Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Mūslāde


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mūslāde piedāvā pilnībā personalizējamus dizaina un interjera priekšmetus un dāvanas, kas darinātas no bērza, oškoka un ozola. Mīļas atmiņu lādes ar jaunā pāra vārdiem un kāzu datumu, vīna kastes, kāzu toperi, medaļas, galda kartes- tas viss mums ir!

Mūsu misija ir vairot prieku un piepildīt ikvienu sapni, tādēļ cenšamies piepildīt pat šķietami neiespējamo. šeit būs atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:

  • Kādus priekšmetus izgatavojat? Kāzu laikā populārākās ir kāzu medaļas, atmiņu lādes ar līgavas un līgavaiņa vārdiem, koka krājkases ar lāzergravējumu utt. Taču pieņemam arī nestandarta pasūtījumus- ja to var izlāzerēt no koka, tad mēs to varam!
  • Vai izgatavojat preces lielā skaitā (piemēram, kāzu medaļas)? Preces var pasūtīt arī lielā apjomā, iepriekš par to vienojoties ar mums.
  • Cik ātri saņemšu pasūtījumu? Tas atkarīgs no apjoma un vai prece ir uz vietas. Vienkāršākus pasūtījumus (līdz 5 gab) parasti klienti saņem pakomātā jau nākamajā dienā, bet lielākus pasūtījumus var nākties gaidīt 2 nedēļas. Droši rakstiet mums un atbildēsim precīzi, ko varat sagaidīt.
  • Minimālā pasūtījuma cena? Tādas nav! Pasūtījumiem līdz 90 eiro vērtībā tikai jāpiemaksā par piegādi, virs 90 eiro- bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātu.
  • Vai varu izņemt preces uz vietas? šobrīd mums vēl nav veikaliņa, kurā iepirkties, bet atrodamies Baložos/Rīgā, kur varam sarunāt tikšanos.

Ja vēlies sirsnīgas dāvanas un tikai Tev izgatavotus kāzu priekšmetus, droši sazinies ar mums, apmeklē mājaslapu muslade.lv vai ielec mūsu sociālajos tīklos.

Mēs ceram, ka Mūslāde jau drīz kļūs par Jūs'lādi! 

Apskatiet Mūslāde piedāvājumu kāzām šeit!