Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SABIEDRĪBĀ PAZĪSTAMU PĀRU KĀZAS 2015.GADĀ

SABIEDRĪBĀ PAZĪSTAMU PĀRU KĀZAS 2015.GADĀ

Ne tikai ārzemju, arī mūsu pašu sabiedrībā zināmajām personām 2015.gads pagāja mīlestības zīmē – šogad apprecējās īpaši liels skaits pašmāju populāro cilvēku. Daļa sava mūža nozīmīgāko dienu atzīmēja ar lielām, tūkstošiem vērtām svinībām, bet citi izvēlējās privātas ceremonijas tuvāko lokā.

Valdis Škutāns un Alise Kolosova

Deju skolas vadītājs Valdis Škutāns un viņa līgava, kāzu un pasākumu rīkotāja Alise Kolosova, gredzenus mija 26.maijā pēc vairāk nekā trīs gadu kopā būšanas. Jaunais pāris privātā gaisotnē apprecējās Maltā.

Liene Tomsone un Oskars Zemītis

Kā vieni no pirmajiem janvārī kāzas svinēja populārā konditore un šokolādes meistare Lapsa jeb Liene Tomsone un uzņēmējs Oskars Zemītis. Kāzas tika svinētas tikai tuvāko cilvēku vidū, un Liene pati bija uzņēmusies kūkas cepšanu.

Ksenija Sidorova un Hosē Luisu Arizagu Lobeto

Maijā par gatavību iestūrēt laulības ostā paziņoja pasaulē populārā Latvijas akordeoniste Ksenija Sidorova un viņas izredzētais, spānis Hosē Luisu Arizagu Lobeto. Kāzas norisinājās Spānijas pilsētā Kovadongā, un tajās piedalījās gan līgavaiņa ģimene, gan Ksenijas vecāki un radinieki no Latvijas.

Kristīne Luīze Avotiņa un Kārlis Vents

Pasakainajā Rāmavas muižā jāvārdu teica gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa. Līgava bija izvēlējusies latviešu modes dizaineres Katjas Šehurinas kleitu, bet kāzu vietas dekorēšana tika uzticēta vizuālās noformēšanas studijai Augu māja.

Dairis Bertāns un Inna Leja

Vasaras vidū par precētu vīru kļuva Latvijas izlases basketbolists Dairis Bertāns, kurš mija gredzenus ar savu līgavu Valmierā. Pāris svinīgajam notikuma bija gatavojies divus gadus, jo iepriekš kāzas nācās atlikt sportista karjeras dēļ.

Andris Reizenbergs un Ginta Reizenberga

Populārais bārmenis Andris Reizenbergs un nu jau viņa sieva Ginta savas kāzas nosvinēja bez lielas mediju uzmanības. Fotografēšanu jaunais pāris bija uzticējis Kristapam Hercam.

Gustavs Terzens un Undīne Balode

Augustā savas ilggadējās attiecības likuma priekšā apstiprināja žurnālists Gustavs Terzens un grupas The Sound Poets čelliste Undīne Balode. Abu ģimenē augd divi bērni, un dažādās intervijās Gustavs ir vairākkārt norādījis, ka, pateicoties savai ģimenei, viņš ir laimīgākais vīrietis pasaulē.

Baiba Ladiga un Reidži Kobajaši

Latviešu modes māksliniece Baiba Ladiga ar japāņu arhitektu Reidži Kobajaši apprecējās vasaras vidū – jūlijā. Viens otru pāris pazīst jau piecus gadus, un kāzu organizēšana ilgusi tikai vienu mēnesi. Ceremonija notikusi brīvā dabā, radu un draugu klātbūtnē.

Rolands Ūdris un Ilona Balode

Augustā par priecīgu ziņu pavēstījis grupas The Hobos līderis Rolnds Ūdris – viņš apņēma par sievu savu ilggadējo draudzeni, dziedātāju un rakstnieci Ilonu Balodi. Kolorītais mūziķu pāris ir kopā vairāk nekā sešus gadus un apprecēties nolēma, jo ģimenē gaidāms pieaugums.

Ainars Virga un Annija Brūna

Pēc septiņu gadu kopdzīves šī gada nogalē apprecējās arī rokmūziķis Ainars Virga. Ar savu ilggadējo draudzeni viņš saulaulājās Liepājas pilsētas dzimtsarakstu nodaļā. Sabiedrībai par kāzām Virga gan atklāja tikai vēlāk, no skatuves par to palepojoties koncerta viesiem.

Kaspars Grigalis un Marta Līne

Šogad kāzas svinēja arī aktrise un Radio 5 ētera personība Marta Līne un bundzinieks Kaspars Grigalis. Kāzu ceremonija norisinājās Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā Vecrīgā un kāzu svinības notika mūzikas namā Daile. Līgavas skaistā kleita no KATYA KATYA SHEHURINA modes zīmola.

Aivars Lembergs un Kristīne Krasovska

Par 2015. gada apspriestākajām kāzām droši var saukt Ventspils mēra Aivara Lemberga un viņa partijas un domes kolēģes Kristīnes Krasovskas laulības. Kāzu ceremonija noritēja Ventspils Livonijas ordeņa pilī, un topošā Lemberga kundze bija tērpusies klasiska piegriezuma garā līgavas kleitā.

2016.gadā ieskatoties:

Tomass Hendriks Ilvess un Ieva Kupce

Jau nākamnedēļ par Igaunijas pirmo lēdiju kļūs Ieva Kupce. Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa un viņa līgavas laulību ceremonija notiks baznīcā 2.janvārī un, pēc līgavaiņa un līgavas lūguma, norisināsies šaurā ģimenes lokā.

Citi Raksti