Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Apple Manor & Garden Complex


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


1860. gadā tika dibināta Silajāņu (Solujeny) muiža. 1937. gadā blakus Silajāņu (Solujeny) muižai tika uzsākta jaunas divstāvu mūra ēkas celtniecība. Tagad Ābolu Muižas un Dārza komplekss sastāv no divām ēkām - burvīgās vecās vēsturiskās muižas un elegantas akmeņu ēkas no 1939. gada.

Izpētiet bagāto vēsturi un unikālo arhitektūru, kas nosaka kompleksa raksturu.

Iepazīstinām ar Ābeļu muižas un dārza kompleksu - elpu aizraujošu kompleksu, ko iedvesmojusi neskartā Latgales daba. Ābeļu muižas un dārzu komplekss, mierpilnās ainavas ieskauts, atspoguļo Latgales skaistuma būtību.

Rūpīgi pārdomājot katru arhitektūras detaļu un bagātīgo dārzu, esam radījuši harmonisku patvēruma vietu, kas nevainojami saplūst ar dabas krāšņumu. Laipni lūgti pasaulē, kur Latgales šarms atklājas katrā Ābeļu muižas un dārza kompleksa stūrī, solot aizraujošu pieredzi dabas iedvesmotā luksusa vidē.


  1. Muiža saviem apmeklētājiem piedāvā lielu teritoriju, kurā atrodas arī skaists ābeļdārzs, ko var izmantot gan pasākumu organizēšanai, gan atpūtai un veselības stiprināšanai pie dabas.
  2. Pasākumus var rīkot zālē, kas paredzēta 120 personām.
  3. Muižā pieejami numuriņi līdz pat 50m2.