Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu expo Virkas muižā. Kāzu profesionāļi, muižas apskate un konsultācijas jūsu kāzām – viss vienuviet!

Kāzu expo Virkas muižā. Kāzu profesionāļi, muižas apskate un konsultācijas jūsu kāzām – viss vienuviet!

Romantiskākajā Kurzemes pērlē Kuldīgā mīt burvīgā un senatnīgā Boutique Hotel Virkas muiža, kurā realizēt skaistas kāzas ar šarmu gan telpās, gan muižas parka teritorijā.

02.04.2022. Virkas muiža aicina jūs Virkas muižas kāzu Expo pasākumā piedzīvot, sajust, sadzirdēt un izgaršot, kādas būtu jūsu kāzas tieši šeit!

Meklējot savu īsto kāzu svinību vietu, pāri brauc uz tām izlūkos, tomēr parasti šīs apskates laikā var nebūt tik vienkārši iztēloties īsto kāzu sajūtu. Jo kāzas veido arī skaisti ziedi, gardas uzkodas, dzērieni un muzikālais pavadījums, kas rada atmosfēru. Tieši tādēļ Virkas Muižas piedāvātais kāzu expo ir lieliska iespēja ne vien apskatīt potenciālo kāzu ceremonijas un svinību vietu, bet patiesi iejusties jūsu kāzu dienas atmosfērā.

Vieta: VIRKAS MUIŽA

Padomāts ir par visu, lai jūs piedzīvotu īstu kāzu atmosfēru:

  • Tiksieties ar Virkas muižas sadarbības partneriem: vīna darītavu ABAVAS, ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem The Marmalade, vīnu veikalu Kabinett un dekoratoriem Zelta apelsīns;
  • Satiksiet profesionālu kāzu fotogrāfi Kristu Bumbieri,
  • Baudīsiet gardus un izsmalcinātus ēdienus un dzērienus;
  • Apskatīsiet muižu un kāzu svinībām atbilstoši dekorētas vietas muižā, kurās iespējams svinēt kāzas;
  • Konsultēsieties ar kāzu rīkotājiem;
  • Apskatīsiet auto nomas iespējas;
  • Saņemsiet atbildes uz citiem aktuāliem un interesējošiem jautājumiem par kāzu rīkošanu Virkas muižā;
  • Baudīsiet čella un saksofona spēles muzikālo pavadījumu, sajūtot sev piemērotāko;
  • Kāzu noskaņu radīs arī improvizētas līgavas un līgavaiņa klātbūtne.
Vieta: VIRKAS MUIŽA

Virkas muiža var lepoties ar savu vēsturisko šarmu un atmosfēru - to cēluši baroni Firksi jau tālajā 16. gadsimtā, savukārt mūsu dienās ēka turpina tapt renovēta, izrādot cieņu pret vēsturiskajām liecībām - atklājot senatnīgās un pievilcīgās smalkās detaļas un senās koka konstrukcijas, un ienesot jaunu elpu telpās ar komfortu, baudāmu estētiku un ērtībām muižas viesiem. Muižā iespējamas ne vien svinības, bet arī ērta nakšņošana dažādu platību un dizaina numuriņos. Jaunlaulātajiem piedāvājumā īpašais dizaina numuriņš ar plašu balkonu.

Virkas muiža laipni aicina pārus pieteikties uz kāzu ieskatu muižā 2. aprīlī, laicīgi piesakot sev piemērotāko laiku ekskursijai pa muižu nelielās grupās, kuras laikā būs iespējams saņemt visu nepieciešamo informāciju par kāzu iespējām.


Uz konsultācijām var pieteikties:


Pieejamie laiki plkst.:

13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00

Pasākuma vieta: Virkas Muiža, Virkas iela 27, Kuldīga
Norises laiks: 2. aprīlis plkst. 13.00-18.00.

Interesentiem, kas nevarēs ierasties 2. aprīlī, iespēja apmeklēt muižu un tvert tās kāzu noskaņu dekorētās precību vietās un pie klātiem galdiem arī nākamajā dienā, 3. aprīlī.


img loading="lazy" class="size-full wp-image-101469" src="/uploads/2022/03/kazu-expo-virkas-muiza-kazu-profesionali-muizas-apskate-un-konsultacijas-jusu-kazam-viss-vienuviet-8.webp" alt="" title="Kāzu expo Virkas muižā. Kāzu profesionāļi, muižas apskate un konsultācijas jūsu kāzām - viss vienuviet! 3">
Vieta: VIRKAS MUIŽA
Vieta: VIRKAS MUIŽA
Vieta: VIRKAS MUIŽA
<
Vieta: VIRKAS MUIŽA
Citi Raksti