Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Skaistuma injekcijas

Skaistuma injekcijas

2 gadus ar mums

Tālivalža iela 15, Rīga

+371 20385822

aesthetica.lv

LV, ENG, RU

Sazināties ar Skaistuma injekcijas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Līdz noteiktam vecumam sejas āda izskatās estētiski un tai nav nepieciešams nekas vairāk kā atbilstoša kopšana. Pakāpeniski sāk rasties pirmās krunciņas - starp uzacīm, gar muti, „vārnu kājiņas” pie acīm. Parasti nepatika pret tām rodas pēkšņi - vakar sieviete vēl sev patikusi, bet šodien krunciņas liekas kaitinošas. Mīmikas krunciņu likvidēšanai visā pasaulē vadošās ir 2 veidu injekcijas.

Botulīntoksīna injekcijas novērš mīmikas radītās krunciņas un likvidē pastiprināto svīšanu. Savukārt hialuronskābe ir mūsu ādas dabīga sastāvdaļa. Ja sejā ir dziļas rievas vai grumbas miera stāvoklī, tad tās jāaizpilda ar šo preparātu. Cilvēka DNS gabaliņš, kas ražo šo hialuronskābi (atbildīga par mūsu ādas tvirtumu un elastību), ir ievietots baktērijā, kas savukārt laboratorijā ražo šo dabīgo cilvēka materiālu, ko pēc tam ārsts injicē atpakaļ cilvēka ādā. Visbiežāk to izmanto vertikālo pieres grumbu aizpildīšanai, kas redzamas miera stāvoklī, deguna - mutes rievu, lūpu kontūras un apjoma, asimetriju korekcijai.

Lai veiktu skaistuma injekcijas un lūpu palielināšanu, ir svarīgi izvēlēties tikai profesionālus speciālistus, kuri nodrošinās izcilu un drošu rezultātu. Plastiskās ķirurģijas klīnikā Aesthetica Jūs varat veikt hialuronskābes, botulīntoksīna un citas skaistuma injekcijas augsti sertificētu plastikas ķirurgu un estētiskās medicīnas speciālistu vadībā. Mēs esam pārliecināti - rezultāts Jūs apmierinās!