Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar FABRIKAS RESTORĀNS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Fabrikas restorānu savam kāzu mielastam izvēlas pāri, kuriem ir svarīga pievilcīga svinību lokācija, gardi un izsmalcināti ēdieni, profesionāla apkalpošana un eleganta atmosfēra.

Fabrikas restorāns atrodas vienā no simpātiskajiem Rīgas lokāliem - Ķīpsalā, kas ir tikai dažu minūšu braucienā no Rīgas centra. No restorāna paveras burvīgs skats uz Daugavu un Vecpilsētas panorāmu.

Iepriekš vienojoties, pie terases piestātnes var piebraukt ar savu laivu.


Ēdieni

Fabrikas restorāns piedāvā plašu ēdienkarti un vīnu karti, aizvedot bagātīgā pasaules garšu ceļojumā. Pieejamas pirkstiņuzkodas, Pamata ēdienkarte, šefpavāra piedāvājums, Desertu karte, Banketu ēdienkarte, Bērnu ēdienkarte, kā arī veģetāras un vegānas opcijas. Fabrikas restorāna ēdienus raksturo izcilas garšas īpašības, radoša pieeja un augsta kulinārā meistarība. Šefpavārs - Sergejs Gjačs.

Kāzu mielastam, sākot no sešām personām, Fabrikas restorāns iesaka izdevīgo Banketu ēdienkarti, no kuras var izvēlēties starp trīs dažādiem piedāvājumiem noteiktās cenu kategorijās, tādējādi jau laikus paredzot banketa izmaksas personai. Tāpat arī restorāns var izstrādāt individuālu ēdienkarti, balstoties uz svinību viesu vēlmēm un vajadzībām.


Papildus piedāvājumi

Kāzu svinību norisei Fabrikas restorāns piedāvā gan rezervēt galdiņu, gan arī izīrēt visu restorānu, spējot uzņemt līdz 60 viesiem iekštelpās un līdz 60 viesiem pontonā - peldošajā terasē uz Daugavas. Iepriekš vienojoties, pie Fabrikas restorāna peldošās terases var piebraukt ar savu laivu.

Restorāna teritorijā ir iespējams novietot automašīnu. Jāatzīmē, ka Ķīpsalas apkaimei raksturīgā 19. gadsimta arhitektūra ir ļoti iecienīta vide kāzu dienas fotogrāfijām. Vasarās īpašu un pilsētvidei netipisku atmosfēru uzbur Daugavā slīdošās buru laivas, varžu koris, pīļu ģimenes pastaigas un valdzinošie saulrieti.

Vairāk informācijas arī: FABRIKAS RESTORĀNS


Lasi vairāk:

Izgaršo pavasari Rīgas restorānu nedēļā