Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar BG SUITS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


BG Suits

Visbiežāk, gatavojoties kāzām, akcents tiek likts uz līgavas tēlu, bet ne mazāk svarīgi, lai līgavainis savā kāzu dienā arī izskatītos lieliski un justos komfortabli. Lieki piebilst, ka uzvalkam ir perfekti jāder, jāizskatās mūsdienīgi un jāatbilst nēsātāja personībai, stila izjūtai, kā arī kāzu kopējai tematikai. Tāpēc droši varam teikt, ka pēdējā laika vīriešu modes tendence kāzām viennozīmīgi ir individuāli šūts uzvalks. Arī vīrietim viņa īpašajā dienā ir svarīgi izskatīties nevainojami un redzēt viņa izredzētās acu skatienā neviltotu prieku un sajūsmu par sava vīra izskatu.

Lai arī kādas tendences nediktētu pasaules mode, klasiskais stils aktuāls būs vienmēr. Pats galvenais, lai uzvalks piestāv tieši jums, lai uzvalks pasvītrotu jūsu personību nevis otrādi un lai jūs justos pārliecināts par sevi. Individuāli šujot uzvalku pastāv vēl kāda būtiska priekšrocība - iespēja izvēlēties augstas kvalitātes audumu no neskaitāmiem variantiem tieši sev vēlamajā krāsā un stila. BG Suits uzvalki tiek darināti sadarbībā ar mūsu drēbniekiem Apvienotajā Karalistē tikai no dabīgiem materiāliem, pamatā no 100 % merino vilnas, kokvilnas, lina, mohēras vilnas, kuriem nereti klāt ražošanas procesā tiek iestrādāts kašmirs un zīds.

Pasūtot savu kāzu uzvalku un kreklu BG Suits, jums ir iespēja izvēlēties pasaules līmeņa angļu un itāļu zīmolu ražotāju audumus - Loro Piana, Zegna, Holland & Sherry, DRAGO, REDA 1865, Dugdale Bros & Co, Bateman Ogden, Drapers, Dormeul un Ariston Napoli. Attiecībā uz krāsu gammu līgavainim nav obligāti jāpieturas pie klasiski melna smokinga, kaut gan ar klasiku jūs nekad nekļūdīsieties. Mūsu klientu vidū līgavaiņi ir iecienījuši uzvalkus grafīta pelēkā vai tumši zilā krāsā. Joprojām aktuāli ir smaragda zaļie, brūnie toņi, kā arī burgundijas vīna krāsa, savukārt, vasarā kungi nereti izvēlas baltus, gaiši zilus vai gaiši pelēkus audumus, kā arī uzvalkus gaišos toņos.

Lai arī vasarā divdaļīgs uzvalks šķiet piemērotāks risinājums, trīsdaļīgam tomēr ir vairāk priekšrocību. Novelkot žaketi, arī vestē līgavainis izskatīsies svinīgi un izsmalcināti, līgavainis atšķirsies no viesiem un saglabās elegantu izskatu. Ja kāzas notiek gada karstākajos mēnešos, piemēram, brīvā dabā - pludmalē, mežā, baznīcas vai pils drupās, tad var nevilkt žaketi, pārmest to pāri plecam un dažādi variēt ar izskatu. Tikpat ērti un praktiski vasaras mēnešiem būs lina uzvalks. To nereti pāri izvēlas šūt kāzu otrajai dienai.


Svarīga individualitāte

BG Suits visās žaketēs tiek izšūti jūsu iniciāļi, padarot īpašu jūsu kāzu žaketi, tajā var izšūt jūsu kāzu datumu, jūsu atzīšanos mīlestībā vai kādu jums abiem īpašu tekstu. Tieši tāpat uz krekla piedurkņu atloka tiek uzšūti jūsu iniciāļi, kuri pasvītro apģērba individuālo pieeju.

Rūpējoties par apģērba ilgmūžību, katram klientam uzvalks tiek nodots īpaši izturīgā, praktiskā un mitruma necaurlaidīgā uzvalka pārvietošanas somā uz pakaramā ar atbilstošu plecu platumu, jo uzvalks ir jāuzglabā saudzīgi, tā, lai tas neieņemtu nepareizu formu plecos un lietus gadījumā nesalītu.


Akcenti

Nebaidieties eksperimentēt ar akcentiem! Interesantākam koptēlam iesakām izvēlēties kontrastējošas krāsas oderi, pogas, kaklasaiti vai tauriņu, tas ļaus izcelt individualitāti. Kā stilīgs akcents var kalpot arī kabatas lakatiņš, kura auduma rakstam noteikti jāatšķiras no kaklasaites vai tauriņa, taču krāsas var arī sakrist, piemēram, šī krāsa varētu būtu jūsu kāzu akcenta krāsa.


Drēbnieka vizīte

Pie BG Suits drēbnieka, aicinām jūs iepriekš laicīgi veikt pierakstu, - pāris dienu iepriekš, lai varam savlaicīgi rezervēt laiku tikai Jums. Uzvalka izgatavošanas process standarta gadījumā ilgst vienu mēnesi, bet mūsu piedāvājumā par papildus samaksu uzvalku šūšana tiek realizēta arī Express - 10 dienu un Super Express - 5 darba dienu laikā. Plašāku informācija par drēbnieka vizītēm, mūsu audumu klāstu un fasonu sortimentu, jūs varat atrast mūsu mājaslapā, Instagram un Facebook kontos.

Jauna uzvalka pasūtīšana ir neaizmirstams notikums, bieži vien ļoti gaidīts vai saņemts no kāda kā dāvana. BG Suits pakalpojumu klāstā ir drēbnieka vizīte pie jums mājās vai ofisā. Mūsu ieteikums ir nekautrēties un norunāt tikšanos ar mūsu konsultantiem, ierasties salonā un klātienē uzdot jums visus interesējošos jautājumus! Der atcerēties, ka mēs piedāvājam ne tikai klasisku apģērbu, bet virkni oriģinālu, ikdienai piemērotu apģērbu, kas arī tiek šūta individuāli Jūsu augumam un vēlmēm. Mēs ar lielāko prieku jums palīdzēsim - Tavs individuālais drēbnieks - BG Suits! Vairāk informācijas arī: BG SUITS