Pirmo gadu ar mums

Elva Zemīte

Talsi, Talsu novads, Kurzeme

+371 25669006

Latviešu

Sūtīt ziņu Elva Zemīte


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Sveika, skaistā! 

Izveidošu grimu jebkurai gaumei, akcentējot tavu dabīgo skaistumu. Viegla un gaisīga enerģija no manis grantēta, lai liktu tev justies absolūti mierīgai un atslābušai un galvenokārt, lai tu spētu justies kā Dieviete savā kāzu rītā, jo tād tu arī esi!

Ja nedaudz par mani, tad mans darbs ir mana mīlestība! Daru to no sirds un daru to ļoti rūpīgi, ar augstu atbildības izjūtu un precizitāti, ieklausoties klientes vēlmēs, un panākot vēlamo rezultātu. 

Esmu par gaumīgu iznākumu un to, lai tavs koptēls būtu harmonijā ar tavu iekšpasauli, un tu nepazaudētu savu identitāti un būtību jeb to, kas esi.


Rezervācija

Lūgums grimu vai matu sakārtojumu pieteikt maksimāli laicīgi. Tai pat laikā esmu pietiekami mobila un ātri spēju noreaģēt un sapucēt tevi kaut tās pašas dienas vakarā, ja ziņu esmu saņēmusi no rīta (viss atkarīgs no manas aizņemtības). 

Pieejams arī izmēģinājuma grims un frizūra  un to iesaku veikt nedēļas 2-3 pirms kāzu dienas. 


Izbraukumi

Lielākoties dodos izbraukumā pa visu Latviju un arī ārpus tās, ja ir tāda nepieciešamība, sākot no 3 personām, kuras būtu jāsapucē, vai arī pieņemu pie sevis salonā Talsos.


Papildus pakalpojumi

Papildus grima un matu sakārtojumam, veicu arī uzacu korekciju un krāsošanu ar hennu, kā arī esmu apguvusi SPA meistara profesiju un pie manis ir iespēja izbaudīt relaksējošas ķermeņa masāžas.

Kāpēc tieši relaksējošas?

Jo tad, kad tavs prāts ir atslābis, tavs ķermenis sāk pašdziedināties. Pieskāriens ir mana mīlestības valoda un masāža ir mana kaislība, jo ietver sevī tikai pieskārienus.

Vadu arī grima meistarklases gan grupās, gan individuāli. 


Cenas

  • Grims pie manis salonā 25€;
  • Izbraukuma grims 35€ + ceļa izdevumi ārpus Talsu robežām;
  • Matu sakārtojums pie manis salonā 10-25€;
  • Matu sakārtojums izbraukumā 15-30€;
  • Masāžas 20-50€;
  • Uzacu korekcija un krāsošana ar hennu 15€.
  • Cena par grima meistarklasi no personas 45€ (līdz piecām personām grupā)
  • Cena par grima meistarklasi individuāli 60€


Grima uzklāšana aizņem ~45min un frizūra ~30-60min. 

Cena par izmēģinājuma grimu un matu sakārtojumu neatšķiras, jo darbs tiek ieguldīts vienlīdz liels.Citi pakalpojumu sniedzēji