Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀDĒĻ LIETUS KĀZĀS IR LABA, NEVIS SLIKTA ZĪME?

KĀDĒĻ LIETUS KĀZĀS IR LABA, NEVIS SLIKTA ZĪME?

Latvijas vasaras neparedzētie laikapstākļi neļauj neko prognozēt arī attiecībā uz kāzām. Lai gan ir daudzi pāri, īpaši līgavas, kas uzskata, ka lietus ir sliktākais, kas var notikt kāzu dienā, tomēr ir vairāki iemesli, kā lietus kāzās tieši pretēji var būt ne tikai noderīgs, bet pat vēlams.

Lietus piešķir īpašu noskaņu kāzu fotogrāfijā

Ja kāzu diena ir apmākusies un brīžiem sola nelielu lietu, tad nevajag satraukties – tas kāzu dienu pavisam noteikti nevar sabojāt.

Galu galā jūs šodien precat savu mūža mīlestību, un tas ir pats svarīgākais. Patiesībā lietus kāzu fotogrāfijām var piešķirt īpašu noskaņu – mazliet dūmakainā un maigā gaisma nav nemaz tik viegli iegūstama ļoti saulainā dienā. Tāpat, ja līst lietus, fotosesijā var izmantot dažādus aksesuārus, piemēram, lietussargus, krāsainus gumijas zābakus.

Daudzi kāzu fotogrāfi atzīst, ka daudz labprātāk fotografē apmākušās un lietainās, ne saulainās dienās.

Lietus ir romantisks

Lietus noskaņa patiesībā ir ļoti romantiska, tieši tādēļ daudziem cilvēkiem rudens ir mīļākais gadalaiks. Lietus dod iemeslu kāzu dienā kopā ar mīļoto paslēpties zem viena lietussarga, sasildīt vienam otru un biežāk samīļoties. Pie tam lietus skaņa aiz logiem un uz lietussargiem ir viena no skaistākajām skaņām, kas visbiežāk asociējas tieši ar romantiku.

Kāzu ziedi saglabāsies ilgāk, ja līs

Ziedi kāzu dekorācijās un līgavas pušķī paliks daudz ilgāk svaigi lietainā un apmākušā dienā, nevis karstā saulainā dienā. Ja dažkārt lielais karstums un spilgtā saule ziediem, piemēram, kompozīcijās un ceremonijas arkās liek izskatīties apvītušiem un zaudējušiem savu formu, tad lietus gadījumā no šādām situācijām ir iespējams izvairīties.

Apmākušās debesis, vēsāka gaisa temperatūra un mitrums ziediem patīk daudz labāk, kā karsta un saulaina vasaras diena.

Lietus palīdz veidot izcilus kāzu stāstus nākotnei

Ja kāzās nākas piedzīvot stipras lietusgāzes vai to, kā vasaras negaisa radītais stiprais vējš aiznes pa gaisu kāzu ceremonijas arku vai dažkārt pat visu citu, tad tajā mirklī tas var nešķist ne uzjautrinošs, ne priecīgs notikums, tomēr visiem patīk episki stāsti, un lietus palīdz radīt šādus stāstus, ko vēlāk atcerēties un vēl pēc daudziem gadiem stāstīt mazbērniem.

Lietus – auglības un tīrības simbols

Nereti jaunie pāri uzskata, ka lietus kāzu dienā simbolizē nelaimi, neizdošanos un uztver to, kā sliktu zīmi tālākai kopdzīvei, bet patiesībā daudzās kultūrās lietus kāzu dienā nozīmē laimi un veiksmi, ir auglības un tīrības simbols, tātad laba zīme.

Pat, ja pāris nav īpaši māņticīgs, lietu kāzu dienā var uztvert kā labu zīmi, un kurš gan nevēlētos papildus laimi savai kopdzīvei?

Lietus savieno kāzu viesus

Nekas tā nesavieno kāzu viesus, kā lietus kāzu dienā. Lietainās dienās viesi daudz vairāk viens ar otru komunicēs, aprunāsies, un atmosfēra dažkārt tieši lietainās dienās kāzās mēdz būt intīmāka un sirsnīgāka, kā saulainās.

Lietus dod atveldzējumu karstās dienās

Lietainā vai mazliet apmākušā dienā jaunajam pārim nebūs jāsatraucas, ka kāds no kāzu viesiem paģībs no karstuma, kā tas nereti mēdz notikt ļoti karstās dienās. Pat, ja kāzu diena ir karsta un saulaina, tad negaiss vai lietus tajā nesīs visiem tik vajadzīgo atveldzējumu.

Ikviens kāzās iesaistītais būs savu uzdevumu augstumos

Vēl viena labā ziņa ir tā, ja kāzu dienā līst, tad var nešaubīties, ka ikviens no konkrēto kāzu pakalpojumu sniedzējiem būs uzdevumu augstumos. Kāzu pakalpojumu sniedzēji (organizators, dekorators, svinību vieta, ēdinātāji utt.) visticamāk būs ļoti uzmanīgi un darīs visu iespējamo, lai liktu justies līgavai pēc iespējas labāk.

Citi Raksti