Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Likteņdārzs


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Likteņdārzs ir unikāls dārzs. Tam nav anologu ne Latvijā, ne visā Baltijā. Laulības Likteņdārzā ir brīnumaina ceremonija. Tas ir laiks, sajūtas un vieta, kur divu cilvēku likteņi pārtop neaizmirstamā, gaišā brīnumā.

Likteņdārzs - šķīstums un idejas tīrība rada gaisotni un telpas plašumu svētākajām saistībām divu cilvēku dzīvē. Vieta, kur veidojas jauna un spēcīga savienība, kas pildīta ar mīlestību un gaišām domām. 


Piedāvājums

Likteņdārzā ir vairākas laulību ceremoniju norises vietas. Saieta namā laulību ceremonijām piedāvājam lielo zāli, kurā ir iespējams uzņemt līdz pat 140 viesiem, mazo zāli, kuras ietilpība ir līdz 50 viesiem, kā arī ceremonijai pedāvājam Saieta nama jumta terasi.  Laulībām izmantojama visa Likteņdārza āra teritorija, populārākās vietas ir amfiteātris, kura ietilpība ir līdz 1000 viesiem, skatu terase ar skatu uz Kokneses pilsdrupām, kuras ietilpība ir līdz 30 viesiem, un Sirdsakmens pļaviņa, kuras ietilpība ir līdz 100 viesiem. 


Laulības reģistrācija

Pirms laulību ceremonijas, jaunajam pārim iepriekš jāvienojas ar laulību reģistrātāju vai jānolīgst mācītājs. 


Papildus piedāvājumi

Laulību ceremonijām Likteņdārzā pieejams arī elektrības pieslēgumu. 

Likteņdārza un Kokneses gleznainā ainava, kā arī Daugavas tuvums, padara šo vietu piemērotu neaizmirstamai kāzu fotosesijai.

Iespējams izmantot Kokneses apkārtnē esošo apakšuzņēmēju pakalpojumus, atsevišķi vienojoties ar pakalpojuma sniedzējiem, piedāvājumā ir elektromobiļu noma, izbrauciens ar kuģīti pa Daugavu, varam piedāvāt dekorētāju, ēdinātāju u.c. speciālistu kontaktus.


Pakalpojuma cena

Vietas nomas izmaksas ir apskatāmas šeit.

Cenas darba dienās un brīvdienās ir vienādas. Papildus izmaksas sastāda autostāvvietas izmantošana (2 EUR par vieglo mašīnu) un, ja jaunais pāris vēlas, tad arī jaunlaulāto automašīnas iebraukšana dārza teritorijā (50 EUR). 

Ir iespējams iznomāt elektromobili. Sīkāka informācija šeit.


Norises vieta

Šeit apskatāmas fotogrāfijas un apraksti par ceremoniju norises vietām. Tās visas atrodas brīvā dabā, tikai Skatu terasē ir iespēja patverties zem jumtiņa. Skatu terasē ietilpst 20-25 cilvēkiem.