Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

SKAISTĀKIE SLAVENĪBU KĀZU TĒRPI

SKAISTĀKIE SLAVENĪBU KĀZU TĒRPI

No romantiski liriskiem, atturīgi lakoniskiem un princesēm piederīgiem, Holivudas slavenību kāzu tērpi ir atmiņā paliekošākie, grandiozākie, glamūrīgākie un skaistākie.

2015.- 2016.g. EFEKTĪGĀKO TĒRPU APSKATS

PRINCESE

Modele Seofija Helkvista, laulājoties ar Zviedrijas princi Karlu Filipu, ir iedvesmojusies no Kembridžas hercogienes Keitas Midltones un izvēlējusies tai līdzīgu, dizainera Ida Sjöstedt radītu kāzu kleitu. Trīs dažādu toņu mežģīnes, A formas siluets, dziļš V veida izgriezums, mežģīņu piedurknes un smaragda tiāra – viss kā pienākas princesei.

ROMANTISKĀS LAUKU KĀZAS

Modeles Džekijas Enslijas un kinorežisora Gaja Ričija kāzu ceremonija notikusi pāra lauku īpašumā un tādēļ A silueta korsetes kleita (zīmols Pjillipa Lepley) no ar rokām izšūtām franču mežģīnēm ir smalki romantiska, nepretencioza un klasiska.

PASAKA

Tērpušies viscaur baltā, „jā” vārdu viens otram teicis aktieru pāris Ians Somerhalders un Nikija Rīda. Nikija – augumam piegulošā, delikātā mežģīņu kleitā ar nāriņas siluetu un atkailinātu muguras daļu no zīmola Claire Pettibone.

LAKONISKI

Apprecoties ar aktieri Ričardu Lavosnu, dziedātājas Bejonses mamma Tīna izvēlējās zīmola Romona Keveza darinātu, siluetā un materiālu izvēlē atturīgu, lakonisku tērpu. Tādējādi piemērotu savam gadu skaitlim, pieredzei un statusam.

SAPNIS PAR PRINCESI

Bijušās meiteņu popgrupas Spice Girl dalībniece, dziedātāja Džerija Halivela dzīvi kopā ar 1. formulas vadītāju Christian Horner uzsāka ar princeses stila kāzu kleitu no Čelsijā bāzētā zīmola Phillipa Lepley. Kā romantiska sapņa iemiesojums – ziloņkrāsas mežģīņu kleita ar ļoti kuplu svārku daļu un ¾ garuma piedurknēm.

NĀRIŅA

Apakšveļas zīmola Victoria’s Secret eņģelis – modele Arlenis Sosa, precoties ar basketbola spēlētāju Donniju Makgratu, veikusi drosmīgu izvēli par labu zīmola Reem Acra augumam piegulošajai kleitai, kura nekautrīgi atklāja arī visu modeles muguru.

AMPĪRS

Savas kāzu kleitas tapšanā britu operas zvaigzne Sofija Hantere sadarbojās ar ikoniskā itāļu modes nama Valentino radošajiem direktoriem un ar rezultātu palepojās arī modes izdevumā Vogue. Un ir ar ko – no dažādām mežgīnēm kombinētā, izsmalcinātā ampīra stila kleita ar paaugstinātu vidukļa daļu ir īstens mākslas darbs.

BOHĒMISKS VINTEDŽS

Augstā modes nama Valentino kāzu kleita zviedru modelei Frīdai Gustavsonei ir jaunu meiteņu sapņu piepildījums – vintedža stils, augumam piegulošs siluets, ar efektīgiem un dekoratīvi izteiksmīgiem izšuvumiem.

BĒRNĪBAS SAPNIS

Iedvesmojoties no aktrises, princeses Greisas Kellijas kāzu kleitas, tapis zīmola Valentino tērps sabiedrības dāmai Nikijai Hiltonei. Kupla svārku daļa, smalks viduklis, mežģīņu piedurknes, augsta apkakle un 3 metru garš (!!), izšūts plīvurs. “Jau kopš bērnības esmu sapņojusi par kāzu kleitu no Valentino. Valentino ir mūžīgas elegances definīcija!” līgava apstiprina.

PAR BRĪVĪBU

Modele Bara Refaeli par savējo ir izvēlējusies zīmola Chloe kleitu, kura, atbilstoši kāzu norisei brīvā dabā, vēstī par vasarīgu bohēmu un brīvu garu. Bet par pasākuma nozīmīgumu liecina vien materiāls un krāsa. “Laimīgākā manas dzīves diena! Apprecējos ar savu labāko draugu,” priekā par kleitu un mīļoto Adi Ezra modele dalījās savā Instagram kontā.

SMALKA POMPOZITĀTE

Aktrise Elisona Viljamsa savā svētku dienā ar pieticību neizcēlās – sniegbalta, kupla un bagātīgām mežģīnēm rotāta Oscar de la Renta kāzu kleita.

GRIEĶU DIEVIETE

Supermodele Hilarija Roda ar savu mīļoto, hokejistu Šonu Averdžiju aprecējās Longailendas muzejā un gluži kā vieta – zīmola Carolina Herrera kāzu kleita bija kā pilntiesīgs mākslas darbs. Tērps pārsteidza ar lakonisku minimālismu, ģeometriskiem pārdomātiem un stratēģiskiem izgriezumiem un neierastas krāsas – zaļiem akcentiem.

EKSTRA

Par gada netradicionālākās kleitas izvēli var apbalvot modes dizaineri Vitniju Portu, kuras Ashi Studios tērps ir gan vienlaikus īss, gan garš, gan atturīgs, gan ekstravagants.

SMAGĀ KLEITA

Aktrise Sofija Vergara, neraugoties uz salīdzinoši vēlo kāzu laiku, izvēlējusies tērpties klasiskā princešu stila kleitā. Un ļoti smagā. 1657 stundu radītā zīmola Zuhair Murad kleita no 5kg fliteriem, 3kg pērlēm, 350 kristāliem.

NO SIRDS

Aktrise Eva Longorija ir bijusi sentimentāla un precējusies labākās draudzenes Viktorijas Bekhemas darinātā, lakoniski elegantā un izmalcinātā kāzu kleitā. “Lūdzu Viktoriju būt par kleitas autori, jo vēlējos, lai tā būtu īpaša un tapusi ar mīlestību,” apstiprina aktrise.

Foto no publicitātes materiāliem

Citi Raksti