Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Kristina Viirpalu Couture


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


KV ir ekskluzīvs luksusa zīmols kaislīgai, modernai sievietei

Mūsu izsmalcinātās un sievišķīgās kolekcijas svin spēku un ilgtspējību, izmantojot bagātīgi detalizētus piegriezumus, kas tērpa valkāšanas laikā sniedz izcilu sajūtu.

Kāzas ir augstākās laimes un pilnības mirklis. KV Bridal kolekcijas svin mīlestības solījumus valdzinoši krāšņā stilā. Mūsu divdaļīgās līgavas kleitas sniegs jums iespēju valkāt abas daļas atsevišķi, lai pēc kāzām jūsu kleita nepaliktu skapī karājoties.

Mūsu adītās un izšūtās līgavas kleitas ir moderna funkcionalitātes un Igaunijas kultūras mantojuma detalizēts savienojums. Rūpīgs roku darbs, kas iedvesmots no mūsu senču rokdarbu modeļiem. Tās sniegs jums unikālu iespēju - valkāt mūsu nacionālo mantojumu augstās modes veidā.

Visas kolekcijas preces, kā arī pēc pasūtījuma izgatavoti apģērbi ir unikālas luksusa preces, kas ir roku darbs mūsu Ateljē Tallinā, Igaunijā.

Stils

KV ir ekskluzīvs luksusa zīmols kaislīgai, modernai sievietei. Mūsu izsmalcinātās un sievišķīgās kolekcijas svin spēku un mūžīgumu, izmantojot bagātīgi detalizētus piegriezumus un materiālus.

Lielāko daļu KV izsmalcināto tērpu var valkāt dažādos veidos, dažādos gadījumos, sniedzot lietotājam iespēju daudzkārt izveidot personisku modes stilu.

Mēs strādājam kopā ar saviem klientiem, lai radītu modes izstrādājumus, kas atspoguļo valkātāja personību un skaistumu.

Mēs izvilksim kleitu no jūsu sapņiem un izšūsim to ar jūsu vēlmēm!


Cenas

Visi KV apģērbi ir izstrādāti pēc pasūtījuma. Visi no tiem ir pilnīgi unikāli. Tie ir tērpi, kuros mūsu iztēle satiekas ar mūsu klientu sapni. Cenas lielā mērā ir atkarīgas no tā, cik sarežģīts ir dizains un cik daudz rokdarbu tā apdarē.


Pasūtījumi

Aicinām visas topošās līgavas apmeklēt mūsu izstāžu zāli Tallinā, Igaunijā, lai pašas apskatītu un aptaustītu mūsu izsmalcinātos tērpus. Esiet laipni aicināti ierasties ar līgavas māsām, pielaikot kleitas, fotografēties un baudīt procesu. Apmeklējumu varat pieteikt mūsu mājas lapā.

Visi mūsu apģērbi ir rūpīgs roku darbs, ko mūsu amatnieki ir izgatavojuši ar vienu dūrienu, pērlītēm un smalkām detaļām vienlaikus. Veicot pasūtījumu, lūdzu, ņemiet vērā, ka apģērba pabeigšana var ilgt līdz četriem mēnešiem. šie apģērbi ir kā valkājama māksla, un nekad nebūs divu šādu vienādu tērpu pasaulē.