Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU SEZONAS ĪPAŠAIS NOTIKUMS – SAIKNES IZJUŠANA AR DABU!

KĀZU SEZONAS ĪPAŠAIS NOTIKUMS – SAIKNES IZJUŠANA AR DABU!

Decembris ir laiks, kad ne tikai gatavojamies gada skaistākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, bet arī atskatāmies uz gada laikā piedzīvoto. Gan katrs individuāli, gan visi kopā. Arī kāzu nozarē strādājošiem šis bijis patiesi aizraujošs un interesants gads, tādēļ

līdz pat gada beigām LĪGAVĀM.LV dalīsies TOP kāzu ekspertu viedokļos par šo gadu un cerībām par gaidāmo.

Kāzu rīkotāja Bettija Ligere / Brilliant Events stāsta, ka

viens no spilgtākajiem piedzīvojumiem šajā kāzu sezonā ir bijusi īpašas saiknes izjušana ar dabu.

“Kad dienu pirms kāzu ceremonijas, kurai bija jānorisinās mežā, Latvijā tiek izsludināts sarkanais brīdinājums – naktī un visu nākošo dienu tiek solīta vētra, pēc ilgām pārdomam kopā ar pāri tomēr vienojāmies, ka konceptu nemainīsim un teltis nebūvēsim, jo ir sajūta, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek. Kāzu dienas rītā pamostoties, Rīgu plosīja stiprs vējš, brīžiem uzlija auksts lietus, taču iekšā bija neizskaidrojams miers. Nokļūstot ceremonijas vietā un sākot to dekorēt, kokus purināja vējš un virs galvām staigāja pelēku mākoņu vaļņi, taču, kad sāka ierasties viesi, vējš sāka pierimt un mākoņi izklīst. Bet brīdī, kad līgava pa pasakaini skaistu meža taku devās pretim altārim pie sava topošā vīra, vējš izzuda kā nebijis, no mākoņiem pārādījās saule un iestājās pilnīgs miers. Un tas bija viens no tiem īpašajiem brīžiem dzīvē, kad pārņem maģiska sajūta, ka

kaut kur tur augšā viss jau sen ir izplānots,”

atceras Bettija.

Kāzu rīkotāja ir pārliecinājusies, ka katrs kāzu sezonas gads vienmēr atnes ļoti daudz skaistas iedvesmas, tendenču un atklājumu. “Tomēr jau no paša darbības sākuma man ir viena ļoti īpaša tendence, ko negribas pazaudēt ne nākošajā gadā, ne arī pēc tam – ļauties sapņot un radīt skaisto ārpus jebkādām TOP tendencēm un trendiem.

Izkāpt no izveidotajiem rāmjiem un radīt lietas no sirds, tādā veidā ik katram Brilliant Events radītajam pasākumam piešķirot briljanta neatkārtojamību, kas mirdzēs arī tad, kad trendi un tendences jau būs novecojuši.

Bet nākamās un arī citu sezonu līgavām un pāriem novēlu atrast tos īstos – savējos cilvēkus, ar kuriem kopā izsapņot un radīt savu skaisto dienu!” novēl Bettija Ligere.

Skati Brilliant events rīkotās kāzas šeit: BRILLIANT EVENTS

Citi Raksti