Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar ATPŪTAS VIETA DUNDURIŅI


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


2021. gadā izveidotā svinību māja Sasmakas ezera krastā, simtgadīga dižozola pakājē - Dunduriņi. šī šarmantā, gaisīgā un ar dabu saplūstošā vieta ļauj to pielāgot visdažādākajiem pasākumiem - īpašiem mirkļiem, lielām un mazām svinībām, retrītiem, koncertiem, meistarklasēm utml. Īpašu auru sniedz simtgadīgais Ārlavas muižas parks, milzu ozols svinību mājas pakājē un, protams, vizuļojošais ezers.

Svinību mājas jumts ir caurspīdīgs, kā arī divas sienas ir pilnībā stiklotas, tā ļaujot svinētājiem saplūst ar majestātisko parku un vizuļojošo ezeru.

Svinību mājas Dunduriņi kopējā platība ir 308 m2, no kuras 168 m2 ir pati svinību zāle, 40 m2 aizņem plaša, aprīkota virtuve un 100 m2 liela terase. Svinību mājā, izvietojoties pie galdiņiem, ērti būs līdz 70 personām. Savukārt, plašā virtuve būs ērts atbalsta punkts jūsu izvēlētajam pavāram vai ēdināšanas servisam, bet terase - izcila vieta šampanietim pēc laulību ceremonijas, salūta vai āra kino vērošanai.

Pēc ceremonijas, šampanieša pasniegšanu vai svinību mielastu varat organizēt paši vai to lieliski izdarīs mūsu sadarbības partneri ēdināšanas jomā, piedāvājot pilnu servisu - no uzkodām līdz pat apkalpošanai.

atputas-vieta-dundurini-dekoracijas-kazu-svinibas


Piedāvājam laulību ceremonijai

  • Terasi ezera krastā (30m2), senu koku pakājē;
  • Plostu ezera krastā vai ezerā 25m2 (iespējams iebraukt arī ezerā);
  • Milzu dižozola pavēni svinību mājas pakājē.

Varam palīdzēt jūsu izvēlēto vietu dekoratīvi noformēt un sagatavot, sākot ar dekorācijām, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi, beidzot ar šampanieti, uzkodām un torti pēc laulību ceremonijas.


Nakšņošana

Varat pavadīt saulrietu un pamosties romantiskā idillē - mūsu gaumīgajās naktsmītnēs ezera krastā.

Varam izguldīt līdz 50 viesiem 3 vissezonas kotedžās un 3 greznās, plašās glempinga teltīs un 3 zvanu teltīs. Sadarbojamies ar blakus esošajām naktsmītnēm (4 km rādiusā), kur arī varat izmitināt savus viesus.

Rezervācija

Tiem, kuri vēlas savus īpašos mirkļus sagaidīt Dunduriņos, lūgums papildus informācijai sazināties ar Ievu tel. 22303995 vai rakstīt info@dundurini.lv. Vairāk par mums arī dundurini.lv

Kāzu svinības piedāvājam rīkot jebkurā nedēļas dienā.Cenas

Minimālā cena ir 50 EUR /h par Svinību mājas izmantošanu (nelielām svinībām). Savukārt, visa kompleksa īre - Svinību māja, visa teritorija un naktsmītnes 30 personām maksās 2180 EUR vai Svinību māja, visa teritorija un naktsmītnes 50 personām - 2580 EUR.

Ja nav citu svinību pie mums, piedāvājam sākt dekorēt svinību zāli jau iepriekšējā dienā, ja ir svinības, tad no 12:30 svinību dienā, bet atpūtas vietu jāatstāj būs līdz nākamās dienas plkst. 14.30. Piedāvājam sadarbību ar mūsu lielisko un pieredzējušo dekoratoru komandu, kura garantēti svinību vietu saposīs līdz svinību sākumam saskaņā ar jūsu vēlmēm - gaumīgi un budžetam atbilstoši.

Vēršam uzmanību, ka vasaras sezonā nav iespējams izīrēt Svinību māju bez naktsmītnēm, jo citu viesu atpūta pie mums, kad notiek kāzas, nav apvienojama ar svinībām.

Ja būs nepieciešams, par citiem pakalpojumiem, piemēram, bārmeņa pakalpojumi, ēdināšana, fotosesiju piedāvājumi u.c., vienosimies atsevišķi, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības.