Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Tūlīt jau klāt augusts - kāzu mēnesis. Pat ja vēl neesi līgava, bet esi stabilās attiecībās, kurās abi kā nākamo soli redzat laulību, visbiežāk vispirms seko saderināšanās jeb bildinājums. Ļoti iespējams, ka sajūta, ka tūlīt tiks uzdots liktenīgais jautājums, tevi nepamet jau kādu laiku. Varbūt viņš jau devis mājienus, vai nejauši esi pamanījusi samta kastīti, noslēptu atvilktnē, vai varbūt tā ir tikai sajūta, kas ar katru dienu kļūst arvien spēcīgāka. Tas mirklis tuvojas! Amerikāņu attiecību eksperte un licencēta laulības un ģimenes terapeite Mēriju Keja Košarū skaidro, ka daudzām sievietēm laiks pirms saderināšanās ir ļoti satraucošs. Domājot par to, kāda būs atmosfēra, kā vislabāk reaģēt, un kā neizrādīt, ja izvēlētais gredzens nebūs tāds, kā līgava iztēlojusies, var pārņemt stress, kas negatīvi ietekmēs gan tevi, gan tavu partneri, tāpēc LĪGAVĀM apkopoja padomus, kā atbrīvoties no stresa, gaidot bildinājumu.

Ļauj viņam plānot

Dažkārt sievietes cenšas izteikt mājienus par to, kādam tieši būtu jābūt ideālajam bildinājumam. Ir labi, ja viņš zina, kas tev patīk, taču, ja vien neesi nolēmusi bildinājumu izteikt pati, centies nejaukties viņa plānos. Bildinājums ir viņa iespēja izplānot dienu, ko nekad neaizmirsīsiet. Ja mikromenedžēsi katru viņa darbību, tas noteikti radīs sajūtu, ka viņam neuzticies, kas savukārt mazinās motivāciju un entuziasmu. Turklāt ne visu iespējams ieplānot, - emocijas un mirkļa burvība rodas tad, ja tai ļaujies.

stress pirms bildinājuma
Foto: ANNA ELIZABETH PHOTO

Nesteidzies, bet izbaudi

Saderināšanās ir svarīgs solis jūsu ilgtermiņa attiecībās. Visticamāk, jūsu kopīgajā dzīvē jau ir bijuši daudzi nozīmīgi notikumi, un tādu būs vēl daudz, tāpēc satraukumam un steigai nav pamata. Izbaudiet katru savu attiecību posmu un esiet klātesoši, nevis satraukti skrieniet cauri dzīvei. Laiks pirms saderināšanās vairs nekad neatkārtosies, tādēļ, izbaudi to, nevis dzīvo gaidās.

stress pirms bildinājuma
Foto: ANNA ELIZABETH PHOTO

Saglabā vēsu prātu

Ikviena sieviete kaut reizi ir iztēlojusies bildinājuma brīdi, tāpēc ir tikai normāli izjust saviļņojumu, taču nav vērts savā prātā izspēlēt iespējamos scenārijus un lauzīt galvu par to kad un viss notiks. Ja esi visu iztēlojusies līdz vissīkākajai detaļai, liela iespēja, ka dzīvē viss notiks pavisam savādāk. šādu fantāziju neatbilstība realitātei noteikti izraisīs vilšanos, tādēļ centies saglabāt atvērtu prātu un sirdi.

stress pirms bildinājuma
Foto: ANNA ELIZABETH PHOTO

Visticamāk tavs vīrietis arī izjūt stresu, domājot, kā tevi pārsteigt un iepriecināt.

Nepadari šo notikumu vēl saspīlētāku. Satraukums var viegli pāraugt trauksmē un nevajadzīgā stresā, kas var radīt spriedzi attiecībās. Ir vērts dzīvot mirklim un koncentrēties uz jūsu abu vajadzībām, kopjot un stiprinot attiecības. šādi līdz altārim nonāksiet daudz harmoniskāk, nekā tad, ja izdarīsi spiedienu un dosi uzkrītošus mājienus.

stress pirms bildinājuma
Foto: ANNA ELIZABETH PHOTO

Attiecības ir svarīgākais

Terapeite Košarū iesaka fokusēties uz attiecībām, to attīstību un vispārējo harmoniju. Ne jūsu statuss, ne tas, cik bildinājums būs grandiozs, ne gredzena izmērs vai kāzu lielums nenosaka to, cik attiecības ir stipras, dziļas un nopietnas. Tieši attiecību veselība ir ilgtermiņa laimes pamatā. Atrodiet laiku viens otram arī ikdienas steigā, ieklausieties viens otrā un meklējiet kompromisus. Atcerieties mazu žestu nozīmīgumu arī ikdienā un ļaujieties dzīvei un tās pārsteigumiem.

stress pirms bildinājuma
Foto: ANNA ELIZABETH PHOTO

Meklē īsto gredzenu bildinājumam šeit: SADERINĀšANĀS GREDZENI


Raksta autore: ELISA RUDZĪTE

Foto: ANNA ELIZABETH PHOTO

Lasi arī: ZIEMASSVĒTKI - ĪSTAIS LAIKS BILDINĀJUMAM

Citi Raksti