Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU FOTOGRĀFS ĢIRTS RAĢELIS – KĀZU KLEITAI IR NOZĪME!

KĀZU FOTOGRĀFS ĢIRTS RAĢELIS – KĀZU KLEITAI IR NOZĪME!

Decembris ir laiks, kad ne tikai gatavojamies gada skaistākajiem un ģimeniskākajiem svētkiem, bet arī atskatāmies uz gada laikā piedzīvoto. Gan katrs individuāli, gan visi kopā. Arī kāzu nozarē strādājošiem šis bijis patiesi aizraujošs un interesants gads, tādēļ līdz pat gada beigām LĪGAVĀM.LV dalīsies TOP kāzu ekspertu viedokļos par šo gadu un cerībām par gaidāmo.

Kāzu fotogrāfs Ģirts Raģelis / Hold Me photography atzīst, ka 2016. gada kāzu sezona bijusi smaidiem un prieka asarām bagāta.

“Priecājos vērot aizvien aktuālo kāzu tendenci svinēt svētkus sev. Izvērtēt katru darbību un darīt kāzās tikai to, kas pašiem šķiet svarīgi un saprotami. Atmest nesaprotamas tradīcijas, kam nav zināms izskaidrojums vai pamatojums. Saglabāt pašu svarīgāko šajā dienā.

Lai gan kāzu sezona ir bagāta lieliem un maziem pārsteigumiem, katrās kāzās var izcelt kādu īpašo mirkli vai stāstu. Sezona sākās ar lidojumu. Oficiāli pāris klusiņām sarakstījās dzimtsarakstu nodaļā tikai ar vedējiem. Lai šī diena paliktu īpaši nozīmīga, viņi uzdāvināja sev dāvanu – lidojumu gaisa balonā. Vedēji diemžēl nevarēja lidot, jo gaidīja mazuli, tad nu vieta nevarēja palikt tukša, fotogrāfs tika ņemts līdzi. Viss gan nebija tik vienkārši. Rallijam cienīgos pārbraucienos nācās mukt no negaisa, bet tas noteikti bija tā vērts – saulriets virs egļu virsotnēm,” atceras Ģirts. Viņš atzīst, ka nākamo kāzu vasaru gaida ar cerību aizvien vairāk satikt pārus, kas dara tā, kā pašiem patīk. Ļaujas svinēt šos svētkus kopā ar radiem, draugiem vai divi vien, ja tā ir viņu izvēle, saglabājot dabiskumu un neuztverot to, kā mūža nozīmīgāko dienu. Tā ir viena no īpašajām dienām, kas jāsvin ar prieku, nesatraucoties par niekiem.

“Mans ieteikums līgavām ir nesatraukties par kāzu kleitu. Izvēlēties tādu kleitu, kuru nav žēl mazliet sasmērēt. Ja kleita ierobežo kāzu dienā baudīt dienu bez saspringuma, tad tā nav īstā svētku kleita. Kleita ir rota, papildus spēka avots smaidam,” iesaka Ģirts.

Skati Ģirta Raģeļa / Holde me photography profilu šeit: ĢIRTS RAĢELIS / HOLD ME PHOTOGRAPHY

Citi Raksti