Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar MĀLPILS MUIŽA


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mālpils muiža, kas atrodas 60 km attālumā no Rīgas un tikai 18 km attālumā no Siguldas, ir izcils klasicisma arhitektūras piemineklis un vēstures liecību glabātuve.

šodien Mālpils muižas romantiskais baroka stila parks atkal valdzina ar savu neparasto mieru, klusumu, dīķa strūklakas čalošanu un senatnes elpu.

Muižas teritorijā atrodas garšaugu un puķu dārzs, divas strūklakas un dīķis, kurā zied ūdensrozes. Uz pastaigu celiņiem izvietoti īpaši soliņi - veidoti no vecajiem Mālpils muižas parka kokiem.

Pat tad, ja jūsu kāzu svinības netiek rīkotas Mālpils muižā, jums ir iespēja iekļaut muižu kā kāzu dienas pieturvietu. Piedāvājam baudīt uzkodas un dzirkstošo vīnu kokgriezumiem rotātajā parka Tējas Namiņā, koka airu laivās doties izbraucienā pa Mālpils muižas dīķi vai sarīkot neaizmirstamu fotosesiju kādā no muižas greznajām zālēm.

Laulību ceremonija ir kāzu dienas svarīgākais un skaistākais notikums. Piedāvājam lielisku iespēju laulību ceremoniju rīkot Mālpils muižas parkā. Saules stari, silta vēja plūsma, skaisti ziedi un strūklakas skaņas fonā radīs burvīgu un neaizmirstamu noskaņojumu.


Lasi vairāk:

Sieviešu dienas piedāvājumi piepildītiem svētkiem

Muižas kompleksa kungu mājā ir izveidota četru stāvu dizaina viesnīca. Muižas plašās un greznās zāles ir kā radītas kāzu svinību rīkošanai. Muižas pirmajā stāvā atrodas plašs restorāns ar skaistu terasi, kur viesiem servēsim kafiju un uzkodu galdu. Otrā stāva zāles ir piemērotas galvenajai svinību norisei. Muižas zālēs iespējams rīkot kāzu svinības līdz 100 viesiem, vakariņas servējot pie apaļajiem galdiem. Lielākām svinībām varam piedāvāt muižas parka zālienu, kur ir iespējams papildus uzbūvēt skaistu, baltu telti līdz pat 400 m2 platībā. 

Par izsmalcinātu maltīti jūsu svētku svinībās parūpēsies Mālpils muižas šefpavāre Aija Gabrāne. Muižas restorāns piedāvā plašu sortimentu uzkodām, vakariņas servējot gan koplietošanas traukos, gan kārtās, kā arī parūpējoties par otrās dienas bagātīgām brokastīm un Grill Party muižas parkā.

Nakšņošanu viesi varēs izbaudīt elegantos luksus numuros un gaumīgos dizaina numuros. Katrs numurs mūsu viesnīcā ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu. Muižas mansarda stāvā ir izveidoti numuri, kuros valda īpaša gaisotne - tos caurvij ozolkoka simtgadīgas sijas. Mālpils muižas dizaina viesnīcā ērti izguldīt līdz 60 viesiem, bet kopā līdz pat 90 viesiem.

Atvērts un profesionāls personāls parūpēsies, lai jūsu kāzu diena būtu neaizmirstama.

Sadarbojamies ar pieredzējušiem pakalpojumu sniedzējiem, jo mums ir svarīga kvalitāte.