Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

NOSKAIDROTS 2018. GADA LABĀKAIS KĀZU FOTOGRĀFS LATVIJĀ

NOSKAIDROTS 2018. GADA LABĀKAIS KĀZU FOTOGRĀFS LATVIJĀ

5. marta vakarā svinīgā ceremonijā, klāt esot Latvijas kāzu industrijas pārstāvjiem, tika noskaidroti 2018. gada labākie kāzu fotogrāfi Latvijā un titula GADA LABĀKAIS KĀZU FOTO ieguvējs, par kuru kļuva ROLFS VENDIŅŠ.

Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācija (LKFA) jau devīto gadu organizē kāzu fotokonkursu ar mērķi attīstīt kāzu fotogrāfijas nozari, apzināt labākos Latvijas kāzu fotogrāfus un reklamēt plašākai sabiedrībai viņu pakalpojumus. Šogad asociācija saņēma 73 fotogrāfu pieteikumus, un konkursa žūrijai kopumā bija jāizvērtē 1087 fotogrāfijas.

Par 2018. gada labāko kāzu fotogrāfu Latvijā tika atzīts Rolfs Vendiņš, kura darbus vislabāk raksturo fotožurnālistikas stils.  Tikai ar viena punkta atšķirību otro vietu ieguva Mārcis Baltskars, bet nosacītā bronzas medaļa šogad tika Sasch Fjodorov.

Fotogrāfiju iesniegšana un vērtēšana notika 12 kategorijās, tai skaitā, 10 pamatkategorijās, kuru kopvērtējums nosaka Gada labāko fotogrāfu:

Tāpat uzvarētāji tika noskaidroti divās papildus kategorijās, kas neietekmē gada labākā fotogrāfa izvēli – Tautas balsojums (uzvarētājs – Vilnis Slūka) un Kāzu stāsts, kur arī uzvaras laurus plūca 2018. gada labākais kāzu fotogrāfs Rolfs Vendiņš.

Konkursa fotogrāfijas vērtēja kāzu industrijas pārstāvji Latvijas un pasaules mērogā:

Savukārt, kategoriju Kāzu stāsts vērtēja fotogrāfs un aģentūras F64 dibinātājs Gatis Rozenfelds, kāzu fotogrāfe Inta Lankovska, modes un portretu fotogrāfe Aiga Rēdmane un kāzu medija LĪGAVĀM direktore un galvenā redaktore Iveta Rikmane.

Kā norāda LKFA, tad šogad konkursā konkurence bijusi īpaši sīva, tādēļ žūrijai bijis vēl atbildīgāks darbs noskaidrot uzvarētāju.

Latvijā šobrīd ir daudz talantīgu kāzu fotogrāfu, un tieši kāzu fotogrāfijas nozarē ir attīstījušies dažādi fotogrāfēšanas stili. Izvērtēt, kurš tieši fotogrāfs šogad ir pelnījis godpilno titulu “gada labākais” prasa lielu uzmanību, pieredzi un atbildību no žūrijas puses, stāsta žūrijas pārstāve, kāzu fotogrāfe Inta Lankovska.

2018. gada labāko kāzu fotogrāfu apbalvošanas ceremoniju Sūkņu stacijā apmeklēja 73 lūgtie viesi – Latvijas kāzu industrijas pārstāvji.

LKFA izsaka pateicību gan konkursa ģenerālsponsoram Photo Space Riga, gan pārējiem sponsoriem un atbalstītājiem – Epson, SonyMaster FotoSilver Grain AlbumsFotostudija LindaBalmerkValmiermuižaligavam.lvprecos.lv, konomat.lvdrukalabak.lv.

Savukārt, par apbalvošanas ceremonijas vizuālo noformējumu rūpējās dekoratoru komanda MintDeco.

Plašāka informācija par konkursa rezultātiem, kā arī unikāls kāzu fotogrāfu kalendārs pieejamas LKFA mājaslapā – www.lkfa.lv

Citi Raksti