Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

KĀZU KLEITU UN AKSESUĀRU IZPĀRDOŠANA. VISAM – 20%

KĀZU KLEITU UN AKSESUĀRU IZPĀRDOŠANA. VISAM – 20%

Lai iepriecinātu topošās līgavas, piedāvājam unikālu iespēju iegādāties kāzu kleitas un aksesuārus, kas tika demonstrēti PIRMAJĀ KĀZU MODES ŠOVĀ LATVIJĀ

ar 20% atlaidi!

Akcijas periods 1-31.12.16.

Mežģīņu veikals LACE TO LOVE

Mežģīnes ir kāzu tērpa būtiskākais materiāls, kvalitatīvas mežģīnes – neatsveramas un modernas mežģīnes – obligātas!

Skati kontaktus šeit: LACE TO LOVE

AMELIA

Kāzu kleitu dizaina studijas Amelia piedāvājums ir plašs, daudzpusīgs un universāls, to vieno gaumīga un atturīga izsmalcinātība, tradicionālu siluetu un klasisku materiālu balanss ar aktuālajām modes tendencēm.

Skati kontaktus šeit: AMELIA

JŪLIJA

Sākot no bohēmiskām, tradicionāli kuplām, nāriņas silueta līdz pat drosmīgi ekstravagantām kleitām kāzu salona Jūlija arsenālā no luksusa modes zīmola Maggie Sottero. Sievišķība un seksapīls, bagātīgums un efektivitāte – drosmīgai līgavai.

Skati kontaktus šeit: JULIJA BRIDAL FASHION

ALEXANDER PAVLOV

Modes dizainers Aleksandrs Pavlovs ne tikai rada ikdienas valkāšanai paredzētas kolekcijas, bet arī kāzu tērpus. Un tos atšķir sievišķīgs, atturīgs un nepārspīlēts, un tomēr unikāls, meistarīgs un inovatīvs dizains, kurš izceļ valkātājas personību un skaidri demonstrē viņas mūsdienīgo skatījumu uz sevi, pasauli un kāzām.

Atlaide -20% visām attēlos redzamajām kleitām.

Skati kontaktus šeit: Lāčplēša iela 16, T.28800009,
www.alexanderpavlovbrand.com

LĪGA BANGA & BRIGITAS STRODAS KROŅI

Pēc individuāla pasūtījuma veidotos modes dizaineres Līgas Bangas kāzu tērpus vieno dizainera pieskāriena sniegtais novatoriskums siluetos un dekoratīvajos risinājumos. Pārsteigums un oriģinalitāte. Bet dizaineres Brigitas Strodas veidotie, mirdzošie kroņi, ir ne mazāk romantiski un cēli par tradicionālo plīvuru.

Skati kontaktus šeit:

LĪGA BANGA – LĪGAVĀM birojs, Bruņinieku 73, T.25664425

6.SEPTEMBRIS & GET IDEA GALVAS ROTAS

Kāzu salons 6. Septembris ir vienīgais kāzu salons Baltijā, kura piedāvājumā ir kāzu kleitas no Latvijas modes zīmola KATYA KATYA SHEHURINA un Nīderlandes Modeca Dutch. Kamēr KATYA KATYA SHEHURINA savaldzinās ar smalku romantiku un modernu vintāžas noskaņu, Modeca Dutch ar pašpārliecinātu, dīvām piemērotu graciozu glamūru.

Skati kontaktus šeit: 6.SEPTEMBRIS

AGNESE EIDUKA

Agneses Eidukas ekspresīvie tērpi ir piemērs tam, ka kāzu kleitu sniegbaltie, ziloņkaula, šampanieša krāsas toņi ir tikai klišejas un senas tradīcijas. Ne mazāk cēla un svinīga tā var būt arī dekoratīvi ekspresīva un pārsteidzoši spilgta.

Skati kontaktus šeit: T.26490047, www. agneseeiduka.com

ZANE ZAHAROVA

ZZ Fashion jeb modes dizainere Zane Zaharova tiecas rast piemērotāko un idividuālāko tērpa risinājumu ikvienai līgavai un viņas portfolio ir kā dumpinieciskas, tā atturīgi tradicionālas, klasiskas kāzu kleitas.

Zīmola ZZ Fashion karalisko kāzu kleitu ar vintage stila ziediem un izšuvumiem iespējams izīrēt savai kāzu dienai! Kā arī, pasūtot kāzu kleitu decembrī pirmā konsultācija un dizaina izstrāde bezmaksas!

Skati kontaktus šeit: ZANE ZAHAROVA

EFL FASHION

EFL fashion veiksmes un stila stāsts ir par izteiksmīgu mežģīni un izšuvumu tradicionālos kāzu tērpu siluetos. Stāsts, kurš sākas ar sievišķīgo mežģīni.

Skati kontaktus šeit: Avotu 34, T.28238692

DACE BAHMANN

Latvijas modes dizainere Dace Bahmane veido ikdienai un svētku reizēm paredzētas sievišķīgas modes kolekcijas un individuālus, pēc pasūtījuma veidotus kāzu tērpus, kuros apvienojas dumpiniecisks raupjums ar lirisku sievišķību. Ja līgava ir drosmīga un tradīcijas interpretē individuāli – modes skatē demonstrētie tērpi ir gan piemēroti kāzu nākamajai, gan pašai svinīgajai laulību dienai.

Skati kontaktus šeit: DACE BAHMANN

KATYA KATYA SHEHURINA & WILDES GALVAS ROTAS

Latvijā slavenākā kāzu tērpu dizainere Katja Šehurina spēj radīt klusinātu kāzu modes apvērsumu ar tradicionālo un modīgo, aktuālo elementu kontrastiem un tādējādi – balansiem. Vienmēr sievišķīgos siluetos, vienmēr smalkākajās mežģīnēs, vienmēr ar juteklisku un stratēģisku auguma piesegšanu – atklāšanu. Savukārt, Evitas Vildes veidotās galvas rotas ir drosmīga alternatīva klasiskajam plīvuram un pompozitātes, karaliskuma, svētku cēluma un ekstravagances paudējas.

Skati kontaktus šeit: KATYA KATYA SHEHURINA

WILDES ROTAS: 6.SEPTEMBRIS

Citi Raksti