TOP

1 gadus ar mums

BOUTIQUE HOTEL VIRKAS MUIŽA

Virkas iela 27, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3301, Latvija

+371 20009938

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu BOUTIQUE HOTEL VIRKAS MUIŽA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Boutique Hotel Virkas muiža Kuldīgā, atrodas baronu Firksu 16. gadsimtā celtā namā. Šķietami vienkāršās ēkas arhitektoniskajā apdarē atrodams pārsteidzoši bagāts dažādu detaļu klāsts. Muižas augšējais stāvs ir nesen renovēts, atklājot senās koka konstrukcijas. Esam savienojuši senatnīgo ar moderno, radot mājīgu un īpašu gaisotni mūsu viesiem.

Vieta, kur būt īpašos dzīves notikumos un svinēt mirkļus skaisti!

Muižā ir 22 numuri, dažādu platību un dizaina, klasiska stila un ekonomiskās klases numuri dažādās cenās.  Otrā stāva numuriņi  Suit 1,  Suit 2 un Family room īpaši izceļās ar pārdomātu dizainu un skaisto un plašo vannas istabu. Mūsu īpašais jaunlaulāto numurs ar plašu balkonu un numura dizainu būs īstā vieta pāra īpašā dienā.

virkas muiza
Svinību vieta: VIRKAS MUIŽA / Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

Muižas ēkā atrodas arī apartaments Boutique Apartment Virkas muiža ar pilnībā nokomplektētu virtuvi, 3 guļamistabām ar King Size gultām, 2 vannas istabām un atsevišķu ieeju.

Ja vēlaties palikt pašā Kuldīgas vecpilsētas centrā, tad piedāvājam unikālo Boutique Apartment Villa Rumba, pilnībā nokomplektētu divstāvu privātmāju ar skatu uz Pils parku, iežogotu sētu, kas atrodas un vecākās ielas Kuldīgā vai Boutique Apartment Venezia, pilnībā nokomplektētu apartamentu ar privāto saunu, iekšpagalmu, kur novietot savu auto, un ekskluzīvu atrašanās vietu – tieši blakus Alekšupītei.

Virkas muiža ir tikai 15 minūšu gājiena attālumā no Kuldīgas vecpilsētas un platākā ūdenskrituma eiropā Ventas Rumbas.

Muižas elegantais automibīlis JaguarBritish Racing Green tonī ar krēmkrāsas ādas salonu. Jaunlaulātajiem piedāvājam auto nomu vai īpaši jums izplānotu braucienu.

Boutique Hotel Virkas muiža un Comfort Hotel Kuldiga vienlaicīgi var izmitināt līdz 80 viesiem. Namā ir trīs atsevišķas zāles, kuras var pārveidot pēc klienta vajadzībām. Vasaras terase var būt atbilstoša vieta kāzu altārim,mazai ģimenes kāzu ceremonijai, vasaras svinībām, āra banketiem u.c.aktivitātēm. Piedāvājam vienu semināra telpu ar vajadzīgo aprīkojumu, kur ietilpība līdz 40 personām (izvietojums teātra stilā).

Blakus muižai piedāvājam 336 m2 plašo un aprīkoto muižas pasākumu telti. Tā būs piemērota vieta grandiozām kāzu svinībām, neformāliem notikumiem vai pat privātiem konceriem. Šeit ir iespēja uzburt pasakainu jebko, ko sirds kāro.


Rezervācija

Ieteicams pieteikties savlaicīgi.


Viesu skaits

Līdz 100 viesiem. Abas ēkas atrodas vienā iežogotā teritorijā ar bezmaksas auto novietni.


Ēdināšana

Muižas telpā vienuviet varam pasniegt ēdienu 40 personām, ja tā ir vasaras sezona, tad uz terasi ietilpība ir lielāka un apkalpojošo viesu skaits var būt lielāks.

Blakus muižas lielajai pasākumu teltī varam uzklāt galdus līdz 100 personām. Nodrošinām pilnu ēdināšanas pakalpojumu. Uzkodas, latviešu /ārzemju virtuve, dzērieni, kokteiļi, veģetārs, diabētiem, bērnu, vegānisks.


Papildus piedāvājumi

Atrunājot iepriekš ar klientu, varam piedāvāt eleganto autombīļa – Jaguar nomu, izjādes ar zirgu, izbraukumus ar motorolleri vasaras sezonā, pastaigu taku gar Ventas upi, laivu izbraukumus u.c. aktivitātes.


Pakalpojuma cena

Pakalpojuma cena atkarīga no sezonas, klienta uzstādijumiem un termiņiem, un vajadzībām. (cenu veido darba diena, nedēļas nogale, svētku diena, cilvēku skaits, iekļauti ēdināšanas pakalpojumi, nakšņošana utml.)


Vieta skaistām fotogrāfijām

Renovētie dizaina numuri, īpašais jaunlaulāto numurs ar plašu āra balkonu. Muižas interjers. Vasaras terase, muižas dārzs pie galvenās ieejas.


Vairāk informācijas arī: VIRKAS MUIŽA


KĀZU SVINĪBU VIETAS

Kāzas Virkas Muižā from Hotel Virkas muiža on Vimeo.


Citi pakalpojumu sniedzēji