Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar RESTORĀNS WHITEHOUSE


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Padariet savu īpašo dienu neaizmirstamu!

Whitehouse restorāns ir vieta, kura pārsteigs ikvienu. Ēka ar bagātu vēsturi, kas joprojām vērojama interjera detaļās, atrodas Rīgas centrā, ko skauj romantiskais Vērmanes Dārzs. Līdz ar pirmajiem soļiem Whitehouse restorānā, pārņem brīnišķīgas sajūtas - šarms, kas piemīt šai vietai, tiek papildināts ar neaizmirstamu kulināro pasauli.

Whitehouse šefpavāra, Aleksandra Nasikailova, virtuvi ir grūti nodefinēt, viņš gatavo to, kas pašam patīk. Pēdējos divus gadus Aleksandrs aizvadījis Taizemē, tāpēc latviešu vai franču klasikā ir jūtamas intriģējoši eksotiskas nianses. Āzijas un Eiropas virtuves ir kļuvušas par emulsiju Whitehouse restorāna virtuves jaunrades laboratorijā.

Whitehouse restorāns ir ne tikai daudzpusīgs no kulinārijas puses, bet arī varens un plašs telpās. Restorāna interjers veidots pēc Art Deco stila, kurā jūtama viegla/moderna elegance un smalkjūtīgs šarms.


Restorāna telpas sadalītas trīs stāvos:

  1. Pirmajā stāvā jūtama smalka glance, dzīvi - noskanīgi toņi un viegls šarms, telpas var uzņemt līdz pat 110 personām. Vasaras sezonā pirmajā stāvā pieejama arī krāšņa terase, kas saplūst ar Vērmanes Dārzu.
  2. Otrais stāvs veidots koķetīgi vieglās noskaņās un elegantās krāsās, kur liels akcents ir Raimonda Paula flīģeļu klavieres, - šeit tā vien kārojas glāze šampanieša, uzkodas un laiskošanās otrā stāva terasē, kur no augšas vērojams ziedošais Vērmanes Dārzs. Otrā stāva telpas, neskaitot terasi, var uzņemt līdz pat 60 personām.
  3. Pavisam privāts, nosvērts ar īpaši dūmakainu interjeru ir veidots restorāna trešais stāvs, kur par silto sajūtu parūpēsies malkas kamīns, kas radīs īpaši siltu atmosfēru. šajās telpās restorāns var uzņemt līdz pat 180 personām sēdošām vakariņām. Whitehouse restorāna telpas kopumā var uzņemt līdz pat 500 personām - kokteiļu tipa pasākumā.

Piedāvājums

Gan restorāna pirmajā stāvā, gan otrajā stāvā izveidots mūsdienīgs un grezns bārs. Mūsu kokteiļu meistari izstrādājuši dzērienkarti balstoties uz Vērmanes Dārza vēsturiskajām vērtībām, pielāgojot gan garšas, gan stāstus. Tāpat kā kulinārija, tāpat arī bārs nebeidz pārsteigt un aizved jaunā - garšu aizraujošā pasaulē.

Mūsu Whitehouse komandas misija ir radīt neaizmirstamas sajūtas un neatņemamu pieredzi katram mūsu viesim. Tāpēc ikvienam mūsu viesim mēs nodrošinām individuālu pieeju, noskaidrojot pasākuma ieceres un sajūtas, kādas pasākumā jāuzbur - mēs noteikti palīdzēsim izvēlēties piemērotāko no restorāna telpām, kā arī pasākuma formātu.

Tāpat katram pasākumam veidojam arī individuāli pielāgotu ēdienkarti, balstoties uz svinību viesu vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu sapnis ir būt vietai, kur piemirstās pasaulīgās lietas un notikumi. Restorānā Whitehouse cilvēks ienāk kā jaunā pasaulē un piedzīvo skaistumu - daili interjerā, skatā pa logu, savā vīna vai kokteiļa glāzē un visbeidzot ēdienā, ko pasniedzam ar izcilu rūpību.

Ļausim darbiem stāstīt par sevi, tāpēc ielūdzam jūs uz mūsu mājām - restorānu WHITEHOUSE!


Lasi vairāk:

Izgaršo pavasari Rīgas restorānu nedēļā