Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Kāzu stilists - labā roka perfekta līgavas tēla izveidē

Kāzu stilists - labā roka perfekta līgavas tēla izveidē

Kāzu kleitas izvēle ir visu līgavu lielais sapnis un darbiņš, pie kura gribas mesties teju uzreiz pēc bildinājuma saņemšanas. Tomēr gadās, ka kāzu kleitas izvēle nav nemaz tik vienkārša - grūtības orientēties gan piegriezumu, gan kleitas krāsu toņu izvēlē, vai arī vienkārši veikalā nav atrodama sapņu kāzu kleita. Varbūt tad šūt? Bet kādu? Un vēl jāsaskaņojas ar līgavaini...

Visā šajā skaistajā, bet zināšanas prasošajā procesā, lieliskākais padomdevējs un praktisks palīgs ir kāzu stilists. Ko īsti kāzu stilists dara un kā var palīdzēt līgavai un līgavainim, jautājām profesionālai stilistei ar 10 gadu pieredzi Ērikai Melderei, kura veido gan stilu, gan matu sakārtojumu, gan kāzu grimu. “Rūpējos par visu koptēlu no matu galiņiem līdz papēžiem.

Kas ir kāzu stilists un kā šis profesionālis var palīdzēt kāzās?

Kāzu stilists veido līgavas, ja nepieciešams, arī līgavaiņa koptēlu. Iesaka piemērotāko tērpu figūrai, auguma tipam, noskaidro līgavas krāsu paleti, lai noteiktu, kas piestāv labāk - vēsi vai silti toņi. Ja līgava vēlas baltu kleitu, tad jāatceras, ka balts mēdz būt dažādās nokrāsās, un katrai līgavai jāpiemeklē viņas krāsu paletei piemērotākais. Kā arī mūsdienās līgavu tērpi ir dažādi. Pieskaņojoties izvēlētajam tērpam un stilam, kāzu stilists iesaka matu sakārtojumu un make up, kas piestāv koptēlam, un palīdz piemeklēt aksesuārus, kas to papildinās.

Stils: ĒRIKA MELDERE

Kā notiek sadarbība ar kāzu stilistu?

Pirmajā tikšanās reizē stilists noteiks jūsu auguma tipu, lai palīdzētu piemeklēt tieši to tērpu, kas piestāv jums vislabāk. Noteiks līgavas krāsu paleti un sejas formu, lai izveidotu piemērotāko matu sakārtojumu un make up. Darbs nav vien ar krāsām un tērpiem, līgavas personība veido lielu lomu - kāzu stilists iepazīs jūs tuvāk, lai saprastu jūsu būtību, stilu un imidžu, lai izveidotu pēc iespējas harmoniskāku risinājumu. Kā arī par finansiālo pusi - vienosies par plānoto budžetu, kas atvēlēts kāzu tērpiem.

Foto: ELĪNA UPMANE / Stils: ĒRIKA MELDERE / Grims/mati : KRISTĪNE DOMBROVSKA

Reizēm līgava var apjukt, ar ko sākt - kur vispār meklēt kleitu vai kāzu kleitas šuvēju. Tātad stilists atvieglo lielu daļu darba, lai nonāktu pie sava perfektā kāzu tēla.

Kāzu stilists atvieglos kaut daļiņu no lielā kāzu organizēšanas apjoma. Stilistam ir sadarbības ar pašmāju dizaineriem, šuvējiem un kāzu saloniem, tāpēc stilists varēs ieteikt labāko variantu jūsu tērpa izveidei vai iegādei. Tādējādi, ietaupot laiku un enerģiju, meklējot interneta dzīlēs šuvējus un dizainerus, kā arī izstaigājot visus iespējamos kāzu salonus. Stilists, jūs iepazīstot un uzklausot jūsu vēlmes, zinās, kuri ir tieši jums piemērotākie saloni, kur būs tērpi jūsu gaumē un iekļausies atvēlētajā budžetā.

Foto: ELĪNA UPMANE / Stils: ĒRIKA MELDERE / Grims/mati : KRISTĪNE DOMBROVSKA

Kā notiek līgavas un līgavaiņa tēlu saskaņošana? Pieļauju, ka pāriem mēdz būt domstarpības - līgavainis vēlas elegantu uzvalku, kamēr līgava sapņo par bohēmisku brīvību tēla izveidē.

Zelta vārdi: “ Sieviete ir ģimenes kakls, kas groza galvu uz to pusi, kur viņai labpatīk, bet vīrietis domā, ka pats to visu ir izdomājis.” Mēs, sievietes, esam apveltītas ar unikālām spējām kā gaumes izjūta, tāpēc iesaku vīriešiem paļauties uz savas mīļotās sievietes gaumi. Bet, ja vīrietis ir tiešām konservatīvs, noteikti var rast vidusceļu,. šobrīd uzvalku sortiments ir bagāts ar dažādiem audumiem, faktūrām, krāsām, piegriezumiem.

Kāzas ir ļoti nozīmīgs, skaists un emocionāls notikums katras sievietes mūžā, tomēr tajā pašā laikā stresa pilns laiks, kur viss ir jāsaplāno, tāpēc iesaku piesaistīt kāzu stilistu, kas to atvieglos.

Foto: ELĪNA UPMANE / Stils: ĒRIKA MELDERE / Grims/mati : KRISTĪNE DOMBROVSKA

Foto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDEREFoto: SANDIJA NERETA / Stils: ĒRIKA MELDERE

Tekstu sagatavoja: IEVA SIMANOVIČA

Stiliste: ĒRIKA MELDERE

Grims/mati : KRISTĪNE DOMBROVSKA

Foto:  ELĪNA UPMANE, SANDIJA NERETA

Citi Raksti