Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SPRING LIGHT

SPRING LIGHT

3 gadus ar mums

+371 29146190

spring-light.co

LV, EN, RU

Sazināties ar SPRING LIGHT


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


SPRING LIGHT ir Latvijā radītas ekskluzīvas sojas vaska sveces un mājas aromātu difuzori. To ražošanā izmantotas tikai augstākās kvalitātes ēteriskās un smaržu eļļas, tīrs sojas vasks un dabīgi dzintari, ziedi vai augi.

Gan svecēm, gan difuzoriem pieejamie aromāti ir pārdomāta parfimērā kompozīcija ar bagātīgiem un niansētiem slāņiem. Esam radījuši 13 dažādus aromātu stāstus, lai jebkurš varētu atrast savējo starp tiem un radīt skaistu un harmonijas piepildītu vidi sev apkārt. SPRING LIGHT ir pavisam īpaša dāvana sev vai ikvienam, kam patīk gan estētiskas, gan praktiskas lietas.

Sveču klāstā pieejamas smalkas, ar roku dekorētas sveces, kā arī sveces stikla, porcelāna, marmora un oniksa traukos. Sveces degšanas ilgums ir ap 40 stundām, taču pat neiedegta svece izplata burvīgu aromātu telpā līdz pat 12 mēnešiem, radot brīnišķīgu noskaņu. Piedāvājam veikt arī individuālus pasūtījumus uz kāzām, pasūtot sveces nepieciešamajos izmēros un ar dekoriem atbilstoši jaunā pāra gaumei.

Īpašu smaržu telpās radīs arī aromātu difuzori stikla, marmora vai oniksa traukos. Kā arī skapju un auto atsvaidzināšanai noderēs aromatizētāji metāla trauciņos.

Katra svece un mājas aromāts ir jau gatavi dāvināšanai, jo iepakoti elegantā dāvanu kastē. Dāvanu kaste iekļauta cenā.

Visus produktus iespējams iegādāties e-veikalā spring-light.co, kas nodrošina bezmaksas piegādi Latvijā un citur pasaulē. Iegāde klātienē iespējama Goldwork Juvelieri veikalā Lielirbes 17a, Rīgā.

Share Light, Spread Love!


Lasi vairāk

LĪGAVĀM Ziemassvētku dāvanu izlase - mīļotajiem, ģimenei, bērniem

Atsvaidzini mājokli pavasarī

Mīļas un jēgpilnas kāzu dāvanas viesiem