Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Riga Gin Lab


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Rīgas džina laboratoriju organizē Dvoretsky distillery un tā nodrošina praktisku, aizraujošu un izglītojošu pieredzi džina entuziastiem un visiem zinātkārajiem.

Meistarklases laikā uzzināsi par džina vēsturi un izcelsmi, kā arī daudzveidīgajiem botāniskajiem augiem, kas veido džina garšu un izpētīsi ražošanas procesu no destilācijas līdz pildīšanai pudelēs, gūstot ieskatu džina izgatavošanas mākslā. Dalībniekiem ir iespēja izveidot savas unikālas džina receptes, eksperimentējot ar dažādām botāniskām kombinācijām.

The Magical World of Cocktails

Labākā kokteiļu gatavošanas meistarklase!
Iemācieties meistarīgi apvienot dažādas garšu kombinācijas kā īsts bārmenis! Pat ar 10 gadiem nepietiks, lai apgūtu visas šīs profesijas smalkumus, taču mūsu meistarklasē profesionāls bārmenis iemācīs interesantākos pamatus. Apgūsi dažādu dzērienu kombinēšanas teoriju, dažādu kokteiļu tapšanas vēsturi, nepieciešamo stikla trauku apskatu un, protams, receptes! Tā ir jautra un aizraujoša nodarbe, kurā jūs un jūsu draugi varat pagatavot sev dažus dažādus kokteiļus. Pievienojiet tam dažas uzkodas no restorāna un jums būs lieliska dāvana, kas iepriecinās ikvienu!

Rezervācija

Min 24 stundas, Max 1 gads.

Cilvēku daudzums no 2 līdz 20 cilvēkiem, 18+.

Meistarklases ilgums: 2 stundas.

Piedāvājums

Moto: Good Mood Spirits.

Papildus piedāvājumi, īpaši piedāvājumi, dāvanu karte (bērniem, pāriem, ģimenei utml.).

Ir dāvanu kartes, var būt iekļauta ēdināšana.

Cena

Minimālā cena: 160EUR par 2 personām.

Atsauksmes, pieredzes stāsti

Atsauksmes variet apskatīt mūsu Instagram kontā.


Lasi vairāk:

Vecmeitu ballītes idejas aizraujošai atpūtai kopā