Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Dabas Laboratorija | veselīgas sulas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


DABLAB ir pagaidām vēl maza, bet nozīmīga apvienība!

Mūs vieno pilsēta-Sigulda, sevis izzināšana, citu pieņemšana, viss par un ap kustību, rūdīšanās, skrituļošana, skriešana, dzīvs/zaļš/īsts uzturs, ticība. Vari jautāt mums privāti, uzrunāt elektroniski, nākt klāt uz ielas, uzsmaidīt, atpazīt, atbalstīt!

Dabas Laboratorijas sulas ir lēni presētas, auksti spiestas (cold pressed). Šādi iegūtas sulas var saukt par dzīvām, jo tās ir nepasterizētas un nav pakļautas papildus apstrādei, tādejādi maksimāli saglabājot vitamīnus, minerālvielas un vērtīgos enzīmus. Sulas ir bez mākslīgām piedevām, garšas pastiprinātājiem, tās netiek atšķaidītas ar ūdeni.

Sulas tiek pildītas 0,33 l pudelēs, kur, katras sulu pudeles saražošanai, tiek izmantots vairāk kā puskilograms augļu, ogu, dārzeņu un zaļumu.

Aukstā spieduma sulu iegūšanas metode augļus un dārzeņus nevis sagriež ar asmeņiem, bet pilnībā izspiež (presējot), tādejādi iegūstot augstvērtīgu produktu.

Dzerot sulas ikdienā var uzlabot pašsajūtu, vielmaiņu, ādas izskatu. Kopumā uzlabojas vispārējais veselības stāvoklis, jo tiek saņemti dabīgi vitamīni, kas stiprina imūnsistēmu un aizsargā organismu.

Augstvērtīgi iegūta sula ir kā labākais fast food cilvēka organismam. Uzsūcoties dažu minūšu laikā, tiek saņemta ātra, dabīga un īsta palīdzība praktiski jebkurā situācijā.

Dabas Laboratorijas piedāvātajās sulās un šotiņos veselīgais mijas ar garšīgo. Katra sula un šotiņš sniedz baudījumu garšas kārpiņām, tajā pašā laikā nodrošinot visu nepieciešamo organismam.

Augsim kopā - mēs gatavojot labāko no dabas jums, jūs saņemot mūsu produktus - sasniedzot savus mērķus!

Diena ir laba, ja sākas ar DABLAB!


Lasi vairāk

LĪGAVĀM Ziemassvētku dāvanu izlase - mīļotajiem, ģimenei, bērniem