Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar AIRVALENT gaisa kvalitātes mērītājs


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


AIRVALENT CO2 gaisa kvalitātes mērītājs - mazākais pasaulē, ražots Latvijā!

Ventspils uzņēmums SIA Aspired dibināts jau 2012. gadā un specializējas inženiertehnisko risinājumu izstrādē: CNC, 3D dizains, tehniskie un interaktīvie risinājumi. Uzņēmums radījis augstas kvalitātes gaisa kvalitātes mērītājus AIRVALENT.

Ierīce mēra gaisa kvalitāti telpās, norādot uz CO₂, mitruma un temperatūras līmeni mājās vai darbavietā. Izmantojot kvalitatīvas tehnoloģiskās iespējas, AIRVALENT zīmola misija ir nodrošināt saviem klientiem ērtu, modernu un efektīvu pieredzi, savas dzīves un darba telpas gaisa kvalitātes noteikšanai.


Vai tu zini, ko ietekmē gaisa kvalitāte?

Iekštelpu gaiss ir būtisks mūsu veselībai un dzīves kvalitātei. Gaiss, ko elpojam ietekmē mūsu ikdienas labsajūtu, darba efektivitāti un pat garīgo veselību. Sliktas kvalitātes gaiss nozīmē samazinātu skābekļa līmeni, neatbilstošu temperatūru vai mitruma pakāpi, kas rada diskomfortu un daudzas nepatīkamas sekas. Pārāk liels mitruma līmenis veicina pelējuma veidošanos telpās, kas savukārt izraisa elpošanas ceļu problēmas un dažādas alerģiskas reakcijas. Pārāk sauss gaiss var izraisīt klepu, niezi degunā vai rīklē, acu sausumu un citas sekas.

Nepiemērota temperatūra gulēšanai un paaugstināts CO2 līmenis guļamistabā, rada miega traucējumus un pasliktina miega kvalitāti, kāpēc bieži vien pamostamies aizpampuši un noguruši. Ilgstoša uzturēšanās telpās kopā ar citiem cilvēkiem samazina skābekļa daudzumu. Tas rada miegainību, nespēju koncentrēties un domāt skaidri. Īpaši svarīgi tas ir darbā, vai mācoties.

Kam ir svarīga gaisa kvalitāte?

Gaisa kvalitāte ietekmē ikvienu. Īpaši svarīgi tas ir alerģiskiem cilvēkiem, jaunajām māmiņām, kā arī ikvienam veselīga dzīvesstila piekritējam. Iespējams pat neesi aizdomājies, par gaisa kvalitāti, jo slikta gaisa ietekme var būt lēna un neuzkrītoša, kaitējot mūsu veselībai ilgtermiņā. Tādēļ ir svarīgi pievērst uzmanību un veikt pasākumus, lai uzlabotu iekštelpu gaisa kvalitāti. Tas var ietvert regulāru telpu vēdināšanu, gaisa attīrīšanu un svaiga gaisa piegādi.

AIRVALENT gaisa kvalitātes sensors ir mūsdienīgs risinājums. Ierīcei ir applikācija, kas ziņo par gaisa kvalitātes pasliktināšanos, tādējādi varēsiet izvērtēt kādi būtu labākie risinājumi gaisa uzlabošanai un rīkoties nekavējoties.


7 iemesli kāpēc izvēlēties AIRVALENT?

Gaisa kvalitātes mērītājs ir lieliska dāvana ikvienam! Turklāt iespējams izvēlēties no daudziem dizainiem un personalizēt tā vizuālo izskatu, lai tas lieliski iederētos ikvienā mājoklī.

  1. Mazākais gaisa kvalitātes mērītājs pasaulē: (5x5 cm / 2x2 collas).
  2. Tam ir iespēja izvēlēties un pielāgot dizainu: Pieejami 3 dažādu krāsu metāla korpusi, 45 iepriekš izstrādāti un personalizējami stikla dizaini un 10 displeja noformējumi, no kuriem izvēlēties.
  3. AIRVALENT domā par ilgtspējību un izmanto pēc iespējas dabai draudzīgākus izejmateriālus: alumīnijs, stikls, minimizējot plastmasas detaļu izmantošanu, piešķirot ierīcei izturību un funkcionalitāti.
  4. AIRVALENT izmanto nedispersīvu infrasarkano sensoru (jeb NDIR) - fotoakustisko tehnoloģiju, kas nodrošina visprecīzākos un uzticamākos CO₂ mērījumus.
  5. AIRVALENT tiek uzlādēts, izmantojot USB Type-C kabeli. Akumulatora darbības laiks ir līdz 31 dienai. Pilnas uzlādes laiks līdz 1h.
  6. AIRVALENT ir IP40 sertificēts. Augstas kvalitātes anodētais alumīnijs un izturīgs rūdītais stikls pasargā ierīci no triecieniem un skrāpējumiem.
  7. Gaisa kvalitātes mērītājam izveidota pielāgota AIRVALENT lietotne, kas vienmēr atgādinās par augstu CO₂ līmeni, tajā iespējams mainīt displeja izskatu, kā arī veikt daudzas citas funkcijas. Dati ierīcē tiek glabāti līdz 2 gadiem, kas ļauj sekot līdzi gaisa kvalitātes uzlabojumiem.

Ienāc un izvēlies savu AIRVALENT un uzlabo savas dzīves kvalitāti!


Lasi vairāk:

Atsvaidzini mājokli pavasarī