Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar SUITSUPPLY


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


UZVALKA KVALITĀTES ZĪME - AUDUMS

Audumam ir ļoti liela nozīme gan vizuāli, gan līgavaiņa komfortam. Suitsupply lepojas ar māku apvienot talantu, meistarību un jaunākās tehnoloģijas, lai sasniegtu izcilus rezultātus. Suitsupply filozofija pauž, ka labi pašūtam uzvalkam ir nevainojami jāatkārto ķermeņa līnijas. Tādēļ Suitsupply uzvalkiem tiek izmantoti augstākās kvalitātes audumi, kā arī tradicionālas Itāļu detaļas. To pamatsastāvs ir vilna, kas piešķir struktūru un formu, kā arī ir sastopams zīds, lins un citi audumi atkarīgi no sezonas. Starp citu, vilna var būt ļoti dažāda un tā nebūt nav paredzēta tikai ziemas uzvalkiem. Turklāt Itāļu vilnas ražotāji no citu valstu ražotājiem atšķiras ar to, ka tā iegūta piemērotākā klimatā un atrašanās vietās, tāpēc tā ir smalkāka un augstākas kvalitātes.

Uzvalka auduma izvēle ir atkarīga no gadalaika, kurā norit kāzas. Uzvalki, kuros ir vilna, ir paredzēti jebkuram gadalaikam. Ja ir īpaši silta vasara vai ja kāzas notiek siltajās zemēs, tad, protams, piemērota izvēle būs lina uzvalks vai arī uzvalks, kurā ir vilna, zīds un lins. Vēl var izvēlēties arī kokvilnas auduma uzvalku, ja kāzas plānotas pavisam brīvā stilā. Tomēr nevajadzētu kombinēt žaketi un bikses no diviem dažādiem uzvalkiem, jo tie atšķirsies  auduma tekstūrā, biezumā, mirdzumā un tas ļoti labi būs redzams fotogrāfijās.

SUITSUPPLY - INDIVIDUĀLA UN PROFESIONĀLA PIEEJA

Iegādājoties uzvalku, lielākoties ir nepieciešams veikt pielāgojumus - atšūt bikšu staras, žaketes piedurknes un tamlīdzīgi. Suitsupply veikalā uz vietas ir šuvējs, kas veiks nepieciešamās izmaiņas 30 minūšu līdz 3 dienu laikā, atkarībā no darba apjoma.

Ja izvēlētais uzvalks no Suitsupply klāsta nav uz vietas veikalā, to iespējams pasūtīt un tas tiks piegādāts 4 līdz 5 darba dienu laikā. Ja gribas kaut ko pavisam īpašu, uzvalku 4 līdz 5 nedēļu laikā var uzšūt arī individuāli, izvēloties visu, sākot no auduma, oderes un beidzot ar pogu un iniciāļu izšuvumiem. Suitsupply pieeja ir individuāla, ar rūpēm par to, lai ikvienam klientam uzvalks derētu kā uzliets. Arī pēc uzvalka iegādes klienti ir laipni gaidīti veikalā, lai izgludinātu uzvalku, veiktu korekcijas, kā arī darbinieki labprāt sniegs rekomendācijas vai atbildēs uz jautājumiem.

Iepriekš sarunājot, līgavainis arī kāzu rītā var ierasties salonā, lai uzvilktu uzvalku un pārliecinātos, ka viss ir perfekti.

Iegādājoties uzvalku Suitsupply, viena no lielākajām priekšrocībām ir personiska pieeja un izsmeļoša konsultācija. Līgavainis var būt drošs, ka tiks piemeklēts viņa auguma proporcijām atbilstošākais un glaimojošākais uzvalks, kā arī konsultants parūpēsies, ka visas detaļas atbilst labas gaumes principiem un etiķetei.

Nozarē, kurā dominē ātrā mode un patiesa amata meistarība un drēbniecības tradīcijas izzūd, Suitsupply piedāvā labāku iespēju: vietu, kur tiek pievērsta uzmanība sīkākajām detaļām un kvalitātes niansēm.