Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

AKTUĀLĀS GRIMA TENDENCES LĪGAVĀM

AKTUĀLĀS GRIMA TENDENCES LĪGAVĀM

Ikviena līgava savā kāzu dienā vēlas izskatīties lieliski. Tomēr, līgavas nereti kļūdaini uzskata, ka, lai radītu skaistu kāzu tēlu, pietiek tikai ar lielisku grimu un frizūru kāzu dienā. Grima māksliniece Jūlija Balinska uzskata, ka tāds uzskats ir maldinošs, jo pat profesionāls grima mākslinieks ne vienmēr var paslēpt līgavas ādas nepilnības, kairinājumus un ādas lobīšanos.

Kvalitatīvas procedūras un mājas aprūpe

Jūlija Balinska ir pārliecināta, ka līgavai par savu sejas ādu un ārējo izskatu jāsāk rūpēties krietnu laiku pirms kāzām. “Jāsagatavo ir gan sejas, gan ķermeņa āda.

Protams, sievietes arī ikdienā rūpējas par savu izskatu, bet kāzu diena ir īpašs notikums, tādēļ par koptēlu jāsāk domāt laicīgi. Ja tas būs izdarīts, kāzu grims būs gluds un skaists, un līgavas koptēls pārsniegs visas cerības,” tā Jūlija.

Viņa iesaka jau trīs mēnešus pirms kāzām sākt procedūras skaistumkopšanas salonā. “Manuprāt, kvalitatīvu procedūru sērija un mājas aprūpe dara brīnumus. Kosmetologs palīdzēs izvēlēties līdzekļus, kas uzlabos sejas ādu, padarīs to tīrāku un žilbinošāku. Krēmi un maskas, speciāli līdzekļi sejas attīrīšanai un krēmu kvalitāte – tas viss būs noderīgs ādai. Tāpat labāk ir dot priekšroku labas kvalitātes dekoratīvai kosmētikai,” iesaka Jūlija.

Izmēģinājuma grims

Grima māksliniece iesaka – lai sasniegtu ideālās līgavas tēlu, nemēģiniet mainīt savu izskatu kardināli.

Grimam, matu krāsai un kleitas izvēlei ir jābūt harmonijā ar pašas līgavas personību. Tāpat noteikti vajadzētu apdomāt iespēju veikt izmēģinājuma grimu pirms kāzām. “Pirmā tikšanās reize ar grima mākslinieku un frizieri varētu notikt aptuveni mēnesi pirms kāzām. Tas ir pietiekami ilgs laiks, lai izstrādātu koptēlu,” pārliecināta Jūlija.

Modē – dabiskums un mazliet nevērīgs grims

Runājot par 2018. gada tendencēm līgavas grimā, Jūlija norāda, ka dabisks izskats turpina saglabāt savas pozīcijas.

“Šajā kāzu sezonā dabiskums aizvien būs aktuāls. Tāpat aktuāls ir viegli nevērīgs grims, ko var panākt izmantojot izplūdušas kontūras.

Šosezon akcenti līgavas grimā liekami tikai uz vienu objektu, piemēram, acīm vai lūpām, vairs nav aktuālas gan tumši krāsotas acis, gan spilgtas lūpas. Bet, ja runājam par spilgtajām lūpām, tās izvēlēsies arvien vairāk līgavu, tā kā šobrīd tās ir tik ļoti aktuālas. Tā var būt gan nogatavināto ķiršu krāsa, gan klasiski sarkana, rozā vai persiku krāsa. Aktuālas arī ir ogu krāsu notis.

Savukārt aktualitāti ir zaudējušas perfekti kontūrētas lūpas, kā arī spilgtas un salīdzinoši plānas uzacis un bieza tonālā krēma kārta uz līgavas sejas,” par šīs sezonas tendencēm stāsta Jūlija.

Jūlijas ieteikumi, ko (ne)darīt nedēļu pirms kāzām:

  • Neeksperimentējiet ar sejas ādas kopšanu. Izmantojiet to pašu krēmu, ko iepriekš, un jūs būsiet pārliecināta, ka jums nebūs nevēlamas alerģijas pret jaunu kosmētikas līdzekli.
  • Nemainiet matu krāsu un to garumu.
  • Dzeriet vairāk šķidruma. Tas ir gan nepieciešams jūsu organismam, gan piešķirs svaigu izskatu jūsu ādai.
  • Izgulieties! Neaizmirsiet, ka labs miegs ir enerģijas, dzīvesprieka un mundruma noslēpums.
  • Jūsu iedegumam vajadzētu izskatīties pēc iespējas dabiskāk, tāpēc nedēļu pirms kāzām labāk atteikties apmeklēt solāriju.
  • Pēdējās dienas pirms kāzām nav piemērotākais laiks eksperimentiem ar dziļu pīlingu, sejas tīrīšanu vai tatuāžu. Galu galā nav iespējams prognozēt, kā āda uz to reaģēs. Vislabāk ir plānot visas procedūras mēnesi pirms kāzām vai atlikt uz vēlāku laiku.
  • Kāzu dienā izmantojiet tikai ūdensnoturīgo skropstu tušu un acu zīmuli vai laineri. Tādā veidā grims nenokusīs un neizsmērēsies.

Kāzu dienā būtu labi turēt pie rokas:

  • Matējošās sejas salvetes un kompakto pūderi. Lai mazinātu spīdumu, vispirms seju jānosusina ar salvetēm un pēc tam jāuzklāj pūderis.
  • Mini smaržu pudelīti. Aizmirstiet smagās spītīgās notīs, šodien visam jābūt viegli un romantiski.
  • Lūpu spīdums. Fotosesijas laikā izvēlieties spilgtāku lūpukrāsu par to, ko parasti lietojiet, pretējā gadījumā fotogrāfijās izskatīsieties blāvāk.
FOTO: ANDIS ARNICĀNS, LINDA LAUVA
Citi Raksti