Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kingi  | Grupa

Kingi | Grupa

Pirmo gadu ar mums

Visa Latvija

+371 29378279

LV, EN, RU

Sazināties ar Kingi | Grupa


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Grupa KINGI ir pieredzējušu mūziķu apvienība. Grupas sastāvā muzikāli savienojušies domubiedri, kas visu savu dzīvi redz notīs un melodijā.

Mūzika ir tas, kas bagātina cilvēka emocijas, piepildot ar savu sajūtu uztveri. Tāds arī ir grupas KINGI mērķis, mēs esam tādi paši. Mūzika ir mūsu dzīve, to sajutīs ikviens, kas dejos vai klausīsies mūsu grupas pasākumos. Kāzas, jubilejas, korporatīvi utt., tie ir momenti, kad cilvēki grib atpūsties un labi pavadīt laiku. KINGI vienmēr būs jūsu īpašās dienas neatņemama sastāvdaļa, lai jūs justos muzikāli lustīgi un dejojoši. Mūsu enerģiju novērtēsiet, jo katrs pasākums ir jauna lappuse mums pašiem. 

Dziedam daudzās valodās, mums jau katram sava muzikālā gaume. Sākot no latviešu leģendārajiem autoriem, bet kur nu ballītēs bez pasaules atpazīstamajām pop, rock, rock&roll stila dziesmām, kuras spēlējam vairākās valodās (EN, ES, IT, FR, RU). 

Piedalamies jaunā pāra sagaidīšanā, spēlējam pirmo deju un mičošanā. Īsumā, ja jums ir kāzas un vēlaties neizsīkstošu un enerģisku ballīti, tad droši varat uz mums paļauties.

Uz pasākumu arī dodamies ar savu tehnisko nodrošinājumu un aparatūru.

Esam pieejami:

  • 5 mūziķu sastāvā (Pilna grupa)
  • 3-4 mūziķu sastāvā (Mazais sastāvs)
  • 2 mūziķu sastāvā (Duets + iespēja novadīt pasākumu)  

Grupas sastāvs:

Oskars Lustiks (vokāls)
Māris Lovniks (ģitāra, DJ)
Enriko Galickis (taustiņinstrumeni, piebalss)
Andrejs Kralikas (bass)
Vadims Meļuščenkovs (sitaminstrumenti)