Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KK Lasercraft

KK Lasercraft

Pirmo gadu ar mums

Rīgas iela 16, Rēzekne, Latvija

+371 29346685; +371 22002058

LV

Sazināties ar KK Lasercraft


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Detaļas - mazi, sākotnēji pat šķietami nesvarīgi sīkumi, spējīgi uzburt patiesi burvīgu, baudāmu un atmiņā paliekošu pieredzi.

Lāzerapstrādes uzņēmums KKLasercraft

Uzsākot savu ceļu, mēs - KKLasercraft komanda - nolēmām kļūt par daļu no kā sevisķi skaista - savu klientu dzīves nozīmīgākajiem brīžiem - svētkiem, kuri atmiņās paliks vēl ilgi.

Kāzas, bez šaubām, ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem katra cilvēka dzīvē un mēs esam patiesi priecīgi kļūt par daļu no katra šī notikuma brīža, radot ko estētisku un patiesi baudāmu.


Piedāvājums

Nodarbojamies ar dažādu dekorāciju, aksesuāru, dāvanu un citu kāzās noderīgu lielāku un mazāku lietu ražošanu ar lāzerapstrādes, termopārneses un sublimācijas palīdzību.

Neskatoties uz iepriekš izgatavoto preču klāstu un pieejamajiem dekoriem un aksesuāriem, vienmēr esam atvērti izaicinājumiem un gatavi izmēģināt ko jaunu, nodrošinot katram klientam individuālu pieeju un realizējot kvēlākās klientu ieceres un idejas.


Saziņa un pasūtījumu apstrādes laiks

Ar mums iespējams sazināties gan sociālajos tīklos, gan e - pastā, gan telefoniski.

Labākās pieredzes un pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanai aicinām sazināties ar mums 2 - 4 nedēļas pirms nozīmīgā notikuma.

Mazāka apjoma pasūtījumu izstrādi pēc nepieciešamības prioritārā kārtībā nodrošinām arī īsākā laika periodā - līdz 1 nedēļai.


Pakalpojuma cena

Pakalpojuma cena atkarīga no pasūtījuma apjoma un produkta/ dizaina sarežģītības. Precīza cena tiek saskaņota ar klientu pirms pasūtījuma apstiprināšanas, pēc skices izstrādes.


Piegāde

Piegādei tiek nodrošināta ar Omniva vai DPD pakomātu/ kurjeru starpniecību. Atsevišķos gadījumos, iepriekš vienojoties, iespējama arī individuāla pasūtījuma piegāde.


Lasi vairāk:  

Mīļas un jēgpilnas kāzu dāvanas viesiem