Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kaspars Radziņš

Kaspars Radziņš

1 gadus ar mums

+371 29342616

LV, EN, RU

Sazināties ar Kaspars Radziņš


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Hei, iepazīsimies?
Tev noteikti ir daudz jautājumu, neskaidrību un liels domu virpulis galvā saistībā ar gaidāmo Lielo dienu?! Tad esi pareizā vietā! Jo tieši es tev palīdzēšu salikt visu pareizajos plauktiņos! Mierīgā gaisotnē pie tējas/kafijas tases izrunāsim jūsu vēlmes, atbildēšu uz visiem interesējošiem jautājumiem, sniegšu priekšlikumus un idejas, lai arī cik trakas tās nebūtu, kopā izrunāsim un saplānosim visu ballīti pa punktiem un laikiem (bet vienmēr atstājot kādu intrigu un aktivitāšu noslēpumus), kā arī uzņemšos visus organizatoriskos jautājumus, lai jūs varat dienu sagaidīt un aizvadīt lieki par to nesatraucoties un to izbaudīt! 

Esmu kāzu, pasākumu, laulību ceremoniju vadītājs un arī Dj ar vairāk kā 12 gadu pieredzi. Mans darbs ir mans hobijs, mana aizraušanās un sirdslieta. Ar lielu aizrautību un ievērojot visas jūsu vēlmes plānoju ikkatru sīkumu, lai Lielā diena noritētu uz 110%. Ik katra ballīte ir individuāla, tāpēc scenārijs tiek attiecīgi izstrādāts individuāli. Jūsu pasākumā būs dažādas jautras aktivitātes, neredzēti un aizraujoši konkursi un spēles.

Pēc jūsu vēlmēm - izmantosim arī kaut ko no tradīcijām. Kad vadu ballīti - gan jūs, gan vedēji, gan vecāki un citi viesi atpūšas. Ballīte vienmēr norit brīvā, nepiespiestā atmosfērā ar lielu humora devu, atpūtušies un izklaidējušies būs visi viesi! Paralēli nodrošināšu visu nepieciešamo muzikālo pavadījumu un dejas, Dj-ošanu līdz pat pēdējam dancotājam uz deju grīdas. Pašam ir visa profesionālā aparatūra - skaistas gaismas, jaudīga skaņa, mikrofoni, projektors, ekrāns utt. 

Izvēloties manus pakalpojumus (it sevišķi, ja 2 in 1 vai 3 in 1) jums būs jāpiefiksē tikai viens telefona numurs.

Tiekamies jūsu fantastiskajā ballītē! 

Jūsu Kaspars