Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

RENĀRS ZELTIŅŠ TOP

RENĀRS ZELTIŅŠ

6 gadus ar mums

+371 27178587

LV, EN, RU

Sazināties ar RENĀRS ZELTIŅŠ


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Kāzu vadītājs Renārs Zeltiņš, lielākoties visiem asociējas ar televīziju un interneta joku projektiem, bet kā izrādās - viņš ļoti veiksmīgi vada arī kāzas un citus pasākumus.

Renārs Zeltiņš atzīst, ka degsme, enerģija un entuziasms ir viņa trumpji, kurus izmanto ne ikdienas darbā, bet arī kā kāzu vadītājs!

“Vissvarīgākais kāzu dienā ir jaunais pāris, es esmu tikai dzīvesprieka gars, kurš uzplaiksnī tieši tad, kad tas vajadzīgs, lai pievērstu viesu uzmanību notiekošajam, kliedētu neveiklos klusuma brīžus un atdzīvinātu kopējo pasākuma noskaņu. Vadīšanas stilā man nozīmīgs ir vieglums, draudzība un nepiespiesta atmosfēra, svarīgs ir gan saturs, gan forma. Vakaram nav jāpārvēšas par vadītāja stand-up komēdiju šovu, es jautrību miksēju ar nopietni romantisku pievienoto vērtību un vakara noslēgumā esmu jau savējais starp savējiem. Es priecājos, ja izdodas būt daļai no neaizmirstama un īpaša notikuma, kas jaunajam pārim paliks atmiņā vienmēr.”

RENĀRS ZELTIŅš kāzu vadītājs kāzas
Foto: KLAIDS LIELBIKSIS

KĀZU VADĪTĀJI