Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Koklētāja Lauma Matule

Koklētāja Lauma Matule

Pirmo gadu ar mums

+371 29427704

LV, EN

Sazināties ar Koklētāja Lauma Matule


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzas ir satraucoša un ilgi gaidīta diena, kurā, kokles skaņu apvītās melodijās, radi un draugi mirdzošām acīm gaida to brīdi, kad viņu mīļie stāsies laulībā. Aptuveni 8 gadu laikā esmu pieredzējusi neskaitāmi skaistus brīžus kāzu ceremonijā, kad skanot pāra mīļākajām dziesmām, līgava dodas pie jaunā vīra, mij gredzenus un teic jāvārdu. Parūpēšos, lai jūsu īpašā diena būtu neaizmirstama un miera piepildīta, ar dvēselisku noskaņu, ko sniedz kokles maigās skaņas. 

Esmu kokles virtuoze, dziedātāja un multi-instrumentāliste, un pārstāvu dažādus mūzikas stilus, kurus piedāvāju jūsu pasākuma muzikālajos brīžos:

  • instrumentālas un melodiskas kokles improvizācijas svinīgai noskaņai;
  • populāras dziesmas latviešu vai / un angļu valodā ar balsi (kokles vai / un ģitāras pavadījumā);
  • latviešu tradicionālās / folk mūzikas melodijas un dziedāšana tautiskā stilā un tradīcijās.


Katrai uzstāšanās reizei pieeju rūpīgi un individuāli, iepriekš komunicējot ar jauno pāri un izrunājot vissīkākās detaļas, lai ceremonija un citi romantiski brīži jūsu kāzās būtu tieši tādi, kā iztēlojāties. Tādēļ lūgums ziņot par pasākuma datumu laicīgi (minimums 2 nedēļas pirms). 

Pasākuma cena tiek izskatīta individuāli un to veido attālums, kas jāveic līdz pasākuma vietai, skaņu aparatūras nepieciešamība (atkarībā no cilvēku skaita), uzstāšanās ilgums un īpašās vēlmes. 

Garantēju kvalitāti, precizitāti un atbildību, lai mūsu satikšanās būtu skaistu un neaizmirstamu mirkļu piepildīta.Par mani

Mūzikas izglītību esmu ieguvusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, etnomuzikoloģijas klasē un papildinājusi zināšanas kokles spēlē pie kokļu eksperta Valda Muktupāvela. Spēlēju un dziedu mūzikas grupā JUMIS, kopā ar pieredzējušiem un zināmiem mūziķiem – Uģi Rozi un Eināru Jaunbrāli, kā arī pasaules mūzikas grupā JŌRA. Kā koklētāja esmu piedalījusies dažādos festivālos un valsts nozīmes koncertos Latvijā un ārzemēs (Itālijā, Uzbekistānā, Somijā, Austrālijā, Bulgārijā u.c.). Paralēli koncertdarbībai vadu tradicionālās kokles apmācības un nu jau vairāk kā 8 gadus kāzu ceremonijās un korporatīvos pasākumos papildinu svinīgo noskaņu ar kokles skaņām un dziesmām.


Lasi vairāk

100 kāzu veidi

Kāzu mūzika - instruments noskaņas radīšanai