Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Elizabeta Lāce | Arfiste

Elizabeta Lāce | Arfiste

1 gadus ar mums

+371 28805628

LV, EN, RU, FI, ET, DE

Sazināties ar Elizabeta Lāce | Arfiste


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Arfa - vismaģiskākā instrumenta skaņas Elizabetas Lāces virtuozajās rokās - debešķīga velte dvēseļu saplūšanas svētkos uz mūžu!

šī nebeidzami skaistā instrumenta skaņu pasaule un nozīme cauri cilvēces gaitām runā pati par sevi. Dziedinošais skanējums, pārpasaulīgi dzidrais tonis, kas sevī izgaismo gan zvaigžņu spožo mirdzumu, gan visdziļākās zemes ūdeņu dzīles, liekas - spēj sabangot okeānus un izdzirksteļo debesjumu! Arfas akustiskās iespējas Elizabetas rokās spēj pieskandināt gan plašas koncertzāles Latvijā un ārpus tās, katedrāles un pilis, gan savīties ar putnu, strautiņu skaņām mežos un pļavās, jūras un vēja čalām liedagā, un tik vienkārši piepildīt ar brīnumainu siltumu ģimenes mājas pašu tuvāko cilvēku lokā. Kopā ar akustisko skanējumu īpašiem mirkļiem ir pieejami arī visi iespējamie elektroakustiskās apskaņošanas efekti - izmantoti gan arēnās uz lielajām skatuvēm, gan 4os no rīta saullēktā mazā laivā uz ezera, miglā..

Jūsu kāzām ir pieejams jebkura stila un laikmeta speciāli atlasīts repertuārs. Kā godalgota izpildītāja, mūzikas autore un virtuoza improvizētāja, Elizabeta aranžē pati un komponē mūziku arī jebkādam vēlamam mūziķu sastāvam ansamblī. Jo, kā daudzkārt apliecināts, iespēja dzirdēt mīļāko mūziku jūsu nozīmīgākajā dzīves brīdī, augstākās mākslinieciskās klases izpildījumā - tas ir emocionāli neatkārtojams pārdzīvojums, kura aizkustinājums atmiņās paliek uz mūžu! Uzdāviniet paši sev jūsu sapņa piepildījumu!

Un ne tikai atmiņās - bet arī kvalitatīvs audioieraksts, kas veikts uz vietas vai iepriekš sagatavots - kā komplimentārs pakalpojums ir pieejams, lai iemūžinātu muzikālās sajūtas un būtu pieejams jums jebkurā laikā, montējot kāzu filmu, u.c. gadījumos. Jebkura tehniskā detaļa, akustiskais risinājums, transports, iepriekš saskaņots vizuālais koptēls - kas ir tikpat svarīga un obligāta priekšnesuma sastāvdaļa - tas viss tiek personīgi sagādāts un nodrošināts no mūsu puses. Ar perfekciju un delikātumu pret mazāko detaļu, viņas personīgo šarmu un neizsmeļamo enerģiju, lielo pieredzi un spēju elastīgi pieskaņoties jebkurai neplānotai situācijai, Elizabeta caur savu daiļradi ir iezīmējusi vienādības zīmi Arfai - ar majestātiska spēka un skaistuma simbolu - Mīlestību.


Lasi vairāk

100 kāzu veidi