Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

IZSMALCINĀTAS LĪGAVU BROKASTIS

IZSMALCINĀTAS LĪGAVU BROKASTIS

Pēc fantastiski pavadītas “Kāzu brīvdienu” pirmās dienas sekoja “Izsmalcinātās līgavu brokastis” visām topošajām un esošajām līgavām, kā arī viņu vedējmātēm un draudzenēm.

Brokastis brīnišķīgā svētdienas rīta atmosfērā norisinājās restorānā Entresol. Brokastu dalībnieces ne tikai baudīja restorāna šefpavāra Raimonda Zommera kulināros brīnumus, bet arī ieguva vērtīgu informāciju no vairākiem lektoriem – kāzu plānošanas trikus atklāja kāzu aģentūras Sparkling radošā direktore Dagnija Lībane; padomus par kāzu fotografēšanu un skaistām bildēm sniedza kāzu fotogrāfe Inta Lankovska; dekoratore Baiba Prindule-Rence dalījās gan savā personīgajā pieredzē, gan sniedza reālus ieteikumus, kā nonākt līdz savam kāzu stilam, bet šefpavārs Raimonds Zommers pastāstīja, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, savukārt pasākuma kulminācijā Inin Nini (Moonlight Tribe) dalījās ar līgavām, kā atklāt savu sievišķību un kā uzdot sev lielos dzīves jautājumus, tai skaitā, kādēļ vēlamies precēties.

Foto: Baltic wedding

Citi Raksti