Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Juris Ross

Juris Ross

1 gadus ar mums

+ 371 26198030

jurisross.com

LV, RU, EN

Sazināties ar Juris Ross


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ja jums patīk dzīvas un nesamākslotas kāzu fotogrāfijas, varu jūs apsveikt, esat atraduši īsto fotogrāfu.

Esmu kontrastu cilvēks, varu būt ātrs un nemanāms, un pēc mirkļa ļoti atvērts, komunikabls un virzošs. Neprasu ilgi pozēt, bet viegli tveru mirkli.

Izvēloties mani par savu kāzu fotogrāfu, jūs iegūsiet ķecerīgi dzīvu reportāžu un patiesi sirsnīgu portretu sajaukumu. Lai arī pēc 30 gadiem jūsu kāzu fotogrāfijas raisītu smaidu un siltas sajūtas.

Vairāk informācijas, portfolio un cenas mājaslapā - jurisross.com.

Foto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSSFoto: JURIS ROSS