Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Vai tiešām jāgaida īpaša diena, lai romantisks pārsteigums mīļotajam būtu pamatots? Vai arī tev pašai patiktu kāds mīļš pārsteigums brīžos, kad esi noskumusi vai jūsu attiecības nepieciešams nedaudz atdzīvināt? Piedāvājam 5 idejas kā pārsteigt mīļoto, izveidojot atmiņu grāmatu, kurā var būt iekļauti citāti par mīlestību, fotogrāfijas no jūsu attiecību pirmsākumiem, plakātu, mīļāko mūzikas plejlisti, ceļojumu vai romantiskāko vēstuli.

Ja esi no tiem, kam nav vajadzīgs īpašs iemesls, lai pārsteigtu mīļoto, šis raksts tev noderēs. Cik patiesa ir mīlestība, kurā šad tad pārsteidzam viens otru, padarot otru laimīgu!

Cilvēki, kuriem nav vajadzīgs īpašs iemesls, lai pārsteigtu savu otro pusīti, ir daudz laimīgāki un padara laimīgus arī apkārtējos.

Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Kāzu pakalpojuma sniedzēji

Pārsteigumu veidi mīļotajam ir atkarīgi no tavas iztēles un pieejamās informācijas. Ja vēlies radīt īpašu pārsteigumu, kad mīļotais to ir vismazāk gaidījis, iespējams, tev būs vairāk jāpameklē kādas svaigas idejas. Ja vēlies iepriecināt mīļoto ar romantisku pārsteigumu, viss ir tavās rokās.

Ne katrs ir dzimis romantiķis. Ja šaubies, vai spēj būt pietiekami romantiska un prātā nāk domas, ka “mani šis nevarētu pārsteigt”, zini, ka tā ir tikai atruna, jo, ja tu patiešām to vēlies, tev noteikti izdosies sagādāt prieku ar maziem pārsteigumiem mīļotajam.

Atceries, pati skaistākā dāvana ir dāvana, kas pasniegta negaidīti. Romantisks pārsteigums vīram no tevis padarīs viņu par laimīgāko cilvēku pasaulē. Pārsteiguma kaste ir dāvana, kas padarīs šo pārsteigumu vēl īpašāku, vai pārsteiguma video, kas ir vēl viens labs veids, kā iepriecināt mīļoto. Arī – telpas izrotāšana, kas ir izplatīts romantisks pārsteigums dzimšanas dienā, ir lielisks sākums.

1. Izveido mīļotajam atmiņu grāmatu

Ņem vērā, ka sarūpēt šādu pārsteigumu var būt diezgan izaicinoši un prasīs laiku. Taču esi droša, ka, gatavojot šo pārsteigumu, tu izbaudīsi procesu un uzzināsi daudz jauna par savu mīļoto. Šī pārsteiguma mērķis ir atklāt iespējami vairāk lielisku atmiņu, ko tavs mīļotais glabā, un pierakstīt tās, atdzīvinot gan kādas jau piemirstas atmiņas, gan iegūstot jaunas.

romantisks pārsteigums mīļotajam
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

2. Zīmējums vai plakāts

Pārsteiguma dāvana, kas, lai arī var izklausīties nedaudz klišejiska, noteikti iepriecinās tavu mīļoto, ir ogles zīmējums vai plakāts, kurā attēloti jūs abi. Vari uzdot māksliniekam uzzīmēt plakātu, kurā skatāma skaista bilde ar jums abiem, vai arī, apskatoties mācību video, apgūsti jaunas prasmes un radi to pati. Ja tev ir padomā zīmējums vai plakāts, kas ir viens no simtiem veidu, kā parādīt savu mīlestību, sāc gatavoties laicīgi.

Sākumā sameklē labu ilustratoru un iepazīsties ar viņa darbiem. Izvēlies dažas jūsu labākās kopīgās bildēs, ko nosūtīt māksliniekam izvēlei. Vari arī pati izvēlēties vienu konkrētu bildi, ko māksliniekam uzzīmēt. To varēsi izdrukāt uz lielizmēra audekla (kanva) un pasniegt mīļotajam kā pārsteiguma dāvanu.

Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Plakāts (kanva): PUJENE

3. Izveido dziesmu atskaņošanas sarakstu (playlist)

Ja tavs mīļotais daudz laika pavada mašīnā, šī būs īstā dāvana. Pirmā lieta, ko katrs, kas pavada daudz laika ceļā, vienmēr meklē ir laba mūzika. Protams, tev jābūt priekšstatam par to, kāda mūzika viņam visvairāk patīk. Vislabāk romantisks pārsteigums mīlotajam izdosies, ja izveidosi playlist ar viņam īpašām dziesmām.

Vari sākt savu dziesmu izlasi ar jums abiem īpašu mūziku. Pievieno viņa iemīļotākās dziesmas no bērnības un jūsu jaunības laiku dziesmas.

romantisks pārsteigums mīļotajam MŪZIKA
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

4. Uzdāvini viņam ceļojumu, par kuru viņš ir sen sapņojis

Šī ir viena no pārsteiguma dāvanām – romantiska atpūta diviem, kas prasīs visvairāk gatavošanās. Lai uzdāvinātu mīļotajam patiesi tādas brīvdienas, par kādām viņš ir sapņojis, tev būs daudz jāorganizē un jāpārdomā katra detaļa. Sāc ar to, ka izvēlies reģionu, uz kuru dosieties , lai gala rezultāts patiesi būtu romantisks ceļojums. Pēc tam – galamērķa izvēle – kur tieši vēlaties doties, lai pārsteiguma plānošana var turpināties.

Kad pirmie lielie soļi veikti, laiks padomāt par jūsu romantiskā ceļojuma pieturas punktiem – arī tajos var būt ieplānoti nelieli pārsteigumi. Taču, ja tev nav tam pietiekami daudz laika, arī pats ceļojums būs romantisks pārsteigums mīļotajam. Apskaties, kādi skaisti ezeri, kalni, jūras līči vai meži ir apkārtnē, kas ļaus jums vēl vairāk izbaudīt ceļojumu. Atceries, mērķis ir izvēlēties nevis īsāko ceļu uz jūsu galamērķi, bet tādu, kas radīs visvairāk pozitīvu emociju. Tam nepieciešama laicīga plānošana.

romantisks pārsteigums mīļotajam MŪZIKA
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Protams, ar šo vēl viss nebeigsies, tev vajadzēs turpināt plānošanu arī vēlāk, piemēram, rezervēt galdiņu restorānā, kādā jaukā pilsētā vai vietā ar skaistu skatu, lai tas būtu neaizmirstams romantisks vakars diviem.

5. Uzraksti viņam vēstuli

Vēstule, iespējams, ir romantiskākā dāvana pasaulē. Vēstules, ko viņam uzrakstīsi, paliks kā skaista dāvana nākotnei. Vēstulēs mīlestība atklājas vislabāk un dzimst visskaistākie un romantiskākie teikumi. Ja vēl to papildinās romantiskākie citāti vai skaistas dzejas rindas, tās būs kā īpašs tavas vēstules rotājums.

Esi izlēmusi rakstīt vēstuli, bet nevari izdomāt, par ko tā būs? Te būs dažas idejas. Ja glabā tādus sīkumus kā kino biļetes, aviobiļetes vai muzeju biļetes, kopš brīža, kad viņu satiki, vari izmantot tās, sakārtojot hronoloģiskā secībā. Uzraksti viņam garu vēstuli, pastāstot par savām atmiņām un emocijām, kas saistās ar šiem jūsu kopīgajiem piedzīvojumiem. Tāpat vari uzrakstīt vēstuli par jebkuru jūsu kopīgo notikumu.

romantisks pārsteigums mīļotajam vēstule
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Katras attiecības ir īpašas, un tām der romantisks pārsteigums. Mēs varam piedāvāt tev idejas un ieteikumus, bet tikai tu pati vislabāk zināsi, kāds romantisks pārsteigums ir vislabāk piemērots tev.

Varbūt tavs lieliskais pārsteigums ir tikai viena kino biļete. Varbūt tas būs pārsteiguma pikniks, kas pacels jūsu attiecības jaunā līmenī, romantiskas vakariņas restorānā diviem vai pārsteiguma ballīte vīram, kā arī, iespējams, īpaša nedēļas nogale romantiskā viesnīcā, kas ļaus jums atpūsties un iegūt jaunas lieliskas atmiņas.

romantisks pārsteigums mīļotajam
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com / Kāzu pakalpojumu sniedzēji

Atrodi pārsteigumu savam mīļotajam arī šeit: DĀVANAS, CEĻOJUMI, DĀVANAS SVĒTKIEM, ĢIMENES FOTOSESIJAS, ROMANTISKA ATPŪTA

Foto: ELĪNA UPMANE

Citi Raksti