Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Daudzas līgavas jau no bērnības sapņo par princeses cienīgām kāzām. Ja vēlies, lai tavas kāzas izskatītos grandiozas, svarīgi saprast, vai kāzu budžets to atļauj. Ne vienmēr tam jābūt lielam, taču greznība prasa savu cenu. Svarīgākais ir izmantot savu kāzu budžetu apdomīgi, pievēršot uzmanību lietām, kas var tavas kāzas padarīt izsmalcinātākas vai tieši otrādi.

Svinību vietas izvēle

Izvēloties kāzu svinību vietu, vislabāk priekšroku dot tādai, kas izskatās gaumīgi un grezni vēl pirms iekārtošanas un papildu dekorācijām. Pievērs uzmanību sienu apdarei, greznām lustrām, arkām, augstiem griestiem, aizkariem un citām lietām, kas papildinās, vai tieši otrādi - sabojās kāzu koptēlu. Jo greznāka pati vieta, jo mazāk darba būs jāiegulda tās papildus uzpošanai.

Foto: MIKS šĒLS / www.mikssels.com

Klasiskais šiks

Domājot par kāzu tērpu, jāsaprot vai vēlies sekot jaunākajām modes tendencēm vai tomēr pieturēties pie klasiskām vērtībām. Jāatceras, ka trendi ir pārejoši, un pēc gadiem apskatot savas kāzu fotogrāfijas, varbūt nebūsi vairs tik pārliecināta par savu izvēli.

ka pieskirt kazam greznibu
Foto: MIKS šĒLS / www.mikssels.com

Atceries, ka askētiska un klasiska kāzu kleita izskatīsies dārgāk, nekā ekstravagants tērps, kas rotāts ar uzkrītošām mežģīnēm, pērlītēm, kristāliņiem un daudzām citām detaļām, kas varbūt ir modē šobrīd, bet nebūs vairs nākamgad. Neskatoties uz to, galvenais ir izvēlēties tādu kāzu kleitu, kas liek tev justies brīnišķīgi un pašpārliecināti savā īpašajā dienā. Starojoša līgava noteikti ir pats svarīgākais kāzu elements.

ka pieskirt kazam greznibu
Foto: MIKS šĒLS / www.mikssels.com

Dekorācijas

Plānojot kāzas, rūpīgi izvēlies dekorācijās izmantotos materiālus. Neveiksmīgi izvēlēts galdauta audums var likt svinību vietai izskatīties pārāk ikdienišķai. Grezni izskatīsies satīns, samts, zelta detaļas, matēti akcenti, kristāla dekori. Svarīgi nejaukt kopā pārāk daudz dažādas faktūras, materiālus un krāsas, kas radīs pilnīgi pretēju iespaidu.

Domājot par svinību vietas dekorācijām, pamēģini likt uzsvaru uz ko vienu.

ka pieskirt kazam greznibu
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Piemēram, ja galvenais fokuss ir uz ziedu kompozīcijām, pārliecinies, ka tās caurvij visu svinību vietu, nevis koncentrējas tikai uz galdiem. Skaisti izskatīsies, ja akcentu liksi, piemēram, uz svecēm, kas vienmēr piešķir telpām ne tikai siltu un patīkamu gaismu, bet arī izsmalcinātību. Jo vairāk sveču, jo bagātīgāk un iespaidīgāk tās izskatīsies.

ka pieskirt kazam greznibu
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Baltā 50 nokrāsas

Kāzu krāsu mode nāk un iet, taču baltā krāsa kāzās būs modē vienmēr. Izvēlies svinību vietu, kur jau dominē šī krāsa un dekorē to ar baltiem ziediem, galdautiem, svečturiem, svecēm un citiem dekoriem. Akcentam izvēlies neuzkrītošus pasteļtoņus, piemēram, bēšo vai metāliskas krāsas, piemēram zelta galda piederumus. Ziedu kompozīcijās labi iederēsies arī dabiski zaļā krāsa, taču svarīgi, lai tie ir tikai akcenti un baltie toņi ir dominējošie. Greznību piešķirs arī kristāla glāzes un trauki, īpaši, ja izvēlēsies izveidot šampanieša glāžu piramīdu.

ka pieskirt kazam greznibu
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Mazāk var būt vairāk

Ne vienmēr vairāk nozīmē greznāk.

Ja kāzu budžets ir ierobežots un tajā nav vietas bagātīgām ziedu virtenēm, kristāla lustrām un satīna galdautiem, vēlamo efektu iespējams panākt arī gudri izplānojot savus tēriņus un veidojot harmonisku un mazāk piesātinātu vidi. Tādā gadījumā īpaši jāpievērš uzmanība kvalitātei, ne kvantitātei. Rūpīgi izvēlies kāzu dekoros izmantotās krāsas. Gaišie toņi, piemēram, balts un bēšs, vienmēr izskatīsies dārgāk, nekā spilgtas krāsas. Svarīgi, lai vide veidotos harmoniska, taču dekoru var būt mazāk.

ka pieskirt kazam greznibu
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Pievērs uzmanību traukiem un galda piederumiem. Arī tie var kalpot kā daļa no dekorācijām, ja ir gana interesanti. Veidojot ēdienu un dzērienu karti svinībām, labāk izvēlēties kvalitatīvākas, izsmalcinātākas sastāvdaļas un pārsteigt viesus. Tas būs prieks gan acīm, gan garšas kārpiņām.

ka pieskirt kazam greznibu
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: MIKS šĒLS


Lasi arī: IDEJAS RUDENS KĀZĀM 2021

Citi Raksti