Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Rudens kāzu sezonā kļūst aktuālas ne vien kāzu jakasvirsdrēbes kāzām, bet arī jautājums – ko vilkt virs kāzu kleitas, ja nav tik auksts, lai tērptu mēteli vai kažoku, bet sasildīties tomēr vajadzētu. Kas piestāvēs? Kas ir piemērots un aktuāls? Un vēl svarīgāk – kā nezaudēt kāzu kleitas īpašo šarmu? LĪGAVĀM piedāvā dažas vērtīgas idejas.

Adījumi līgavām

Pirms apskatīt, kas ir piemērots, jāpiemin, ko vērts no kāzu garderobes izskaust – tās ir kāzu bolero jaciņas. Absolūti zaudējušas savu aktualitāti! Tā vietā lieliska un gaumīga izvēle būs apjomīga adīta kāzu jaka, ko iesaka pieskaņot tērpam arī kāzu kleitu ražotāji. Bet, ja nevēlaties tērpt jaku – to var aizstāt ar liela izmēra šalli. Līgavām, kurām vajadzīgs vien apsegt kailās rokas, ja rudens kāzās kleita ir bez piedurknēm, derēs viegli, smalki kašmira adījumi – jaka vai apmetnis.

Kašmirs ir lielisks materiāls adījumiem, kurus valkāt svinīgos pasākumos.

Jaciņa virs kāzu kleitas – džinsa vai ādas kāzu jaka

Ja kāzas jau šoruden, zila kāzu džinsa jaka būs īpašs trends, jo krāsu institūts Pantone par 2020. gada krāsu ir izvēlējies zilo. Visā pasaulē popularitāti guvušas saskaņotas kāzu jakas līgavai un līgavainim, uz kurām rakstīts – “tikko precējušies.” Kas gan vēl labāk piestāvēs abiem no pāra, ja ne džinsu jaka.

džinsu jaka kāzām, kāzu virsdrēbes, kāzu jaka
Foto: PINTEREST

Otrs ieguvums no šādas izvēles – džinsa kāzu jaka ir tik universāls apģērba gabals, ka to varēs izmantot pēc kāzām vēl un vēl. Ar ādas jaku līdzīgi – kvalitatīva un klasiska ādas jaka ir no modes nezūdoša vērtība, ieguldījums garderobē, kuru var piekombinēt gan pie ikdienas, gan svētku apģērba.

Roķīgs stils kombinācijā ar romantisku – arī kāzās vari ieturēt savu īpašo stila odziņu. Īpaši piemērota izvēle alternatīva vai boho stila cienītājām.

ādas kāzu jaka līgavai
Foto: PINTEREST

Ja gribas vēl vairāk parotaļāties ar līgavas tērpu – pieskaņo ādas moto jaku!

Interesanta ideja ir noteikt kāzu dreskodu, kurā arī viesiem jāierodas ādas jakās. Līgavai tā var būt ja ne  melna, tad kādā pasteļtonī.

ādas jaka kāzām, kāzu virsdrēbes, kāzu jakas
Foto: PINTEREST

Žakete un trencis

Izvēle klasiska un eleganta stila cienītājām. Un ne tikai. Boyfriend tipa žakete un sievišķīga kleita ir pārsteidzoša, bet efektīga kombinācija.

Trencis var būt gan viegls, pat caurspīdīgs virstērps, gan klasiska piegriezuma vai apmetņa tipa, kas, darināts no biezāka auduma un noderēs īpaši aukstos vakaros. Savukārt vilnas žakete būs īpaši piemērota tautiskai kleitai, ja plānots svinēt kāzas, ievērojot senās latviešu kāzu tradīcijas. Arī te iespējas saskaņot līgavas un līgavaiņa tērpus, šujot abiem žaketes no viena auduma.

rudens kāzas kāzu virsdrēbes un kāzu jakas
Foto: KRISTA MASAĻSKA / www.kristamasalska.lv / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Savukārt, ja izvēlēta balta vai pasteļtoņu žaketīte vai trencis – šos klasiskos apģērba gabalus, tieši tāpat, kā ādas vai džinsa jaku, varēsiet pieskaņot citiem tērpiem un turpināt valkāt pēc kāzām.

Lasi arī: KĀZU KEDAS UN ZĀBACIŅI – LAI ĒRTĪBA GARANTĒTA!


Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: KRISTA MASAĻSKA, Pinterest

Citi Raksti