Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar MELNGALVJU NAMS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Ko no kāzām sagaida jaunlaulātie un viņu viesi? Patiesas, iedvesmojošas emocijas un neizdzēšamas atmiņas, kas vēl ilgi atgādinās par vienu no dzīves vissvarīgākajiem notikumiem! To visu un vēl daudz vairāk spēj nodrošināt Melngalvju nams - viena no krāšņākajām kāzu norises vietām Rīgā, kas jau gandrīz 700 gadus priecē un sajūsmina rīdziniekus un pilsētas viesus!

Melngalvju nams atrodas pašā Vecrīgas sirdī. Greznas svētku zāles, terase ar skatu uz Rātslaukumu, dejām un svinībām piemērota skaista svinību zāle. Svētku rīkošanā varam ieteikt sadarbību ar labākajiem nozares profesionāļiem. Laulību ceremonijas laikā iespējams izmantot flīģeli Stainway& Sons, kā arī nodrošināsim viesu sagaidīšanu skaistos, vēsturiskos tērpos.


Savu īpašo dienu varat svinēt kādā no mūsu svētku zālēm. Katra ir īpaša ar savu auru un interjeru:

Zilās gvardes zāle:

  • Sēdbanketos līdz 40 viesiem,
  • Stāvbanketos līdz 65 viesiem

Svētku zāle:

  • Sēdbanketos līdz 250 viesiem,
  • Stāvbanketos līdz 340 viesiem

Lībekas zāle:

  • Sēdbanketos līdz 50 viesiem,
  • Stāvbanketos līdz 90 viesiem

Telpu nomas maksa sākot no 189 EUR + PVN - cena atkarīga no zāles izvēles.


Foto: MĀRCIS BALTSKARS

Kāzu ceremoniju vieta

Iespēja laulību zvērestus teikt Rīgas krāšņākajā zālē, kurā jaunais pāris un svinību viesi izbaudīs patiesi karalisku atmosfēru.

Nodrošinām nepieciešamo aprīkojumu - sākot ar krēsliem un iekārtojumu, beidzot ar laulību kanceli. Ziemas un rudens mēnešos pēc ceremonijas šampanieti aicinām baudīt turpat blakus Lībekas zālē, bet vasarā un pavasarī - uz terases ar skatu uz Rātslaukumu.

Saki jāvārdu Rīgas krāšņākajā zālē, izbaudot patiesi karalisku atmosfēru.


Izklaides kāzu viesiem

Piedāvājam aizraujošas ekskursijas gida pavadībā, kurš ģērbies vēsturiskajā tērpā. Viesiem būs iespēja iepazīt ne vien greznās zāles, bet arī vēsturiskos kabinetus un viduslaiku pagrabus. Mūsu īpašais piedāvājums - Melnā mora ceļojums vedīs aizraujošā piedzīvojumā cauri Melngalvju namam, ļaujot izzināt leģendām apvīto Melngalvju brālības stāstu. Godājot Melngalvju tradīcijas, ikviens ceļotājs tiks aicināts nobaudīt glāzi upeņu balzama un īpaši piemeklētu gardu trifeli.

Aizvien biežāk kāzu viesu vidū ir ne vien Latvijas iedzīvotāji, bet arī viesi no ārvalstīm, un katrs priecāsies iepazīt vienu no Rīgas greznākajiem namiem. Nodrošināsim stāstījumu latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā.

Viesu ekskursijas pa namu iespējams organizēt paralēli jaunā pāra fotosesijai, kā arī pēc laulību ceremonijas, kamēr jaunais pāris dodas savās īpašās dienas gaitās.


Kāzu svinību vieta

Sadarbojoties ar labākajiem nozares profesionāļiem, varam nodrošināt izcilas kāzu svinības. Svētku vakariņas pie apaļajiem galdiem, restorānu pakalpojumi, skatuve, aizraujoša vakara programma, un viss nams tikai jums! Melngalvju nama Svētku zāle jau izsenis ir slavēta kā labākā deju grīda Rīgā, tādēļ šeit ir lieliski dejot līdz rīta gaismai un uz plašās terases vērot, kā pāri Vecrīgas torņiem dziest zvaigznes un dienu lēni sveic saule!


Kāzu fotosesija

Iespēja savu īpašo dienu iemūžināt kristāla lustru apmirdzētā Svētku zālē, Vēsturiskajos kabinetos vai arī noslēpumainajos Viduslaiku pagrabos. Kāzu fotosesijas laikā greznajā un plašajā Svētku zālē iespējams izdejot pirmo deju, iemūžinot to pasakainos foto kadros. Majestātiskās gleznas, spožie, vitrāžām rotātie logi un greznās sofas Svētku zālē lieliski izcels jaunā pāra eleganci.


Vairāk informācijas šeit.


Lasi vairāk

100 kāzu veidi


Foto: Linda LiepiņaFoto: Mārcis BaltskarsFoto: Krista BumbiereFoto: Uldis StepanovsFoto: Elīna TočaFoto: Mārcis BaltskarsFoto: Liene PētersoneFoto: Liene PētersoneFoto: Mārcis BaltskarsFoto: Mārcis Baltskars

Kāzu Stāsti