Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Saderināšanās ir neaizmirstams un ļoti juteklisks mirklis pāra dzīvē. Tas ir harmonisks attiecību turpinājums jaunā līmenī. šis mirklis dzīvos sajūtās vienmēr, tādēļ kungi ļoti rūpīgi pārdomā, kā bildināt mīļoto, un īpaši tam gatavojas.

Saderināšanās ir nopietns un īpašs solis, kas pāri pietuvina laulībām, jo kas gan šai pasaulē spēj būt skaistāks par mīlestību, kas paver iespēju savu dzīvi dalīt kopā ar īsto cilvēku.

bildinajuma un saderinasanas idejas
Foto: MAKENNA TOOLSON

Bildinājuma tradīciju aizsākumi, kas paredz, ka pāriem, kuri vēlas stāties laulībā, uz pirksta ir jānēsā gredzens, vēsturiski meklējami jau sen. Kā pirmie šo tradīciju aizsāka senie grieķi. Gredzeni tika uzskatīti par gādības un mīlestības riņķiem, un tos lika pirkstā pirms stāšanās laulībā.

Vēstures avoti liecina, ka 1477.gadā pirmo reizi kā saderināšanās zīme tika pasniegts tieši gredzens ar dārgakmeni - briljantu, un šādu gredzenu pasniedza erchercogs Maksimiljāns savai izredzētajai Burgundijas Marijai.

bildinajuma un saderinasanas idejas

Tradīcija, kurā vīrietis metas uz viena ceļa sievietes priekšā, ir radusies viduslaikos, un tā nozīmē cieņas izrādīšanu topošajai līgavai. Nozīmīgs ir mirklis, kad vīrietis, atrodoties uz viena ceļa, uzlūko savu izredzēto ar skatienu uz augšu.

šis žests izrāda godu līgavai.

Lielbritānijā un Īrijā bija pieņemts, ka 29.februārī sieviete drīkst izteikt bildinājumu vīrietim.

Foto: KYLE INGRAM PHOTOGRAPHY

Mūsdienās saderināšanās gredzenu iespējas ir plašas un piedāvāto gredzenu klāsts ir pieejams katrai gaumei. Taču pastāv arī lieliska iespēja pasūtīt individuālu saderināšanās gredzenu, kas būs tikai vienā eksemplārā un padarīs bildināšanas brīdi vēl īpašāku.

bildinajuma un saderinasanas idejas

Lai bildinājums noritētu neaizmirstami un maģiski, piedāvājam idejas, kā šo juteklisko mirkli padarīt neaizmirstamu:

  1. Romantisks bildinājums vakariņu laikā sveču gaismā. šāds bildinājums patur sevī intīmu gaisotni. To var ieplānot gan restorānā, gan viesnīcā, gan arī mājās, iepriekš sagatavojoties šim brīdim. Lai mirkli saglabātu arī taustāmās atmiņās, var pieaicināt arī fotogrāfu un randiņu izveidot konceptuālu.
  2. Pikniks mežā. Jebkurā gadalaikā iepriekš sagatavots pikniks mežā radīs romantisku atmosfēru un īpaši maģisku noskaņu. Lai viss izdotos izcili un estētiski skaisti, šeit var pieaicināt dekoratoru un arī fotogrāfu, kas visu skaistumu iemūžinās.
  3. Bildinājums ceļojuma laikā. Vides maiņa vienmēr paspilgtina emocijas un sajūtas, tādēļ bildinājumu ceļojuma laikā jūs abi atcerēsieties vienmēr, un tas dzīvos sajūtās ilgi jo ilgi.
  4. Publisks bildinājums. Iepriekš izplānots un noorganizēts bildinājums koncerta, kino, sporta spēles vai jebkura cita pasākuma laikā. Emociju tur būs noteikti ļoti daudz. Un sajūsmas!
  5. Kvests “Bildinājums”. Iepriekš izplānota spēle divatā vai ar draugiem, kur tiek sagatavotas aktivitātes ar kontrolpunktiem. Vienā no tiem izveidojas bildinājuma situācija ar izprintētu tekstu aploksnē un saderināšanās gredzenu īstajā mirklī.
  6. Bildinājums gaisā. Izteikt liktenīgos vārdus, atrodoties gaisā lidojuma laikā virs iemīļotās pilsētas, pamodinās visu emociju spektru, un tauriņi vēderā nenoliedzami sāks savu deju. šis mirklis būs sajūsmas un emociju vērts.
  7. Bildinājums ikdienas situācijā ierastā gaisotnē. Uzdot liktenīgo jautājumu, nometoties uz viena ceļa, ir iespējams arī ierastā situācijā svētdienas kopābūšanas laikā vai kādā citā ērtā mirklī, atrodoties savā komforta zonā. Tas radīs zināma veida drošības sajūtu, taču emocijas un sajūsmu neietekmēs, un mirklis tāpat būs maģisks.

Novēlam, lai šis skaistais un maģiskais mīlestības mēnesis piepilda viskrāšņākos sapņus! Lai mirdzoši dārgakmeņi un burvīgi bildinājumi!

Foto: KYLE INGRAM PHOTOGRAPHY

Raksta autore: LIDIJA TERLANOVA - DREISKA / YOU WEDDING AGENCY

Foto: KYLE INGRAM PHOTOGRAPHY, MAKENNA TOOLSON, JOZANNA THEOLYNN


Lasi arī: KO DARĪT PĒC SADERINĀšANĀS

Citi Raksti