Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

3 VEIDI, KĀ VĒL NOĶERT VASARAS SAJŪTAS VECRĪGĀ

3 VEIDI, KĀ VĒL NOĶERT VASARAS SAJŪTAS VECRĪGĀ

Lai gan augustā jūtamas rudenīgas vēsmas, vasara vēl nav beigusies. Lai nebūtu sajūta, ka tā paskrējusi mums garām nepamanīta, arī augustā atrodi laiku atpūtai un dzīves baudīšanai. Svarīgi radīt atvaļinājuma sajūtu, kas tik ļoti piestāv vasarai. To iespējams izbaudīt visdažādākajos veidos, neaizmirstot svinēt katru dzīves mirkli. Pievērs uzmanību detaļām, atmosfērai, garšām un smaržām. LĪGAVĀM sadarbībā ar restorāna BARENTS vasaras terasi Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā apkopoja 3 ieteikumus, kā vēl pagūt noķert vasaras sajūtu Vecrīgā.

Skaties uz pilsētu tūrista acīm

maltīte restorānā vecrīgā nacionālajā operā - terasē barents
Restorāns: BARENTS

Saposies un nesteidzīgi izstaigā Vecrīgas ielas kopā ar mīļoto vai draudzeni. Uzvelc ērtus apavus, jo bruģis augstpapēžu kurpes nesaudzē. Pavadi dienu jautrās sarunās un pievērs uzmanību pilsētas arhitektūrai. Tieši jūgendstils dominē Rīgas centrā, it īpaši Vecrīgā, un veido aptuveni vienu trešdaļu no visām pilsētas centra ēkām. Šī iemesla dēļ Latvijas galvaspilsēta tiek uzskatīta par pilsētu ar vislielāko jūgendstila arhitektūras koncentrāciju visā pasaulē. Sajūties kā tūrists savā pilsētā un uzņem fotogrāfijas skaistajās bruģētajās ieliņās un zaļajos parkos.

Šim nolūkam vari pat noorganizēt fotogrāfu. Apskati interesantās dzintara rotas un citus rokdarbus pilsētas tirdziņos un pavēro dzīvīgās ieliņas. Kopā ar draugiem vai mīļoto apēdiet grēcīgi gardu saldējumu un barojiet pīles pilsētas kanālā. Pilsētu no augšas varēsit vērot, uzkāpjot Pētera baznīcas tornī. Iespējams, šādi pamanīsi vēl neredzētus pilsētas vaibstus. Ikdienas steigā aizmirstam pievērst uzmanību detaļām, tam, kā pilsēta mainās laika gaitā.

Atvaļinājuma un vasaras sajūtu iespējams iegūt tieši šādi – nesteidzīgi iepazīstot savu pilsētu no jauna.

maltīte restorānā vecrīgā nacionālajā operā - terasē barents
Restorāns: BARENTS

Neaizmirsti par kokteiļiem

Turpini sarunas, malkojot izcili gardus kokteiļus vai šampanieti bezrūpīgā gaisotnē. LĪGAVĀM izvēlas restorāna BARENTS vasaras terasi pie Latvijas Nacionālās Operas un Baleta majestātiskās ēkas, kas ir neoklasicisma arhitektūras piemineklis. Tā ir iespēja malkot kokteiļus pašā Rīgas sirdī, tomēr terase ir klusa un noslēgta, lai pavadītu netraucētus relaksētus brīžus intīmā gaisotnē. Tā ir iespēja vērot brīnišķīgus skatus uz Brīvības pieminekli, Operas skvēru un Rīgas kanālu. Atmosfērai ir nozīme.

maltīte restorānā vecrīgā nacionālajā operā - terasē barents
Restorāns: BARENTS

Pārvērt ikdienu svētkos

Pārsteidz savu mīļoto, ģimeni vai draugus īpašos brīžos vai pārvērt ikdienu svētkos, dodoties ieturēt gardu maltīti pašā Rīgas sirdī. Restorāna BARENTS vasaras terase Latvijas Nacionālajā Operā un Baletā pārsteidz ar askētisku vienkāršību un elegantām maltītēm, kas iepriecinās pat lielākos gardēžus. Ēdienkartē atradīsi auksto ūdeņu jūras veltes, sezonālus ēdienus no augstas kvalitātes Latvijā ražotām izejvielām, izmeklētus šampaniešus, vīnus un vasarīgu kokteiļus.

Perfekta vieta dzīves svinēšanai!

maltīte restorānā vecrīgā nacionālajā operā - terasē barents
Restorāns: BARENTS

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Vairāk par restorānu šeit: RESTORĀNS BARENTS VASARAS TERASE LATVIJAS NACIONĀLAJĀ OPERĀ

Citi Raksti