Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

BON EVENT INSTALLATIONS

BON EVENT INSTALLATIONS

3 gadus ar mums

+371 29213370

bonevents.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar BON EVENT INSTALLATIONS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Plaša klāsta inventāru noma pasākumiem un organizatoriskais nodrošinājums, piemēram, galda dekors, arkas, statīvi ar ziediem, kazino galdi, laimes rati un cita veida inventārs jūsu pasākumam. 

Bon Event Decor - mums nav nekā neiespējama!

Absolūta harmonija starp dizainu, tehnoloģijām un mākslu ir pamats, uz kura balstās mūsu darbu kopējā koncepcija. Visas Bon Event Decor idejas tiek īstenotas patstāvīgi, sākot no dizaina skices, beidzot ar piegādi. Pateicoties daudzu gadu garumā izcili izstrādātajam procesam un struktūrai, mēs sasniedzam katras detaļas augstāko kvalitāti un individualitāti. Mēs radam koncepciju un rūpīgi izstrādājam tās tehnisko īstenošanu.

Mēs klausāmies jūs, apspriežam jūsu idejas un vēlmes. Pēc tam mēs dodam brīvību savām idejām un fantāzijai, izstrādājam konkrētu pasākuma koncepciju.

Sākotnējo rezultātu ilustrējam ar skicēm un prezentācijām, kuras izveido radošā direktore Anastasija Bondarenko.

Mūsu katalogā jūs atradīsiet stilīgus dekora un mēbeļu nomas priekšmetus. Jūs varat veikt tiešsaistes pasūtījumu uz galdu, krēslu vai dekorāciju nomu.

Bon Event - Instalāciju noma

Interaktīvā foto tehnika un instalācijas pasākumiem. Risinājumi, kuri padarīs jūsu svētkus neaizmirstamus!

Septiņas izklaides - Selfie spogulis, Foto Mozaīka, Foto bumba, Digitālā Graffiti Siena, Mini party foto būda, Spoguļa selfie siena, Retro foto grāmatiņa un vēl daudz citu interesantu un neparastu lietu!

​Mūsu foto tehnika uzņem augstas kvalitātes bildes, izklaidē un pārsteidz viesus ar to eleganto dizainu un daudzajām iespējām. Tie apvieno klasisko foto automātu bilžu izdrukas ar mūsdienīgām digitālām funkcijām.

Tā ir piemērota viesu izklaidei kāzu un jubileju svinībās, visa veida publiskos, privātos un korporatīvos pasākumos, kā arī koncertos, semināros un konferencēs.

Mūsu devīze - kvalitatīvs un uzticams serviss.


Rezervācija

Esam gatavi pēdējā brīža rezervācijām, bet iesakam veikt rezervācijas laicīgi.

Nomas ilgums no 2 stundām līdz tik, cik klientam nepieciešams.


Piegāde

Piedāvājam kvalitatīvu piegādi un montāžu / demontāžu. Ar mūsu foto tehniku vienmēr uz vietas strādā asistents. Piegāde jebkurā vietā.


Cena

Tā atkarīgā no vietas, datuma un nomas ilguma. No 350 EUR - trīs stundas noma.

Mūsu foto tehnika atšķiras no parastajām foto būdām.


Lasi vairāk

Izklaide kāzu viesiem - dažādi priekšnesumi un atrakcijas