Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Ziemassvētku dāvanu izlase ir tavs palīgs un ceļvedis skaistāko un pārdomātāko dāvanu sarūpēšanai saviem mīļajiem, lai ikviens šajos svētkos saņemtu ko īpašu.

Ziemassvētku dāvanu izlase - lai gatavošanās svētkiem ir iedvesmojoša

Gatavošanās svētkiem nav iedomājama bez dāvanu sarūpēšanas, saiņošanas un sirsnīgu novēlējumu rakstīšanas skaistās Ziemassvētku kartiņās. Piedāvājam oriģinālas idejas Ziemassvētku dāvanām - no skaistām un praktiskām dāvanām, kas priecēs gan acis, gan dvēseli, līdz neaizmirstamām pieredzēm, kas vairos svētku sajūtu. Personīgas dāvanas ir tādas, kas atbilst tā saņēmēja gaumei un personībai - LĪGAVĀM dāvanu ceļvedī atradīsi ikvienam ko piemērotu. Turklāt ekskluzīvas dāvanas ne vienmēr nozīmē dārgas. Piedāvājam Latvijā darinātu kvalitatīvu, skaistu un pārdomātu dāvanu idejas.

Personiskas Ziemassvētku dāvanas - papīrlietas

Ja vēlies sagādāt ģimenei, draugiem un kolēģiem kreatīvas dāvanas, tad dažādas papīrlietas būs piemērota izvēle. Tās ir mazas un simboliskas, bet neizsakāmi mīļas, pārdomātas un personalizētas dāvanas. Ziemassvētku laikā neaizmirsti nosūtīt kādu Latvijā rokām darinātu apsveikuma kartiņu arī saviem mīļajiem ārzemēs!

Tuvojoties svētku sezonai, atceramies par prieku, ko sagādā dāvanu sarūpēšana. Perfektās dāvanas izvēle saviem mīļotajiem ir patīkams uzdevums un šajos Ziemassvētkos izvēlies neparastas un personalizētas dāvanas. Agile Papery rokām darinātās kartiņas ar to unikālo šarmu un individualitāti pārvērtīs jebkuru dāvanu par atmiņā paliekošu. Pasūtot rokām darinātas pastkartes, ikvienu dāvanu padarīsi īpašu, apveltot to ar autentiskumu, jo katra kartiņa ar savu dizainu, krāsām un tekstūrām stāsta īpašu stāstu. šie mazie mākslas darbi ir radīti ar patiesu sirsnību.

Foto: AGILE PAPERY

Turklāt rokām darinātas kartiņas ir ekskluzīvas un unikālas. Izvēloties Agile Papery kartiņas, parādīsi, ka veltīji laiku, lai izvēlētos ko īpašu, atbilstošu saņēmēja gaumei un personībai. Lai gan mūsdienās esam viens no otra tikai vienas ziņas attālumā, saņemt taustāmu kartiņu ir patīkams pārsteigums. Aploksnes atvēršana rada nostaļģiju un prieku. Agile Papery piedāvā gan dažādus Ziemassvētku kartiņu dizainus, gan svētku aploksnes un vaska zīmogus. Vienalga, vai dāvanai esi izvēlējies grāmatu, vai kādu rotaslietu, rūpīgi izvēlēta kartiņa padarīs dāvanu vēl īpašāku!

MYDESIGNpictures rada dabas un ziedu iedvesmotas mākslinieciskas, dzīvas un vienreizējas apsveikuma kartītes, kas drukātas uz dabiskiem dizaina papīriem. Visi kartiņās izmantoties zīmējumi ir oriģināli, zīmola radītājas Agneses Grīnbergas veidoti. Piedāvājumā ir arī īpaši dāvanu papīri, kas izveidoti no otrreiz pārstrādātiem kraft un citiem dabai draudzīgiem papīriem. Dāvanu aploksnēm un citam noformējumam izvēlies arī stilistiski vienotas uzlīmes. MYDESIGNpictures atradīsi visu, lai skaisti iesaiņotu Ziemassvētku dāvanu.

Foto: MYDESIGNPICTURES

Personalizētas dāvanas papīrlietu formātā atradīsi Minnti. Vērtīgākais, ko viens otram varam dāvināt, ir patīkamas atmiņas, tādēļ Minnti piedāvā izveidot daudz unikālus foto produktus - foto grāmatas, dizaina kartiņas, foto plakātus, apdrukātas kanvas, kalendārus un cita veida foto izdrukas.

Foto: MINNTI

Paliekoša un vērtīga dāvana nepašaubāmi ir mākslas darbi. SANTA KERE ART rada estētiski abstraktas gleznas, kas ienesīs dāvanas saņēmēja mājoklī svaigas vēsmas un harmoniju. Viņas gleznas ir īpaši piemērotas ziemas sezonas dāvanām, jo Santa Ķere mīl savos darbos izmantot brūnos, bēšos un smaragdzaļos toņus ar zelta akcentiem. Ja vēlies dāvanu ieturēt citā krāsu gammā, individuālajiem pasūtījumiem to var piemeklēt.

Foto: SANTA KERE ART

Interjera aksesuārs, kas būs arī lieliska personalizēta dāvana, ir plakāts. The Nordic Posters piedāvā plašu izvēli ar dažādiem plakātiem - no ilustrācijām līdz fotogrāfijām ar tekstu. šos plakātus vieno gaumīgs ziemeļu minimālisms un vienkāršas līnijas. šāda dāvana saņēmēja mājokļa vai darba vietas interjeram piešķirs mūsdienīgu un personisku akcentu.

Foto: NORDIC POSTERS

Uzdāvini savam mīļotajam kopā pavadītu laiku

Svaigs gaiss. Lauku idille. Visapkārt apsnigušas priedes. Jūras šalkoņa pakausī, sniegs līdz ceļiem. Sauna ar ēterisko eļļu izlasi, turpat karsts kubls zem zvaigžņotām debesīm. Jā, tāda var būt tava īpašā dāvana svētkos kādam īpašam cilvēkam. Apciemojot Pazust Priedēs, ikviens saņem enerģijas lādiņu, atgūst spēkus, jūtas kā uz mirkli pazudis, attapies viens un laimīgs dodas mājup ar pavisam attīrītām domām.

Atpūtas vieta: PAZUST PRIEDĒS

Pazust Priedēs ir jaunizveidots atpūtas komplekss, kas savas durvis viesiem vēra vien 2023. gada sākumā. Atpūtas kompleksa saimnieku vēlme bija radīt ko tādu, kas sniedz pievienoto vērtību tā apmeklētājiem - ne tikai nakšņošanu, bet arī dažāda veida iespējas, kas saistās ar mentālās veselības izzināšanu un uzlabošanu (saunas māja ar sakrāliem instrumentiem, meditāciju pamācībām un ēterisko eļļu izlasi, totāls miers un klusums, patvērums karstā kublā zem zvaigžņotām debesīm, velosipēdu noma kārtīgam izbraucienam gar Baltijas jūras piekrasti vai Bernātu dabas parku, aukstās ūdens peldes drosmīgajiem un pat retrīti vasaras sezonā). Katram pašam ir iespēja atrast un saprast to, ko vēlas iegūt un paņemt sev, Pazūdot Priedēs.

Atpūtas vieta: PAZUST PRIEDĒS

Atpūtas komplekss piedāvā iegādāties dāvanu karti kādam, kam jūti, ka tas ir jāpiedzīvo. Dāvanu karti ir iespējams saņemt taustāmā formātā, kas tiks ieguldīta personalizētā aploksnē un maigi ievīta zaļā satīna lentē, un izsūtīta ar pakomātu starpniecību vai arī elektroniskā formātā. Dāvanu karti iespējams iegādāties, sākot no 70.00 EUR. Par dāvanu kartes iegādi vari sazināties ar atpūtas kompleksu info@pazustpriedes.lv vai +371 28605177 (Anete).

Kā arī - ir iespēja uzreiz jau rezervēt kādu īpašu datumu Pazušanai Priedēs un dāvāt dāvanu karti, kas aptver konkrētā datuma viesošanos atpūtas kompleksā. Dāvanu karti var personalizēt saņēmēja vārdu un rezervēto datumu.

Dekori - dāvanas svētku sajūtas radīšanai

Ziemassvētku un Jaunā gada svinību plānošanā liela uzmanība tiek pievērsta dekorācijām. Svētku aksesuāri ne tikai rada īpašo noskaņu, bet tie var būt arī lieliskas dāvanas, kas dāvanas saņēmēju priecēs ne tikai svētkos, bet ik dienu.

Ziemassvētki ir maģijas laiks. Jā, maģijas! Tiklīdz pamostas šī sajūta, tā sirds sāk domāt par citiem - par tuviniekiem, par mīļiem un svarīgiem cilvēkiem, par viņu iepriecināšanu un arī apdāvināšanu. šogad maģisko noskaņojumu ziema mums uzdāvinājusi agrāk kā citus gadus un saglabāt šo svētku sajūtu var radoši darbojoties patīkamā sabiedrībā, kur laikam pazūd atskaite.

Ofelia decor ir mīlestībā radīts zīmols, lai iepriecinātu ikkatru svētkos un priecīgos notikumos. No jesmonīta materiāla veidoti mājas interjera dekori un priekšmeti, Ziemassvētku egļu rotājumi un interjera priekšmetu veidošanas meistarklases - saviļņojums par kopā pavadīto laiku, kas savijas ar gandarījumu par paveikto. Un šo visu var ietērpt unikālā svētku dāvanā, un apsiet ar lenti! Lai uzdāvinātu ne tikai skaistu interjera priekšmetu, bet arī tik vērtīgo kopā pavadīto laiku, Ofelia decor piedāvā divu veidu meistarklases - ovālo paliktņu veidošanas vai Ziemassvētku egļu eņģeļu rotājumu veidošanas meistarklasi. Meistarklases tiek veiktas tikai izbraukumos, dodoties ciemos pie klientiem.

Foto: OFELIA DECOR

Skaista un noderīga dāvana ir Ozolins Pottery keramikas darbi. Tie ir ne tikai dažādi porcelāna trauki, bet arī priekšmeti svētku galdam un dekorēšanai. Visus darbus iespējams personalizēt gan ar zeltu uzrakstot īpašu vēstījumu, gan veidojot tos pēc klienta idejām un ieteikumiem. Svētku piedāvājumā ir arī pasakaini Ziemassvētku rotājumi no porcelāna.

Foto: OZOLINS POTTERY

Visos gadalaikos, arī ziemā, nemainīgi aktuāla dāvana ir ziedi. Janis Busevics Design radītās ziedu kompozīcijas nešaubīgi ieņems centrālo vietu dāvanas saņēmēja mājokļa svētku noformējumā. šobrīd studijā pieejamās ziedu kompozīcijas ir īpaši krāšņas un piesātinātas, gaumīgu svētku sajūtu radošas.

Foto: JANIS BUSEVICS DESIGN

Mistee.home tekstilizstrādājumus novērtēs ikviens, kam svarīgi radīt patīkamu sajūtu mājās. šie tekstilizstrādājumi darināti no ilgtspējīgiem un dabīgiem materiāliem, kas nerada kairinājumu ādai vai alerģijas. Uzdāvini saviem mīļotajiem galdautu, dvieļus, pledu, spilvendrānas vai pat matu turbānu. šo dāvanu saņēmēji novērtēs ne tika svētkos, bet visa gada garumā. Īpaši Ziemassvētkiem Mistee.home izveidoti arī īpaši dāvanu komplekti.

Foto: MISTEE.HOME

Ziemas sezonas iecienītākā dāvana - sveces

Sveces nebūt nav banāla vai garlaicīga dāvana. Svētku noskaņa un Ziemassvētku dekorācijas nav iedomājamas bez svecēm, ne velti tās ir iecienītākie svētku aksesuāri. Tomēr, lai gatavošanās svētkiem noritētu ilgtspējīgi un nekaitīgi, ir svarīgi iegādāties sveces apzinīgi. Daudzas no veikalos pieejamajām svecēm ir ražotas no parafīna, kas tiek iegūts, pārstrādājot naftas produktus. Stearīna sveces ir nekaitīgākas, tās ražotas no dabiskas izcelsmes vaskiem, bet visdrošāk ir izvēlēties eko sveces, kas radītas no bišu, palmu vai sojas vaska. Tomēr arī šeit rūpīgi jāpievērš uzmanība sveces sastāvam, jo nereti masveidā ražotajām svecēm arī dabīgajiem vaskiem tiek piejaukts parafīns. Tāpat arī svarīgi izvēlēties aromātiskās sveces ar dabīgajām smaržvielām.

Piedāvājam iepazīties ar Latvijas zīmoliem, kas ražo ekoloģiskas, dabiskas un nekaitīgas sveces, kas ienesīs dāvanas saņēmēja mājās siltumu un patīkamu noskaņu.

RAMMA Art kokosriekstu sveces palīdzes uzburt Ziemassvētku pasaku, radīs elegantu noskaņu galda klājumā vai telpā. Svētku aromāti piepildīs telpu ar siltu kanēļa, vaniļas un ziedu burvīgo elpu. Uzdāvini mīļumu, siltumu un pārsteigumu šajā svētku laikā!

Foto: RAMMA ART

PATTI Factory ir izdevies rast atbildi uz grūtāko jautājumu - ko uzdāvināt cilvēkam, kuram viss ir? Situācijā, kad visiem ir viss, ko vien var nopirkt par naudu, mums visvairāk trūkst tikai laiks. Kopā kvalitatīvi pavadīts laiks ir kļuvis par vērtīgāko dāvanu. PATTI Factory, dabīgā vaska dizaina sveču veidotāji, vienmēr priecājas, kad cilvēki izvēlas kādu iepriecināt ar skaitām, rokām darinātām svecītēm.

Bet viņi arī saprot, ka svece izdegs un dāvana pazudīs. Kā to mainīt? Izvēloties otram uzdāvināt svarīgāko - kopā pavadītu laiku un radošās meistarklases apmeklējumu. Jā, arī meistarklasē veidotā svecīte kādreiz izdegs, bet mūžīgi paliks atmiņas no pasākuma, jaukas emocijas un jauns pieturpunkts dzīves skrējienā. Starp citu, PATTI Factory vada ne tikai sveču liešanas meistarklases, bet organizē arī citas radošās aktivitātes - ziepju veidošanu, smaržu radīšanu, gleznošanas nodarbības un jebko, kas iepriecina, ļauj atpūsties un iemācīties ko jaunu.

Adecor rada sojas vaska sveces betona traukos. Ziemassvētki ir laiks, kad nedaudz apstājas ikdienas duna, iestājas miers, valda mīlestība. šajos svētkos divtik vēlamies pavadīt laiku ar mīļajiem un iepriecināt viens otru. Arī tu vari iepriecināt kādu ar Adecor komplektu! Tā ir estētiska, ilgtspējīga dāvana ar pievienoto vērtību. Jums atliek izvēlēties - Adecor to iesaiņos un dāvana būs gatava pasniegšanai!

Foto: ADECOR

Scentopia piedāvā plašu izvēli no skaistām aromātiskām kokosriekstu vaska svecēm. Pieejamas arī unikālas aromātiskās figūriņas, kas ir ne tikai stilīgi dekoratīvi priekšmeti, bet arī lielisku aromātu nesēji. Taču aromadifuzori izplata maigas smaržas, kas atslābina. Scentopia veido arī rokām darinātus ģipša izstrādājumus, kas piešķirs eleganci dāvanas saņēmēja interjeram. Ja no plašā piedāvājuma nevari izvēlēties vienu dāvanu, pieejami dāvanu komplekti.

SPRING LIGHT ir ekskluzīvas sojas vaska sveces un mājas aromātu difuzori, kuros izmantotas tikai augstākās kvalitātes ēteriskās un smaržu eļļas, tīrs sojas vasks un dzintari, ziedi vai augi. Sveču klāstā pieejamas smalkas, ar roku dekorētas sveces, kā arī sveces stikla, porcelāna, marmora un oniksa traukos. Sveces degšanas ilgums ir ap 40 stundām, taču pat neiedegta svece izplata burvīgu aromātu telpā līdz pat 12 mēnešiem. Katra svece un mājas aromāts ir jau gatavi dāvināšanai, jo iepakoti elegantā dāvanu kastē.

Foto: SPRING LIGHT CANDLES

Olena Dzene rada sojas vaska sveces ar dažādiem aromātiem no kvalitatīvām eļļām. Tās ir 100% dabīgas un degot nerada dūmus. Svecēm ir īpašs dizains - tās imitē īstus makarūnus, mafinus, ievārījuma burciņas un saldējuma konusus. šāda dāvana sagādās patiesu pārsteigumu tās saņēmējam!

Light Handmade sveces ir veidotas no dabīga kokosriekstu vaska, pievienojot ekoloģiskas ēteriskās eļļas. Produkta mērķis ir radīt aromterapijai līdzīgu efektu, sveces var izmantot gan ikdienā, gan meditācijā. Ir iespējams izveidot arī personalizētas sveces, piemeklējot ēterisko eļļu kombināciju, izvēlēties koka vai kokvilnas daktis, kā arī trauciņa veidu.

R.R. Candles ir mūsdienīga dizaina dabīgā sojas vaska sveces. Pieejami arī dažādi betona izstrādājumi, katra no skaistumlietiņām ir roku darbs. Lai iepriecinātu mīļos ar ko īpašu, stilīgu un mūsdienīgu, ir pieejami Ziemassvētku dāvanu komplekti.

KUKA dizains rada sojas vaska sveces un mājas smaržu kociņus, kas iedzīvina svētku sajūtu. Katram dzīves mirklim ir iespējams piemeklēt kādu aromātu, kas ļaus ar sojas vaska svecēm vai mājas smaržu kociņiem to izdzīvot atkal. Uzdāvini savam mīļotajām šīs īpašās Ziemassvētku smaržu sajūtas!

The MUNIO jau ir kļuvis par klasiku dabīgo sveču zīmolu vidū. Tā būs lieliska dāvana tiem, kas novērtē pārbaudītas un atzītas vērtības. The MUNIO iedvesmojas no mūsu ziemeļnieciskā klimata un dabas. šī zīmola vērtība ir ilgtspējība un rūpes par dabu, tādēļ šī būs īpaši pārdomāta un nozīmīga dāvana.

KUKA DIZAINSLIGHT HANDMADE CANDLESTHE MUNIOOLENA DZENE CANDLE ATELIERR.R. CANDLES & ACCESSORIES

Dāvana mīlestības apliecināšanai - rotas

Īpašākie cilvēki tavā dzīvē ir pelnījuši ekskluzīvas dāvanas. šādas dāvanas noteikti ir rotas. šī dāvana ne tikai iepriecinās svētkos, bet arī sagādās patīkamas un romantiskas atmiņas.

Ziemassvētki ir maģisks laiks, kurā tiecamies parādīt mīlestību un iepriecināt pašus tuvākos cilvēkus. Satikšanās, silti apskāvieni un dāvanas, kas iepriecina ikkatru no mums. Pasniedzot SOFII rotaslietas, tu parādi mīlestību un pārsteidz ar eleganci un kvalitāti. SOFII rotaslietas neatstās vienaldzīgu un liks dāvanas saņēmējai justies īpašai. Tā ir izsmalcināta un ilgtspējīga dāvana, kas priecēs cauru gadu. Rotaslietas ir ideāli piemērotas gan ikdienai, gan īpašiem brīžiem, jo tās ir vieglas un ērtas.

Rotas: SOFII

SOFII piedāvā elegantas, minimālisma stila rotaslietas, kas izgatavotas no 925 proves sudraba. Rotu kolekcijās pieejamas arī sudraba rotas ar 18K un 24K apzeltījumiem. Tās nesatur niķeli un neizraisa alerģisku reakciju. SOFII rotas ir piemērotas sievietēm, kuras iecienījušas izsmalcinātus, estētiskus un gaumīgus aksesuārus. šīs rotas izceļ un pasvītro personību un stilu.

SOFFI ir parūpējušies par to, lai dāvinātājam nav jāsatraucas, jo, pirmkārt, rotaslietas nesatur niķeli un neizraisa alerģisku reakciju. Otrkārt, visas rotaslietas tiek iesaiņotas elegantā dāvanu kastītē un katram pirkumam, kas tiks veikts līdz Ziemassvētkiem, tiks pievienotas divas apsveikuma kartītes, lai dāvinātājs var ietērpt vārdos vissirsnīgākos novēlējumus. Treškārt, sūtījumus ir ērti saņemt tuvākajā Omniva pakomātā visā Latvijā.

SOFII sagādājuši LĪGAVĀM lasītājiem īpašu atlaižu kodu. Izmantojot kodu LIGAVAM, saņemsi 20% atlaidi visām rotām. Kods būs aktīvs līdz 25. decembrim.

Īpašas dāvanas mīlestības apliecināšanai var atrast arī GIVEN veikalos. Gada nogales svētkiem īpaši piemērota dāvana ir greznās briljantu rotas, tādēļ decembrī GIVEN piedāvā īpaši atlasītu zelta rotu kolekciju ar briljantiem, kurai ir satriecoša cena - tās pieejamas ar 40% atlaidi. šāds piedāvājums ir tikai reizi gadā, decembrī, lai ikviens varētu iepriecināt savu mīļoto ar ko patiesi īpašu.

Rotas: GIVEN

Taču, ja briljantiem vēl nav izdevies sakrāt un šāda dāvana gaida kādu citu īpašu mirkli, tad tāpat nav jābaidās ienākt GIVEN rotu veikalā, jo sudraba rotas pieejamas cenu kategorijā līdz 50 eiro, bet zelta rotas līdz 100 eiro. Tāpat, ja ir grūti izvēlēties vai bail kļūdīties ar izvēli, labākais risinājums būs GIVEN dāvanu karte.

Sauja Dimantu apzeltītās kristālu rotas priecēs ilgu laiku un to saņēmējai liks justies īpaši. Lieliska personalizēta dāvana ir epoksīda sveķu rotas, kuras iespējams izgatavot pēc individuāla dizaina. Īpaši Ziemassvētkiem, sadarbībā ar grafisko dizaineri, Sauja Dimantu ir izveidojuši apsveikuma kartītes, kas tiks pievienotas ikvienam pasūtījumam.

Dāvanas labsajūtai

Nemainīgi aktuāli ir dažādi dāvanu komplekti, kas palutinās to saņēmēju un veldzēs visas maņas.

Dāvanas no Vegan Fox būs ar pievienoto vērtību, jo uzņēmums ne tikai ražo kosmētikas produktus sejas, matu un ķermeņa kopšanai, bet arī rūpējas par dzīvniekiem, to labklājību un cieņpilnu dzīvi. Dāvanas ir iespējams sakomplektēt pēc savas izvēles krāsainās kastītēs ar atmiņā paliekošu aromātu un vēstījumu "Rūpējies par sevi". Kā saka Maija Rieksta-Riekstiņa, Vegan Fox radītāja un vadītāja: "Es ļoti lepojos ar mūsu dāvanu piedāvājumu, jo tās ir glītas, krāsainas, par pieejamu cenu un, svarīgākais, ar tām mīlestība un rūpes tiek nodotas tālāk. No sirds priecājos, ka arvien vairāk un vairāk cilvēki izvēlas Latvijā ražotās dāvanas, tas ļauj mazajiem uzņēmumiem noticēt sev un darīt labus darbus arvien vairāk. Lai mīlestība un veselība jūsmājās!"

Foto: VEGAN FOX

Dāvanas no Northern Biome parūpēsies par tavu mīļo veselību un labsajūtu ziemā. Northen Biome nodarbojas ar ilgtspējīgu biškopību, iegūstot neapstrādātu, bioloģisku, tīru un dabisku medu no Ziemeļeiropas augiem, kas aug Gaujas Nacionālā parka un rezervāta neskartākajā vidē. Medū tiek saglabāti visi dabiski iegūtie komponenti, piemēram, bišu pieniņš, bišu ziedputekšņi, propoliss, dažādi fermenti, vitamīni, antioksidanti un minerālvielas, ko tik ļoti svarīgi uzņemt tieši ziemā. Tā ir īpaši vērtīga un ekskluzīva dāvana.

Foto: NORTHERN BIOME

Adorarte produkti ir radīti, lai to saņēmējs atrastu mirkli sev, ieklausītos savā ķermenī un pietuvotos dabai. Ēteriskās eļļas tiek ražotas no augiem, kas pietuvina mūs dabai, apreibina no burvīgās smaržas un arī to izvēle daudz pastāsta par emocionālo stāvokli. Lietojot ēterisko eļļu maisījumus, tie palīdz līdzsvarot čakras, kas ir enerģijas centri ķermenī. Katrs produkts tiek radīts un iesaiņots ar rūpēm, pozitīvā enerģijas frekvencē. Adorarte parūpēsies par to, lai katrs pirkums ir kā dāvana un pārsteigums!

Foto: ADORARTE

Labākie svētku pārsteigumi - pilnvērtīga atpūta kopā

Viesu māja Virgabaļi piedāvā mierpilnu un neaizmirstamu atpūtu laukos, atjaunotā guļbūvē un pirtiņā, kurās saglabāta māju senā aura, apvienojumā ar mūsdienīgām niansēm. šīs ir īpašas mājas, kuru atjaunošanā ieguldīta īpaša mīlestība, pašu darbs, tās ir unikālas ar koka detaļām un mēbelēm, kuras veidojis pats īpašnieks no sena koka, kas atrasts mājas atjaunošanas procesā.

Tieši māju sajūta ir tā, ko Virgabaļi vēlas nodot saviem viesiem - kā laukos pie vecmāmiņas, ar no rīta smaržojošām pankūkām, smiekliem un sarunām. Sakurināta karsta senā pirtiņa ar dīķi, karstais kubls zem apsnigušām eglēm un zvaigžņota debess. Vai neizklausās labi?

Apmēram 100 gadus šajā vietā stāvējusi, šobrīd atjaunota un saposta, tā gaida pirtsmīļus. Viesiem tiek piedāvāts arī izbaudīt neaizmirstamus pirts rituālus profesionāla pirtnieka vadībā. Pirts māja šobrīd pieejama arī kādam īpašam notikumam vai romantiskai palikšanai LUX numuriņā ar izeju uz dīķi un terasi, komplektā ar pirtiņu un karsto kublu.

Nav labākas dāvanas, kā dāvināt ģimenei kopā būšanu, atmiņas un sajūtas. Piedāvājumā ir skaistas, ar rokām gatavotas dāvanu kartes gan neaizmirstamiem pirts rituāliem, gan nakšņošanai viesu mājā Virgabaļi.

Atpūtas komplekss: VIRGABAĻI

Dāvanas, kas veldzēs gan prātu, gan sajūtas

Vislabākās Ziemassvētku dāvanas ir tās, kuras atbilst dāvanas saņēmēja interesēm. Kādam ir svarīgi priecēt acis ar ko skaistu, kādam labi sajusties un sevi palutināt, bet vēl kādam - rast arvien jaunus veidus, kā izpētīt savu iekšējo pasauli. Mana terapijas grāmata ir lielisks rīks, kas dāvanas saņēmējam palīdzēs ikdienā saskatīt labo. šajā grāmatā katru dienu var ierakstīt, par ko esi pateicīgs, piefiksēt kādu skaistu vai interesantu notikumu, kā arī veikt pašrefleksiju. šī grāmata ir vērtīga dāvana, jo aicinās tās saņēmēju uzņemties atbildību par savām izvēlēm un palīdzēs būt klātesošam savā dzīvē, kā arī novērtēt mazās lietas, kas padara to skaistu.

Foto: MANA TERAPIJAS GRĀMATA

Sajūtas palutinās Silk Secret dabiskā, augstas kvalitātes zīda gultasveļa. Tā ir arī lieliska dāvana mīlestības apliecināšanai, jo zīds ir mīlestības simbols - vienkāršs, vijīgs, maigs, piekļāvīgs, trausls un vienlaikus izturīgs, izsmalcināts un gaumīgs. Draudzenei lieliska dāvana būs zīda acu maskas un matu gumijas. Ziemassvētki ir īstais laiks, lai iegādātos Silk Secret izstrādājumus, jo ikvienam pirkumam tiek pievienota kāda dāvaniņa - šogad tas ir Cesvaines medus un melnā tēja.

Foto: SILK SECRET | ZĪDA GULTASVEĻA

Pārsteigumu sagadās Flower bath brīnumi, ko rada Kristīne Grosa, sertificēta ziepju floriste. Tās ir burvīgi smaržojošas ziepju ziedu kombinācijas, kas sākotnēji priecēs acis, jo, visticamāk, būs žēl tās uzreiz izlietot, bet vēlāk tās varēs izmantot praktiski.

Foto: FLOWER BATH | ZIEPJU FLORISTIKA

Vēl kāda īpaša un neparasta Ziemassvētku dāvana iegādājama HK Flowerz. Tie ir sauso ziedu aksesuāri un kroņi, kas ziemas vidū atgādinās par vasaras pļavas dzīvīgumu. šī ir īpaša un rūpīgi veidota dāvana, tādēļ tā būs piemērota kādai tev tuvai draudzenei vai radiniecei.

Foto: HK FLOWERS

Saldākās Ziemassvētku dāvanas

Svētki nebūtu nekādi svētki bez īpašiem dzērieniem, ēdieniem un dažādiem gardumiem. Ikviens ir priecīgs saņemt kādu izsmalcinātu dzērienu, delikatešu komplektu vai mākslas darba izskata cienīgus saldumus.

Svinību plānošana nav iedomājama bez piemērotāko dzērienu izvēlēšanās. Latvijā tiek ražoti gan alkoholiski, gan bezalkoholiski dzērieni, kas iederēsies uz ikviena svinību galda vai būs lieliska dāvana, ko paņemt līdzi, ejot ciemos. Latvijas dzērieni un delikateses būs lieliska Ziemassvētku dāvana arī taviem ārzemju draugiem.

Abavas vīna darītava dara kvalitatīvus dzērienus no Latvijā audzētiem augļiem un ogām. Vīni tiek gatavoti pēc izkoptām, pārbaudītām un tradicionālām itāļu vīna darināšanas metodēm, kuras papildinātas ar pašu oriģinālām inovācijām. Īpaši Ziemassvētkiem Abas vīna darītava piedāvā izvēlēties kādu dāvanu komplektu, piemēram šampanieša, rabarberu dzirkstvīna vai upeņu karstvīna.

Foto: ABAVAS VĪNI

Līgatnes vīna darītava Latvijas dabas bagātību atspoguļo dažādos garšas piesātinātos dzērienos. Ģimenes uzņēmums ražo vairāk nekā 20 veidu vīnus - gan sausos, gan pussaldos un saldos. Ogas un augļi tiek ievākti Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Līgatnes vīna darītava gatavo arī ogu, augļu destilātus, ābolu brendiju, liķierus, uzlējumus un sulas.

Dzērienu darītava bez grādiem Barvedis nodarbojas ar bezalkoholisko dzērienu ražošanu, izmantojot dabīgas, Latvijā iegūtas izejvielas. Īpašiem mirkļiem ir iespējams iegādāties dzērienus ar pielāgotu unikālu dizainu. Ziemai īpaši radīts karstais dzēriens Trīsvienība. Tas sasildīs un piešķirs Ziemassvētku noskaņu jau tagad!

Foto: BARVEDIS

Tiem, kas Jauno gadu iecerējuši uzsākt ar jauniem un veselīgiem ieradumiem, piemērotākā dāvana būs Dabas Laboratorijas lēni presētās, auksti spiestās sulas. šīs sulas nav pakļautas papildus apstrādei, tādejādi maksimāli saglabājot vitamīnus, minerālvielas un vērtīgos enzīmus. Dzerot sulas ikdienā var uzlabot pašsajūtu, vielmaiņu, ādas izskatu. Pieejami īpaši šo sulu dāvanu komplekti.

Arī ikrīta kafiju ir iespējams padarīt par svētkiem. Kafijas adventes kalendārs ir 24 dienu piedzīvojums kafijas garšu pasaulē. Tajā iekļautas 24 dažādas Latvijā grauzdētas kafijas, ceļvedis, kurā katra no tām aprakstīta, turklāt tās iespējams pagatavot gan aplejot krūzē, gan ar savu iecienītāko brūvrīku.

MADA sagādājusi lieliskas dāvanas, kuras, ejot ciemos, ērti paņemt līdzi. Tie ir dažādākie dāvanu komplekti, gatavi maisījumi, turklāt tas viss skaisti noformēts burciņās. Visi MADA gatavotie produkti ir roku darbs, tā saglabājot visaugstāko kvalitāti. Katrs produkts tiek sagatavots individuāli un ar mīlestību.

Saldumu mīļi priecāsies par Chocolate Corner šokolādes konfektēm un tāfelītēm ar dažādiem pildījumiem. Tā ir unikāla un garda dāvana, kas pārsteigs ikvienu. Konfektes tiek gatavotas pēc individuāliem pasūtījumiem un ir iespējams pasūtīt īpašu dizainu un krāsas. šādas konfektes var būt arī lieliska dāvana taviem kolēģiem, uzņēmuma darbiniekiem vai biznesa partneriem.

Bagātīgi pildīti, skaisti un gardi franču makarūni no Macaronette ir gatavoti no kvalitatīvas beļģu šokolādes, augļu, ogu biezeņiem un riekstu pastām. Arī šo bezgala gardo dāvanu iespējams izveidot tematisku, ar dažādiem dizainiem.

CHOCOLATE CORNER RIGADABAS LABORATORIJA | VESELĪGAS SULASKAFIJAS KALENDĀRSMACARONETTEMADA

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Gatavošanās svētkiem ir īpaši aizraujošs laiks pašiem mazākajiem. Tieši viņi visvairāk gaida un novērtē dāvanas. Vai tās būtu dāvanas saviem, vai radu un draugu bērniem, ir svarīgi sagādāt pārdomātas dāvanas, lai neuzdāvinātu lietas, kas ātri vien apniks. Tā vietā iesakām izvēlēties kvalitatīvas, Latvijā darinātas dizaina rotaļlietas un citas praktiskas lietas, kas iepriecinās ne tikai mazos, bet arī viņu vecākus.

Beba ir veikals, kas pārdod preces bērniem līdz apmēram 4 gadiem. Mūsdienās ir ļoti daudz dažādu rotaļlietu un pat vecāki mēdz apjukt, cenšoties izlemt, ko tad patiešām vajag dāvināt bērnam. Tādēļ Beba pārstāvji iesaka apdomāt, kādas ir bērna intereses. Viņi ierosina dažas idejas dāvanām, kas ne tikai attīsta bērnu prasmes, bet arī sniegs prieku.

Foto: BEBA

Vienas no tām ir koka rotaļlietas, jo tās ne tikai nodrošina ilglaicīgu izklaidi, bet arī attīsta bērna prasmes - problēmu risināšanas spējas, rokas-acs koordināciju un smalkās motorikas prasmes. Izvēloties koka rotaļlietas, vērsiet uzmanību uz to, lai tās būtu drošas un pielāgotas bērnu vecumam, veicinot izglītojošu un drošu rotaļu pieredzi.

Bet, ja rotaļlietu mājās ir jau pietiekoši, Beba pārstāji iesaka dāvanu izvēlē skatīties jau ar skatu nākotnē. Piemēram, ja jūsu mazulis jau ir sācis interesēties par pārvietošanos, skrejritenis vai skūteris var būt lielisks veids, kā attīstīt fiziskās prasmes un koordināciju.

Beba pārstāvji atgādina, ka nevajag novērtēt par zemu arī praktiskākas lietas, jo arī tās var būt lieliskas Ziemassvētku dāvanas. Piemēram, mazuļiem, kuriem drīzumā sāksies patstāvīgas ēšanas pieredze, ideāli piemēroti būs skaisti barošanas piederumi, kas palīdzēs attīstīt viņa interesi par ēšanu pašam.

Bet nedaudz lielākiem bērniem praktiska un reizē ļoti aizraujoša dāvana būs mugursoma. Iegādājieties mugursomu ar bērniem pazīstamiem varoņiem, dzīvniekiem vai izglītojošiem elementiem. šādas mugursomas ne tikai veicina bērna neatkarību, mācot tajā pašam salikt savas lietas, bet arī rada prieku par ikdienas aktivitātēm, piemēram, lai dotos uz bērnudārzu vai pastaigās.

Buku Buk ražo krāsainas un drošas rotaļlietas un mēbeles. šīs rotaļlietas ne tikai ļoti patiks bērniem, jo rosinās viņu prasmi darboties un iepazīt pasauli, bet arī iepriecinās vecākus un atvieglos viņu ikdienu.

Foto: BUKU BUK

Kodit filcs rada gaumīgas un noderīgas lietas, kas būs gan noderīgas, gan labi iederēsies interjerā. Pieejami gan mīkstā filca, gan merino vilnas puzles paklāji, kā arī mīkstā filca transformējama paklājsoma trīs vienā - soma, spēļu paklājs un mantu grozs. Tāpat mīlīga Ziemassvētku dāvana bērniem būs dažādas izglītojošas mīkstās un merino vilnas filca rotaļlietas. Turklāt iespējams izgatavot arī individuālus pasūtījumus, kas iederēsies tieši jūsu bērnu istabā.

Foto: KODIT FILCS

MeMellow rotaļlietas izceļas ar to estētiskumu un gaumīgo dizainu - pat pieaugušajiem gribas tās apmīļot! Tās ir dažādas skaistas un mīlīgas rotaļlietas, kas kļūs par pašu mazāko labākajiem draugiem.

Praktiska dāvana mazuļiem būs Kvadrātpēdis apavi. Pareiza pirmo apavu izvēle ir ļoti būtiska, tie nedrīkst ierobežot bērniņa kustības. Svarīgi, lai šo apavu purngals nav sašaurināts un zole ir plāna, tādējādi ļaujot dabiski attīstīties pēdas muskuļiem. Ar šādu dāvanu parādīsi jaunajiem vecākiem, ka tev tiešām rūp viņu mazuļa labsajūta un attīstība.

Latvian Eden piedāvā dažādu formu un izmēru paklājiņus no mīkstināta lina auduma. Paklājiņi izgatavoti Latvijas koku lapu formās - bērza, liepas, ozola, alkšņa, apses, vītola, kļavas un citu. šie paklāji būs noderīgi ilgi - sākumā tos var izmantot kā spēļu paklājiņus, bet, kad bērniņš paaugas, tie turpinās kalpot kā skaists interjera dekors.

Foto: LATVIAN EDEN

Bērni novērtēs Svētku Sajūtas radītos dizaina vigvamus un citus bērnistabas papildinājumus un dekorus. Vigvams būs lieliska vieta, kur bērniem rotaļāties, palasīt grāmatu, atpūsties, ļauties fantāziju lidojumam vai vienkārši nobaudīt savu mīļāko našķi.

Mazliet lielākiem bērniem Ziemassvētkos vari sagādāt īstu brīnumu - īpašus un jautrus svētkus. Vidi šādiem svētkiem piedāvā Forest of Dreams. Studijā ir padomāts par visu, lai vecākiem gan pirms, gan pēc ballītes ir mierīgs prāts, jo tur parūpējas par visām svētku detaļām. Turklāt decembrī tiek piedāvātas ne tikai rotaļas, bet arī piparkūku cepšana un dekorēšana.

Svētku studijā Bezgalīgais stāsts nav vietas garlaicībai, te ir gan bumbu baseins, gan deju grīda, gan spēļu kluči. Gaidot Ziemassvētkus, studijā visu decembri valda svētku noskaņa, te gaida gan Ziemassvētku eglīte, gan rūķi.

BEZGALĪGAIS STĀSTSFOREST OF DREAMSKVADRĀTPĒDISMEMELLOWSVĒTKU SAJŪTAS

Iemūžini svētkus Ziemassvētku fotosesijā

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, tādēļ svarīgākais tajos ir pavadīt laiku ar saviem mīļajiem. Ģimenes fotosesijas ir lielisks veids, kā būt kopā, iemūžināt šos īpašos mirkļus fotogrāfijās un sagādāt visai ģimenei kopīgu dāvanu - skaistas fotogrāfijas.

Ziemassvētku dāvanu izlase - lai tu ātrāk atrastu perfektās dāvanas

Ceram, ka smēlies dāvanu idejas saviem mīļajiem, radiem un draugiem! Novēlam, lai izdodas ikvienam savam tuvajam atrast īpašāko un skaistāko dāvanu un lai pati lielākā dāvana būtu prieks un kopā pavadītais laiks.

Lai ar dāvināšanas prieku piepildīts šis maģiskais pirmssvētku laiks!

Raksta autore: Renāte Berga

Paldies visiem LĪGAVĀM sadarbības partneriem, kuri dalījās ar dāvanu idejām!

Citi Raksti