Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Laulību solījums jeb laulību zvērests ir viens no brīnišķīgākajiem un romantikas piepildītākajiem veidiem, kā vēlreiz apliecināt otrai pusei savu mīlestību un nodomu nopietnību. Un neapšaubāmi tas padarīs jūsu laulību ceremoniju īpašu un personalizētu. Tādu, kādas nebūs nevienam citam pārim.

Brīdis, kad esat piesēduši, lai uzrakstītu viens otram mīļu vēstuli, ir maģisks. Iztēlojieties, kā mīļotais cilvēks atvērs aploksni, izņems no tās ar roku rakstītu vēstuli un lasīs to kāzu rīta pošanās cēlienā... Vai arī uzrakstīto solījumu izteiksiet skaļi ceremonijas laikā.

laulibu zveresti
Foto: MIKS šĒLS

Ja vēlies, lai tavs laulību zvērests ir radīts tikai un vienīgi paša vārdiem, mīlestības citātu pārlasīšana noskaņos un iedvesmos uz pareizās nots, vai arī dos pirmo impulsu un pat pirmos teikumus, ar kuriem uzsākt savu jūtu apliecināšanu. Mīlestības citātus iedvesmai vari meklēt gan grāmatās, gan filmās un romantisku dziesmu vārdos.

Lai pietuvinātu zvērestu jūsu attiecībām, lūkojiet pēc tiem citātiem, kas jūs uzrunā, kuros atpazīstat savas attiecības un vērtības. Dažkārt var šķist - viesi manis izvēlētos vārdus nesapratīs. Tas nekas! šos vārdus tu velti otrai pusītei, viesi ir tikai liecinieki izteikto vārdu spēkam. Īpaši mīļu un sirsnīgu laulību zvērestu radīsi, to papildinot ar atmiņu mirkļiem no jūsu kopīgi piedzīvotā.

Piedāvājam mīlas citātus, kurus ietvert romantikas un pateicības pilnā vēstulē vai laulības zvērestā. Dažkārt tieši citāts ir tā aukliņa, aiz kuras pavelkot, atbrīvojas sakāmā burvība.

laulibu zveresti
Foto: AGNETA JONELE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Mīlas citāti iedvesmai

 • Ja katru reizi, kad par tevi domāju, man līdzās uzplauktu zieds, es varētu iet pa ziedošu dārzu mūžīgi. /Alfrēds Lords Tenisons
 • Tu zini, ka mīli, ja nevēlies aizmigt tādēļ, ka realitāte ir skaistāka par sapņiem. /Teodors Seuss Geizels
 • Mīlestība noņem tās maskas, bez kurām baidījāmies dzīvot. Tagad vairs nespējam dzīvot ar šīm maskām. /Džeimss Baldvins
laulibu zveresti
Foto: AGNETA JONELE / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
 • Mīlestība pret tevi nāca bez brīdinājuma. Tu ieguvi manu sirdi, pirms paguvu teikt nē. /Autors nezināms
 • Īsta mīlestība ir tā, kas pamodina dvēseli un mudina tiekties pēc labākā. Tā iesēj uguni mūsu sirdīs un dara prātu mierīgu. /Nikolass Spārks
 • Mīlestībai nav nekāda sakara ar to, ko vēlies saņemt. Bet gan ar to, ko vēlies dot, tas nozīmē - visu. /Ketrīna Hepbērna
laulibu zveresti
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji
 • Mīlestība dara neiespējamo iespējamu. /Indiešu sakāmvārds
 • Viens vārds mūs atbrīvo no dzīves smaguma un sāpēm. Un šis vārds ir mīlestība. /Sofokls
 • Ja tevi kāds stipri mīl, tu iegūsti spēku. Ja tu kādu stipri mīli, iegūsti drosmi./ Laodzi
laulibu zveresti
Foto: MIKS šĒLS
 • Simtos dzīvju, simtos pasauļu, jebkādā realitātes variācijā, es tevi izvēlos un atradīšu. /Kirstena Vaita
 • Ne jau vietu saucam par mājām. Mājas ir cilvēki. Un mēs beidzot esam mājās. /Stefānija Pērkinsa
 • Tu dari mani laimīgāku nekā jebkad spēju iztēloties, un ja man ļausi, visu turpmāko dzīvi centīšos tādu darīt arī tevi. /Seriāls “Draugi”
laulibu zveresti
Foto: MIKS šĒLS / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Raksta autore: IEVA KRASTIŅA

Foto: MIKS šĒLS, AGNETA JONELE


Lasi arī: ZVĒRESTI: SKAISTĀKIE LAULĪBU SOLĪJUMI KINO

Citi Raksti