Sūtīt ziņu ATPŪTAS VIETA DUNDURIŅI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

2021. gadā izveidotā svinību māja Sasmakas ezera krastā, simtgadīga dižozola pakājē – Dunduriņi. Šī šarmantā, gaisīgā un ar dabu saplūstošā vieta ļauj to pielāgot visdažādākajiem pasākumiem – īpašiem mirkļiem, lielām un mazām svinībām, retrītiem, koncertiem, meistarklasēm u.tml. Īpašu auru sniedz simtgadīgais Ārlavas muižas parks, milzu ozols svinību mājas pakājē un, protams, vizuļojošais ezers.

Svinību mājas jumts ir caurspīdīgs, kā arī divas sienas ir pilnībā stiklotas, tā ļaujot svinētājiem saplūst ar majestātisko parku un vizuļojošo ezeru.

Svinību mājas Dunduriņi kopējā platība ir 308 m2, no kuras 168 m2 ir pati svinību zāle, 40 m2 aizņem plaša, aprīkota virtuve un 100 m2 liela terase. Svinību mājā, izvietojoties pie galdiņiem, ērti būs līdz 70 personām. Savukārt, plašā virtuve būs ērts atbalsta punkts jūsu izvēlētajam pavāram vai ēdināšanas servisam, bet terase – izcila vieta šampanietim pēc laulību ceremonijas, salūta vai āra kino vērošanai.

Pēc ceremonijas, šampanieša pasniegšanu vai svinību mielastu varat organizēt paši vai to lieliski izdarīs mūsu sadarbības partneri ēdināšanas jomā, piedāvājot pilnu servisu – no uzkodām līdz pat apkalpošanai.

atputas-vieta-dundurini-dekoracijas-kazu-svinibas


Piedāvājam laulību ceremonijai

  • Terasi ezera krastā(30m2), senu koku pakājē;
  • Plostu ezera krastā vai ezerā 25m2 (iespējams iebraukt arī ezerā);
  • Milzu dižozola pavēni svinību mājas pakājē

Varam palīdzēt jūsu izvēlēto vietu dekoratīvi noformēt un sagatavot, sākot ar dekorācijām, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi, beidzot ar šampanieti, uzkodām un torti pēc laulību ceremonijas.


Nakšņošana

Varat pavadīt saulrietu un pamosties romantiskā idillē – mūsu gaumīgajās naktsmītnēs ezera krastā.

Varam izguldīt līdz 50 viesiem 3 vissezonas kotedžās un 3 greznās, plašās glempinga teltīs un 3 zvanu teltīs. Sadarbojamies ar blakus esošajām naktsmītnēm( 4 km rādiusā), kur arī varat izmitināt savus viesus.


Diena pirms kāzām

Lai mierīgā gaisotnē sagatavotos visam, darbīgajiem draugiem un vedējiem, īpašās dienas svinēšanai, piedāvājam, pēc visiem sagatavošanās darbiem, atpūsties un noskaņoties lielajai dienai – karstā baļļā, ezerā uz plosta, nakšņojot Dunduriņos.


Rezervācija

Tiem, kuri vēlas savus īpašos mirkļus sagaidīt Dunduriņos, lūgums papildus informācijai sazināties ar Ievu tel. 22303995, vai rakstīt info@dundurini.lv. Vairāk par mums arī – www.dundurini.lv

Kāzu svinības piedāvājam rīkot jebkurā nedēļas dienā.


Cenas

Minimālā cena ir 35 EUR /h par svinību mājas izmantošanu (nelielām svinībām). Savukārt, visa kompleksa īre (Svinību māja un naktsmītnes 30 personām) – 1680 EUR, vai (Svinību māja un naktsmītnes 50 personām)1980 EUR.

Ja nav citu svinību pie mums, piedāvājam sākt dekorēt svinību zāli jau iepriekšējā dienā, ja ir svinības, tad no 12:30 svinību dienā,bet atpūtas vietu jāatstāj būs līdz nākamās dienas plkst. 12:00. Ja vēlēsieties, varēsiet papildus nomāt naktsmītnes, iepriekšējā vakarā un svētdienā, lai turpinātu svinēt dzīvi vai baudītu romantisko idilli, pēc lieliskām svinībām.

Par citiem pakalpojumiem, kā piemēram: dekorēšana, ēdināšana u.c., ja būs nepieciešams, vienosimies atsevišķi, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības.


KĀZU SVINĪBU VIETAS


Citi pakalpojumu sniedzēji