Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Mārcis Auziņš TOP

Sazināties ar Mārcis Auziņš


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Lai gan ģitāras solo koncertus pārsvarā izpildu koncertzālēs Latvijā un ārzemēs, nereti saņemu arīdzan piedāvājumus sniegt muzikālus priekšnesmumus kāzu ceremonijas laikā vai īpaša solo koncerta veidā pēc tās. Par šiem piedāvājumiem esmu priecīgs, jo - dot savu muzikālo artavu cilvēkiem tik svarīgā brīdī kā kāzas, ir liels gods un atbildība.

Lielākoties līgavas un līgavaiņi jau zin konkrētus skaņdarbus no mana repertuāra, kurus vēlās dzirdēt līgavai ienākot vai ceremonijs laikā kopumā, taču.... īpaši maģisks ir mirklis, kad jādarina pavisam jauna ģitārspēles aranžija kādam skaņdarbam, kas īpašs un kopīgs abiem jaunlaulātajiem. šāda konkrētās dziesmas versija ir unikāla un neatkārtojama, un visu mūžu paliekoša muzikāla vērtība. Koncertprogrammā līdzās paša radītiem skaņdarbiem izpildu pazīstamu dziesmu aranžijas solo ģitārai.


 Pakalpojuma cena

Tā tiek izskatīta katrā gadījumā individuāli, jo atkarīga no tādiem faktoriem kā cilvēku skaits, attālums, konkrēta nedēļas diena, veicamā darba apjoms un uzstāšanās ilgums.


Vairāk info arī: MĀRCIS AUZIŅš