Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu ceremoniju vietas

Kāzu ceremonijas vietas meklējumi nereti vair aizņemt daudz laika. Galu galā tā būs vieta, kur jaunais pāris teiks viens otram savus jāvārdus. Tieši tādēļ, dodoties kāzu ceremonijas vietas meklējumos, jāsaprot, kādēļ tieši šī vieta jums būs īpaša. Kāzu un kopdzīves medijā LĪGAVĀM.LV atradīsiet labākās un iecienītākās kāzu ceremoniju vietas Rīgā un citviet Latvijā, kā arī informatīvus rakstus un iedvesmas bildes gan par šķietami tradicionālām, gan pavisam netradicionālām vietām, kur varētu norisināties kāzu ceremonija.

Lasīt vairāk

Kāzu ceremoniju vietas – no jūras krasta līdz kokaudzētavai

Latvijā ir daudz un dažādas kāzu ceremoniju vietas – jāatrod tikai atbilstošākā pāra vēlmēm un kāzu kopējam stilam. Ja jaunais pāris nolēmis kāzu ceremoniju rīkot kādā no Latvijas skaistajām pilīm vai muižām, tad arī tajās iespējams netradicionāls piegājiens. Pat šķietami tradicionālas kāzu ceremonijas vietas var padarīt netradicionālas, izvēloties īsto lokāciju.

Ja pāris ir nolēmis, ka vēlas laulāties brīvā dabā, tad jādodas īstās kāzu ceremonijas vietas meklējumos. Der atcerēties, ka Latvija ir pilna ar brīnišķīgām vietām un ainavām. Kāzu ceremoniju vietas var būt gan jūras krasts, gan Latvijas lauku pļava, gan ābeļdārzs vai kāda kokaudzētava. Tas ir iespējams, jo to atļauj ne vien Latvijas daba, bet arī likumdošana.

Nododoties savas kāzu ceremonijas vietas izsapņošanai, var, piemēram, meža vidū salikt baltus baldahīnus un dīvānus, uz kuriem sēdēt viesiem, tādējādi apvienojot dabas varenību ar kāzu viesiem tik nepieciešamo komfortu. Protams, plānojot kāzu ceremoniju brīvā dabā, nāksies padomāt par dažādiem praktiskiem jautājumiem, bet nekas nav neiespējams.

Kāzu un kopdzīves medijs LĪGAVĀM.LV apkopojis labākās kāzu ceremoniju vietas Rīgā un Latvijā, kā arī regulāri piedāvā kāzu nozares ekspertu ieteikumus, kā izvēlēties vispiemērotākās kāzu ceremoniju vietas.

Atrodi kāzu ceremoniju vietas portālā Līgavām.lv!

Lai būtu vieglāk atrast savu ideāo kāzu ceremonijas vietu, kas būs vienlaikus gan maģiska, gan oriģināla, gan tikpat lieliski saskanēs ar izvēlēto kāzu tematiku, portālā Līgavām.lv piedāvājam visu svarīgāko informāciju vienuviet, apkopojot labākās un pieprasītākās kāzu ceremoniju vietas visā Latvijā. Muižas, pilis, kafejnīcas, restorāni un pat botāniskie dārzi – pie mums ikviens pāris atradīs sev piemērotāko variantu ideālai kāzu ceremonijai.

Kāzu ceremonijas – arī netradicionālās vietās!

Kopš arī Latvijā laulāties var ne vien baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā, bet būtībā jebkura vieta var kļūt par kāzu ceremonijas vietu, jaunie pāri to labprāt izmanto. Par kāzu ceremonijas vietām kļūst:

  • jūras krasts;
  • meža ieloks;
  • saliņas ezera vidū;
  • savas dzimtas māju pagalmā un citas vietas brīvā dabā.

Pārsvarā pāri lūkojas pēc gleznainām vietām ar iespadīgiem skatiem, taču, lai kāzu ceremonijai piešķirtu vairāk personiskuma un sirsnības, dienas svarīgāko momentu var piedzīvot jums abiem īpašā vietā – varbūt tur, kur jūs viens otru pirmoreiz ieraudzījāt. Kāzu ceremonija var notikt vidusskolas pagalmā, parkā, pilsētas centrā, sporta arēnā, autobusa pieturā, veikalā un vēl un vēl – kāpēc gan vēlreiz neatsaukt atmiņā un nepastāstīt arī citiem, kā tas toreiz notika? Bet, ja vēlaties piepildīt savu sapni un kādreiz uzkāpt uz lielās skatuves, tad kādēļ to nedarīt savā kāzu dienā? Operas nams, teātru lielās zāles vai kāda no Latvijas skaistajām koncertzālēm var izvērsties par lielisku izvēli skaistai, gaumīgai un pavisam noteikti – netradicionālai laulību ceremonijai.

Kāzu ceremonijas vietas izvēlē svarīga īstā lokācija!

Ja esat nolēmuši laulības ceremoniju rīkot kādā no Latvijas skaistajām pilīm vai muižām, tad arī tajās iespējams netradicionāls piegājiens. Piemēram, ja kāzu ceremonija ieplānota Rūmenes muižā, tad tā tikpat labi var notikt muižas liepu alejā, kas būs atšķirīgi no nereti pāriem iecienītās muižas saliņas vai dārza. Pat šķietami tradicionālas vietas var padarīt kā netradicionālas kāzu ceremonijas vietas, izvēloties īsto lokāciju.

Līgavām.lv – portāls ne tikai līgavai, bet arī līgavainim

Portālā Līgavām.lv var pavadīt vairākas stundas, iegūstot praktiskus padomus par kāzu organizēšanu, kā arī idejas kāzu noformējumam vai aktivitātēm. No kāzu ceremoniju vietu apskatiem līdz kāzu foto stāstiem un intervijām – kāzās ir daudz detaļu, par kurām domāt, un Līgavām.lv ir apskatītas tās visas.

Portālā iespējams arī uzdot jautājumus kāzu ekspertei, kas, sadarbojoties ar Latvijas kāzu jomas TOP profesionāļiem, meklēs atbildes uz visiem jūsu jautājumiem, tai skaitā, kādu vietu vislabāk izvēlēties jūsu kāzu ceremonijai. Apmeklējiet TOP piedāvājumu sadaļu, lai iepazītos ar labākajiem kāzu pakalpojumu sniedzējiem un viņu darbu.

Tas viss pie mums – kāzu portālā Līgavām.lv!