Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

ZOLTNERS

ZOLTNERS

5 gadus ar mums

Zoltners, Kroņauce, Tērvetes pagasts, Latvija, LV – 3730

+371 27331108

LV, EN, RU

Sazināties ar ZOLTNERS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzas vai citas svinības

Mēs zinām, kā palīdzēt radīt neaizmirstamu notikumu.

Zoltners atmosfēra ir baudāma ne vien vienatnē vai šaurā lokā, bet arī plašākā pasākumā kopā ar draugiem un ģimeni. Zoltnera Kamīnzāle būs izcila vide mājīgiem ģimenes svētkiem. Lielā zāle ļauj pulcēt pat 50 cilvēku, savukārt nupat atvērtais, jaunais Vasaras šķūnis būs izcila vieta, lai piedzīvotu vislabāko emociju caurstrāvotus svētkus, ļaujot šeit vienkopus uzņemt līdz pat simts viesus.


Mājīgi apartamenti

Neskaitāmas zvaigznes. Aiz loga, plašajās lauku debesīs.

Viesnīca Zoltners apdzīvo divas vēsturiskas ēkas - pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados būvētu privātmāju, kā arī tās omulīgo klēti. Te izvietojušies siltas un mājīgas atmosfēras piesātināti, ērti numuri, kas sniedz visu nepieciešamo harmoniskai atpūtai - no augstvērtīga dizaina iekštelpās līdz brīnišķīgam skatam pa logu.

Mājas ēkas otrajā stāvā mājvietu raduši arī divi plašāki apartamenti. Savukārt klēts mansardā - ietilpīgākas telpas, kurās izguldīt lielāku skaitu svinētāju pēc kāda lieliska pasākuma. Viss iekārtots tā, lai viesis var šeit justies kā mājās, baudot Zoltnera atmosfēru arī ilgāku laiku.


Restorāns Zoltners

Ziemeļeiropas garšu kombinācijas no labākā, ko sniedz Zemgales lauki.

Restorāns Zoltners piedāvā iespēju baudīt izsmalcinātu maltīti no vienmēr svaigiem sezonas produktiem. Dabiskums un nesamākslotība ir Zoltners ēdienkartes būtiskākie elementi, kas apvienojumā ar šefpavāra Naura Malāhova aizrautīgo pieeju rada Ziemeļeiropai raksturīgas garšu kombinācijas un atklāj aizvien jaunas vietējo produktu garšu nianses.


KĀZU SVINĪBU VIETAS