Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Viesu nams Strenči


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Viesu nams Strenči atrodas lieliskā vietā pasākumiem - netālu no centra, bet savrup no pilsētas.

Tuvumā ir upe Gauja, un, tā kā Strenči ir plostnieku galvaspilsēta, ir pieejamas vairākas aktivitātes - braukšana ar plostu, pastaigu takas u.c.

Piedāvājums

Viesu namā ir plašs āra pagalms ar dažādām aktivitātēm - basketbola grozu, volejbola tīklu un āra tenisa galdu.

Tam visam cauri vijas soliņi mierīgai atpūtai, kā arī viesu nama priekšpusē ir pieejams kamīns, grils un soliņi āra piknikam un neliela skatuvīte ar nojumi.

Mazā zāle ir ērta nelielu svinību organizēšanai - tajā ir biljarda galds, kamīns, bāra lete, galdi un krēsli, otrajā stāvā atrodas lielā zāle ar galdiem un krēsliem, kā arī plaša atpūtas telpa ar biljarda galdu, kamīnu, klubkrēsliem, televizoru un iespēju iziet uz balkona.

Ja ir vēlme pēc karstākas atpūtas, tad viesu namā ir iespēja izmantot divu veidu pirtis - saunu un tvaika pirti, kā arī pēc tam atveldzēties baseinā.

Pēc aktīvās dienas vai arī caurbraucot gulēt gribētāji var izmitināties kādā no istabiņām.

Kopumā ir pieejamas 50 gultasvietas dažāda tipa istabiņās.

Blakus atpūtas kompleksam ir pieejama mazā pirtiņa, kurā atrodas sauna un telpa ar dīvāniem un galdiem pavisam nelielai cilvēku kompānijai - līdz 15 cilvēkiem.


Viesu skaits

Viesu namā atrodas divu veidu zāles - lielā ar ietilpību līdz 100 cilvēkiem un mazā ar ietilpību līdz 40 cilvēkiem, mazā pirtiņa - līdz 15 cilvēkiem.