Sūtīt ziņu ATPŪTAS VIETA DUNDURIŅI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

No naktsmītnēm, ceremoniju un svinību vietai, līdz pat gardam mielastam un dekorācijām. Dunduriņos ir kā nokļūst Dieva azotē, jeb citā, mierpilnā, idilliskā pasaulē – tā nereti sajūtas viesi, atbraucot pie mums.

Piedāvājam svinēt kāzas siltajā gadalaikā, skaistas dabas ielokā, senajā Ārlavas muižas parkā, Sasmakas ezera krastā, 2021. gadā uzbūvētājā svinību mājā – Dunduriņi.


Svinībām

2021. gadā izveidotā svinību māja Sasmakas ezera krastā, simtgadīga dižozola pakājē – Dunduriņi. Šī šarmantā, gaisīgā un ar dabu saplūstošā vieta ļauj to pielāgot visdažādākajiem pasākumiem – īpašiem mirkļiem, lielām un mazām svinībām, retrītiem, koncertiem, meistarklasēm u.tml. Īpašu auru sniedz simtgadīgais Ārlavas muižas parks, milzu ozols svinību mājas pakājē un, protams, vizuļojošais ezers.

Svinību mājas jumts ir caurspīdīgs, kā arī divas sienas ir pilnībā stiklotas, tā ļaujot svinētājiem saplūst ar majestātisko parku un vizuļojošo ezeru.

Svinību mājas Dunduriņi kopējā platība ir 308m2, no kuras 168m2 ir pati svinību zāle, 40m2 aizņem plaša, aprīkota virtuve un 100m2 liela terase. Svinību mājā, izvietojoties pie galdiņiem, ērti būs līdz 70 personām. Savukārt, plašā virtuve būs ērts atbalsta punkts jūsu izvēlētajam pavāram vai ēdināšanas servisam, bet terase – izcila vieta šampanietim pēc laulību ceremonijas, salūta vai āra kino vērošanai.

Pēc ceremonijas, šampanieša pasniegšanu vai svinību mielastu varat organizēt paši vai to lieliski izdarīs mūsu sadarbības partneri ēdināšanas jomā, piedāvājot pilnu servisu – no uzkodām līdz pat apkalpošanai.

atputas-vieta-dundurini-dekoracijas-kazu-svinibas


Piedāvājam laulību ceremonijai

  • Terasi ezera  krastā(30m2), senu koku pakājē;
  • Plostu ezera krastā vai ezerā 25m2 (iespējams iebraukt arī ezerā);
  • Milzu dižozola pavēni svinību mājas pakājē;
  • Galdiņu laulības reģistrācijai;
  • Ar ziediem greznotu vai makrame tehnikā veidotu arku.

Varam palīdzēt jūsu izvēlēto vietu dekoratīvi noformēt un sagatavot, sākot ar dekorācijām, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi, beidzot ar šampanieti, uzkodām un torti pēc laulību ceremonijas.


Nakšņošana

Varat pavadīt saulrietu un pamosties romantiskā idillē – mūsu gaumīgajās  naktsmītnēs ezera krastā.

Varam izguldīt līdz 30 viesiem 3 vissezonas kotedžās un 3 greznās, plašās glempinga teltīs. Sadarbojamies ar blakus esošajām naktsmītnēm( 4km rādiusā), kur papildus var izmitināt līdz 30 viesiem.


Diena pirms kāzām

Lai mierīgā gaisotnē sagatavotos visam, darbīgajiem draugiem un vedējiem, īpašās dienas svinēšanai, piedāvājam, pēc visiem sagatavošanās darbiem, atpūsties un noskaņoties lielajai dienai – karstā baļļā, ezerā uz plosta, nakšņojot Dunduriņos.


Rezervācija

Tiem, kuri vēlas savus īpašos mirkļus sagaidīt Dunduriņos, lūgums papildus informācijai  sazināties ar Ievu tel. 28333461, vai rakstīt info@dundurini.lv. Vairāk par mums arī – www.dundurini.lv

Katrā nedēļās nogalē mēs uzņemsim tikai vienas kāzas, lai jums un mums ir pietiekami laika visu skaisti sagatavot un īstenot.


Cenas

Minimālā cena ir 26 eur /h  par svinību mājas izmantošanu (nelielām svinībām). Savukārt, visa kompleksa īre (Svinību māja un naktsmītnes) līdz 30 personām -1480 eur. 50 viesiem - 1780 eur.

Dekorēt varēsiet sākt jau piektdienas vakarā, bet atpūtas vietu jāatstāj būs līdz svētdienas plkst.12.00. Ja vēlēsieties, varēsiet papildus nomāt naktsmītnes, iepriekšējā vakarā un svētdienā, lai turpinātu svinēt dzīvi vai baudītu romantisko idilli, pēc lieliskām svinībām.

Par citiem pakalpojumiem, kā piemēram: dekorēšana, ēdināšana u.c., ja būs nepieciešams,  vienosimies atsevišķi, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības.


KĀZU SVINĪBU VIETASCiti pakalpojumu sniedzēji