Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Iznācis jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāls nr. 11!

Iznācis jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāls nr. 11!

Ar prieku paziņojam, ka jaunais LĪGAVĀM izdevums ir jau pieejams! Īpaša žurnāla odziņa - ekskluzīvi šim numuram radītas iedvesmojošas fotosesijas pasakainajā Indonēzijas salā Bali!

Saderināšanās un kāzas ir kas vairāk par brīnumskaistiem un maģiskiem brīžiem mūsu dzīvē. Aiz tiem slēpjas pats būtiskākais - attiecības. Mīlestība, cieņa, kopā būšana. Stiprā pleca un drauga sajūta. Kāzas iet roku rokā ar attiecību un kopdzīves tēmu, tieši tāpēc 272. lappušu biezais LĪGAVĀM ir Latvijā unikāls izdevums - interesantu lasāmvielu atradīs ne vien pāri, kas grasās precēties, bet jebkurš cits pāris un ikviens, kas vēlas piedzīvot savu attiecību vislabāko versiju.

Žurnālā atradīsi ne vien kāzu jomas aktualitātes un profesionāļu ieteikumus, bet arī daudz vērtīgas un aizraujošas lasāmvielas par attiecībām - sākot no pienākumu sadales ģimenē līdz tantriskajam seksam.

Attiecības un kopdzīve - tā ir dievišķa pieredze un ir plaša tēma, kuru neierobežo nedz laika nogriežņi, nedz notikumi - aicinām pievērsties attiecību kopšanai jau no mirkļa, kad savu otro pusīti vēl neesat satikuši, veltot laiku savai pašattīstībai, gan patiesi iepazīstot viens otru romantiskajā randiņu periodā, gan visu kopdzīvi.

Žurnālu var iegādāties LĪGAVĀM mājas lapā.


Grāmatžurnāla LĪGAVĀM Nr.11 izdevums iegādājams šeit:

Kā arī pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva vai DPD starpniecību šeit: GRĀMATŽURNĀLS. Noformējot pasūtījumu, aizpildiet sekojošu informāciju - vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese un norādiet kādu žurnāla vāku vēlaties (balts/melns). Izvēlieties sev tuvāko Omniva vai DPD pakomāta adresi un veiciet apmaksu. Jautājumu gadījumā - zurnals@ligavam.lv .

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ.


Ieskats grāmatžurnālā LĪGAVĀM nr. 11

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM sniedz padomus un praktiskus profesionāļu un pieredzējušu pāru ieteikumus, kas palīdzēs burvīgajā un izaicinošajā kāzu organizēšanas un gaidīšanas procesā, kā arī turpmākajā kopdzīvē.

Grāmatžurnāla 11. numura abus vākus rotā LĪGAVĀM mūzas kāzu rīkotāja Alise Kolosova un viņas mīļotais vīrietis Džerijs Mihimana, ar kuru Alise piedzīvo savu mīlestības stāstu pasakainajā Bali. Viņi dalās ar sajūtām, kā tas ir - būt kopā ar dvēseles radinieku.

Bali ir ne vien fantastika izvēle savām kāzu svinībām, bet arī jaunā LĪGAVĀM izdevuma iedvesmas avots, šo autentisko, patieso un brīvības noskaņu iemūžinot žurnāla lappusēs.

Bali tematika aplūkota arī no pavisam praktiska viedokļa - divi reāli latviešu pāri dalās ar savu pieredzi, kā viņi uzrīkoja kāzas Bali.

Jaunajā LĪGAVĀM izdevumā, kas priecē lasītājus ar baudāmu dizainu, LĪGAVĀM sadarbojas ne vien ar labākajiem Latvijas kāzu fotogrāfiem, bet pirmo reizi žurnāla vēsturē izveidota skaista sadarbība ar pasaulslaveniem fotogrāfiem - žurnāla lappuses priecē Aloe Vera  https://www.instagram.com/aloeveraphotography/ noskaņu fotosesija un žurnāla rakstus papildina ukraiņu fotogrāfa Konstantīna Liberova https://www.instagram.com/libkos/ izcilās un jutekliskās fotogrāfijas.

Kas mainījies kāzu jomā un kādas tendences ieņēmušas galveno lomu? Par to lasāms kāzu rīkotājas Ilzes Zutes / Bohemia Events rakstā JAUNAIS KĀZU LAIKMETS.

Viens no svarīgākajiem cilvēkiem kāzās ir fotogrāfs. Kāzu fotogrāfa darbs - tā ir liela atbildība, bet arī radošs piedzīvojums. Katrs fotogrāfs ir iecienījis savu foto stilistiku, kas jāņem vērā, izvēloties fotogrāfu savām kāzām. Kādas ir kāzu foto tendeces, lasi rakstā ar lieliskajām kāzu fotogrāfes Ilzes Oses fotogrāfijām KĀZU FOTOGRĀFIJA. TĀ ATKLĀJ JŪSU PATIESO BŪTĪBU.

Savukārt, kā uzrīkot kāzas dabā un par kādām ne vien romantiskām, bet arī tehniskām lietām noteikti jāgādā, dalās kāzu rīkotāja Lidija Terlanova-Dreiska / YOU Wedding Agency.

Laulību gredzens ir skaists elements, kas simbolizē jūsu mīlestības dziļumu un nozīmi visa mūža garumā. Ātri iegādāts gredzens stūra bodītē reti atbildīs ilgmūžības kvalitātēm, tādēļ sadarbībā ar juvelieri Arvi Kotinu tapis raksts VISS, KAS JĀZINA, JA DARINĀT LAULĪBU GREDZENU PIE JUVELIERA - izlasāms ikvienam pārim, kurš vēlas sev dāvāt patiesi kvalitatīvus gredzenus.

Vai mūsdienu līgavainis ir mainījies? Iesaistās kāzu rīkošanā vairāk vai mazāk? Par to novērojumos dalās kāzu un pasākumu rīkotājs Ritvars Embrekts rakstā LŪK, NĀK MŪSDIENU LĪGAVAINIS!

Autentiskas kāzas, kas izpauž jūsu patieso būtību - bez uzspiestām tradīcijām un citu vēlmēm. Kā izpaust savu personību kāzās, lasi rakstā AUTENTISKAS KĀZAS BEZ NOTEIKUMIEM.

Vai kāzas atšķiras, ja precies ar ārzemnieku? Par to lasi rakstā JĀVĀRDS ĀRZEMNIEKAM.

Kāzu kleitu modes jaunumus un aktualitātes lūko apskatā 2022. GADA KĀZU MODES TENDENCES.

Kāzu kleitu pasaulē valda tāda pārbagātība, ka dažkārt grūti saprast, no kura gala izvēlei ķerties klāt. Varbūt vislabāk sākt ar izpēti, kāds kāzu kleitas siluets visvairāk komplimentēs tavam auguma tipam? Par to rakstā KĀZU KLEITA KĀ KOMPLIMENTS.

Kāds īsti ir mūsdienu pāris? Kā sadalīt lomas un atbildības attiecībās laikmetā, kad arī sieviete var nest mājās mamutu? To pēta attiecību mentore Zane Ozoliņa rakstā SIEVIETE UN VĪRIETIS. LOMA UN ATBILDĪBA. VAI KATRAM SAVA?

Žurnālam piešķirta jutekliska nots, jo vai tieši tā nav jābauda dzīve - jutekliski un klātesoši? Arī tik šķietami pierastos ikdienas rituālos, kā tējas dzeršana vai relaksēšanās karstā vannā. Arī tēmas jutekliskas, bet vitāli svarīgas - gan sarunā ar Artūru Ķirpu par sievietes seksualitāti, kurai piemīt dziedinoša jauda, gan ieskatā, kā iepazīt tantriskā seksa būtību.

Un pienāk maģisks mirklis, kad jūs vairs neesat divi vien, bet jūsu savienībā ienāk bērniņš! Kā mainās attiecības, pēta Ieva Florence-Vīksne, bet satura radītāja Kristīne Beitika, dziedātāja Katrīne Dīķe un TV raidījumu un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa dalās ar savām sajūtām un padomiem citām māmiņām, kuru dzīvēs gaidāms vai nesen ienācis mazulītis.

Kā ir būt kopā diviem radošiem māksliniekiem, kuri arī nesen kļuvuši par vecākiem, intervijā stāsta horeogrāfe Liene Grava un ģitārists Mārcis Auziņš.

Un turpinām tradīciju, iedvesmojot pārus ar 10 reāliem kāzu stāstiem aizraujošās fotogrāfijās!

Citi Raksti